Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. dec 2009

veru veru len nájsť silu a vydžať no už Vás neotravujem dnes idem sa pokusiť ukladať zaradom deti a netuším či sa sem ešte dnes dostanem

simka9122008
9. dec 2009

Ahojte žienky, ďakujeme za gratulácie, a pripájame sa aj mi, všetko naj Samkovi a Lenke
Dnes som mala bláznivý deň, ale poobede som si moju bambuľu vychutnala, mojkala som ju do nekonečna, môj pokladík, to ani pravda nie je že už má 2 roky 😲 , určite bude volať aj tatino večer, ten si ju vybozká keď príde
Ináč už mám nakúpené všetky vianočné darčeky, jupííííííííííííííííí

simka9122008
9. dec 2009

Lucia 79 chúďa Maťko, ako mu je?
Lucka, sorry, už som nestihla mrknúť bez servítky, ale pozriem si to v archíve
Ivi ako je Adamkovi, čítam že je to riadny chlap 😲
jani no fakt to nemáš ľahké, vydrž to

janka1874
autor
9. dec 2009

bože ja som na tom v tomto blázinci aj zabudla a k archívu sa ja asi tak skoro nedostanem

simka9122008
9. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
Pridala som nejaké nové dnešné fotky

abbi
9. dec 2009

Simka, zlata je malicka.
Aj Samko 🙂 gratulujem vsetkym oslavencom.
Ja mam doma vsetky 3 deti tak ani neviem ako leti den.. ale uz maly spi tak si idem asi dat vanu. trochu si oddychnut 😉 😉 pekny vecer vam prajem 😉

luculka
9. dec 2009

kedy to bude asi v archive,,,ja som nepozerala zaciatok,,ako tam bol s Patkom,,synom

abetka
9. dec 2009

ja som to dnes kukala a mne bol ten,,mafiozo,,sympaticky 😵 a aj to co varil by som si dala 😀
ja nemam vobec vianocne darceky, ale uz mam vymyslene co kazdemu kupim, len teraz som sa zamerala na Tomkovu oslavu a potom sa zameriam na Vianoce

luculka
9. dec 2009

abet,,,no starka tomu dala ze mafiozo,,,, 😀 😀 😀 😀
ja som to aj jedla,,,ked si to skusal,,,a bolo to mnaaam 🙂 🙂

jani som isla kuk na tvoj blog,,a ze niesom pozvana,,len pre pozvaných 😒 😒

aadula
9. dec 2009

Ďakujeme 🙂

abbi a to sú všetci traja choručkí?

bocmanka
9. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...

baby , ktoré ste to fotili detičky u tej p.húsenicovej v senci ???, pekné fotosky..

simka9122008
10. dec 2009

Dobré ránko, tak včera sa tu dlho neponocovalo 😀

simka9122008
10. dec 2009

joj a aby som nezabudla Bzuco Mratinkovi všetko najlepšie ku krásnym 2 rôčkom, nech rastie do krásy v zdraví a pre radosť 😵

simka9122008
10. dec 2009

Martinkovi, prepáč, píšem rýchlo a potom to tak aj vyzerá, ospravedlňujem sa

bzuco
10. dec 2009

simka...dakujem....už som si ho vystískala, drobčeka môjho 😵 😵 😵
takto pred 2 rokmi už šlo do tuhého 😅

simka9122008
10. dec 2009

Veru aj ja som si včera pospomínala aká sa narodila drobunká

simka9122008
10. dec 2009

tak ja som od dnes začala vianočné upratovanie, dosť skoro, nie 😀 😀 😀

simka9122008
10. dec 2009

malá sa mi krásne sama v detskej hraje, tak to musím využiť 😀

simka9122008
10. dec 2009

hmmm, asi si tu píšem sama so sebou, no nič idem pokračovať ďalej, potom nakuknem 😝

bzuco
10. dec 2009

simi...ja sa tiež chystám cez obed, kým malý bude spať, umyť okno aspoň v kuchyni a ak stihnem, tak aj na detskej

martinaj
10. dec 2009

ahojte 🙂 takmi sme dorobili detsku izbu, zatial len tak provizorne ale je pouzitelna 😀
dnesnym oslavencom prajeme vsetko naj 😵 😵 😵

janka1874
autor
10. dec 2009

Dobré ránko
dnešnému oslávencovi všetúčko najlepšie 😀 😀 😀

žienky hodte recept na nejaké bravčové mäsko už fakt neviem čo variť aby to nebolo stále to isté

no a dnešná noc skončila som s malou zas na gauči toto je nad moje sily a teraz zas pekne spí len škoda že to bude len teraz doobedu a keď pôjde spať Sendy tak začne rodeo až do večera ☹ ☹ ☹

simka9122008
10. dec 2009

Jani toto máte každý deň?, skús ísť s nimi vonku, či ti to bude robiť aj v kočíku

simka9122008
10. dec 2009

Škoda že nemáte balkón, by si ju tam vycapila, aby si sa nemusela vždy sama trepať s oboma až z 5 😝

janka1874
autor
10. dec 2009

vonku toto nerobí len nedá sa byť od 12-tej vonku do večera
veru škoda že nemáme no poznáš obuvník ochodí naboso a realiťák býva v bloku baz výťahu a balkóna čo dodať

abbi
10. dec 2009

Joj jani, to az na piatom byvas ??? hrozne ☹

baby moje dieta je tento tt dost hrozne 😠 vsetko hadze na zem a pozera co urobim.. a furt place 😠 😠 chuda moje, uz nech ta choroba prejde,
Dnes som bola u DR aj s Tobiasom, tak aj on je do konca tt doma :(
Ale uz nemaju horucky, len kaslu.
BOC moja.. v sobotu nikam nepojdem. Kupat sa nemozme, stale poriadne kasleme, tak vas nechcem nakazit ☹
ja to nechapem... nam to asi nikdy nevyjde ☹ ☹

simka9122008
10. dec 2009

Veď ja nehovorím že byť vonku do večera, no aspoň na hodinku

silvika
10. dec 2009

abbi to nam sa takto casto "dari" ked sme podohaovali polku mesta tak just sme nemohli lebo maly naaahle ochorel aj nas teraz soplikuje som zvedava ako mu vysvetlime ze sa nepojde v sobotu kupat uz totiz vie kedy to je a ze sa chodi kupavat nacisto je naliehavy od kedy mu to rano dojde este v pyzame beha za tatom ze ma vstat obliect sa vziat kabelu na kupanie a ist brm brm- 😒 voda

janka1874
autor
10. dec 2009

simi na hodinku vonku chodivame bežne teda pokiaľ neprší

janka1874
autor
10. dec 2009

juj ženy už spí viac ako 10minút idem aj ja rýchlo ľahnúť