Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
28. nov 2009

Boc to znie zaujimavo... uff to ta aj obdivujem ze takto sama pripravujes.... uzite si to zajtra... tesim sa na fotecky....

simka9122008
28. nov 2009

No veru zajtra oslavuje tomáško 😵

bocmanka
28. nov 2009
simka9122008
28. nov 2009

Wau, bomba fotka Boc 😉

bocmanka
28. nov 2009

😵 díky

martinaj
29. nov 2009

ahojte babulky 🙂
ja dnes neviem spat, uz od 6tej som hore 😠
csikinmu Tomaskovi prajeme vsetko naj k narodkam 🙂 a Verca mu posiela pusu 😵

anina1
29. nov 2009

dobré ráno...ja by som zase spala, len malá je už hodinu hore
Tomáškovi všetko najlepšie k 2 rôčikom 😵
boc dobrá foto 😉

bocmanka
29. nov 2009

🙂 🙂 🙂
dobré ránečko dievčatáááá...
tak ja som ponocovala do jednej som chystala "papáničko", už som na to skoro nevidela 😀 😀

ale už mám všetko okrem "bruschette", opečený chlebík..
moji chlapi šli na turistiku z lyžiarskeho, zlanárili aj kamoša, čo nás bol večer pofotiť, tak hádam to prežijú, možno poznáte Chleb, aj sa tam lyžuje.. 😝 😝

tomáškovi všetko naaaaaaj aj od rominky,
anina.. díky za pochavalu, som zvedavá na ostatné foto... 😎

csikike
29. nov 2009

ahojte, dakujeme za Tomaska, prezradim, ze nielen tomi oslavuje ale aj martinaj ma dnes naŕodky, takze vsetko naj 😵

aadula
29. nov 2009

dobré ránko

csiki, Tomáškovi prajeme všetko najlepšie k 2 rôčkom 😵 zdravie, šťastie a veľa lásky 🙂 🙂 🙂

martinaj aj tebe všetko najlepšie k dnešnému sviatku

ja som seknutá od krku k lopatke...sa celá otáčam ..a keď sa pomýlim auuuuu

anina1
29. nov 2009

ja som už vyňuchala martinaj na fb ale aj tu všetko naaaaaj, nech to tehu dotiahneš do úspešného konca 😵
aadul, tebe tá robota tuším vôbec neprospieva, alebo si tiež pozerala po nejakých chlapoch ako centík pred týždňom 😀
nech ti to rýchlo prejde 😉 a samko ako? už lepšie spinká?

aadula
29. nov 2009

anina, veru neprospieva 😅 lepšie by mi bolo doma... sa obzerám po mojom malom chlapovi v kuse 😀

minulá noc bola fajn, túto noc hodinu strečkoval..., ale je to lepšie ako to bolo a čo Claudika..šintričí? 🙂

zrzulka
29. nov 2009

Tomasko prajeme ti krasnu oslavu tvojich 2 narodenin🙂))

Boc Romuska ma nadhernu torticku. Poriadne to dnes oslavte....!!!

csikike
29. nov 2009

u nas dopadla oslava super, ale v noci mi brasko volal, ze mamu zobrala zachranka a otec isiel za nimi, nechceli mu nic povedat a videl, ze svietime, tak si myslel, ze my vieme o niecom...(ja som len kojila malu)
ale nastastie uz je doma, ma vraj len zacviknuty nerv, ale nevie chodit vobec 😔

aadula
29. nov 2009

csiki, to mi je ľúto ☹ musí to byť riadna bolesť

anina1
29. nov 2009

csiki no ešte že to dobre dopadlo
aadul no to je slabé slovo "šintričí" 😀, ale tak ja som už zvyknutá

aadula
29. nov 2009

my sme tu včera mala suseda na návšteve, on je o mesiac starší od Samka, všetko to chcel akurát čo si Samino zobral....a náš milý Samo nebojoval...všetko mu dal...vôbec nie je priebojný...keď išli domov malý Kristiánko hrozne plakal, že neide..a Samino len pozeral na neho...že pače 😅

aadula
29. nov 2009

včera mali 😀

janka1874
autor
29. nov 2009

čaute žienky
tak máme za sebou asi najhoršiu noc v našom doterajšom 4 člennom živote do 1.00 keď nie dlhšie sa cirkusovalo cca od 20.00 čo sme dorazili od našich domov tam bola celý deň ako poklad len sinkala a papala a doma rev a reva a rev už sme boli obaja z drahým total zúfalí ja som si aj porevala s ňou (klasika) a dnešné ráno tiež o boji teraz konečne na chvíľu zaspala a to ju o hodinu budem musieť budiť nech ju poobliekam ne veľký deň
ak sa bude dať tak sa ozvem večer a dočítam vás teraz som to nestihla

janka1874
autor
29. nov 2009

tak som Vás stihla dočítať nepopísali ste tak veľa

boc krááásna tortička a tiež prajeme príjemnú oslavu nch všetko dobre dopadne

tomáškovi všetko naj naj naj k vážnym 2 rôčkom a Sendy posiela pusinku

martinaj aj tebe všetko naj naj naj

teda tu sa to o chvíľu začne sypať grauláciami pááááni nás ďalšia oslava čaká až po vianociach 😀

simka9122008
29. nov 2009

Ahojte, tak začnem poporiadku 😀
Csikike tvojmu Tomáškovi všetko naj ku krásnym 2 rôčkom, nech je zdravučký, rastie do krásy a pre radosť, Simi posiela božtek a mamine skoré uzdravenie, ešte že to takto dopadlo
Martinaj aj tebe všetko naj k tvojim narodeninám, nech to dotiahneš do úspešného konca
Boc aj vám príjemnú oslavu 😉
Jani, aj vám nech sa krstiny vydaria, bez plaču a v kľude
Mi sme vstali o 9.00 všetci, takže dnes malá na obed spať určite nebude, trochu ich poobede prevetrám vonku, dnes varím kuriacie stehná na smotane a nokedle + klasika mäsková polievka

bzuco
29. nov 2009

ahojte

tak som chorá - idem sa liečiť...všetko ma bolí a horúčka 38.5 ☹

tinyleaf
29. nov 2009

ahojte 🙂
aj ja gratulujem dnesnym oslavencom, Tomaskovi aj Mati 🙂
Boc, torticka je krasna, urcite bude aj vo vnutri taka skvela ako vyzera zvonku. Normalne mi je luto, ze my uz mame po torte.

tinyleaf
29. nov 2009

simka, aj my sme dnes vstali pred deviatou, tak ani u nas sa dnes nebude cez den spat. Rovnako ako vcera, tiez si mlady pan pospal, tak vydrzal az do vecera. A Tie Tvoje deturence su fakt ako zrkadlovy obraz 🙂

bzuco
29. nov 2009

tomáškovi prajeme všetko najlepšie 😵

tinyleaf
29. nov 2009

janka, no tu dnesnu nic Ti nezavidim, ale mozno na vela vela dni sa uz taka nezopakuje. A ako to zvladate so spankom oboch slecien? Nebudi sa Sendy, ked Viki place? Ja si to neviem predstavit, u nas je kazdy v inej izbe, ale akonahle jeden silnejsie zamrnci, hned je aj druhy hore. Takze ani zavrete dvere nepomahaju ☹

simka9122008
29. nov 2009

Och bzuco nezávidím, skoro sa uzdrav, má ti byť kto s deťmi?

abetka
29. nov 2009

Ahojte
Tomaskovi- len to nejlepsie k 2 rociku, nech je len zdravy, stastny a spokojny a usppesny v zivote
Martinaj- tebe tiez vsetko nejlepsie a nech vsetko dobre dopadne a nech ste vsetci 4 okolo spokojni
JAnka- drzim palce , nech krstiny dobre dopadnu a uz budete mat anjelika malickeho

aadula
29. nov 2009

bzučko nech teploty rýchlo pominú ..skoré uzdravenie 🙂

jani, ste mali veslo, poznám tieto stavy 😖 , hádam to slečne čím skôr prejde a budete dobre spávať