Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
13. dec 2009

baby dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂
dnes nas caka este jdna oslava,,,

luculka
13. dec 2009

A SAMOZREJME aj my prajeme dnesným oslavencom vsetko naaaaaaaaaaj 🙂 🙂

simka9122008
13. dec 2009

Tak aspoň som prezliekla všetky postele, no od rána mi je nejak blbo na žalúdku, už som aj ráno vracala, nechápem z čoho , keď si spomeniem na jedlo, normálne mi je na 😝

zrzulka
13. dec 2009

Veji znameho nemam ale ked chces ist sukromne tak v medifere je aj ORL...Robi tam stanikova, ktora pracuje aj na detskej ORL na Kramaroch. Skus popripade prekonzultovat s nou...
http://www.medifera.sk/index.php?id=151

Vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj naj naj🙂)))

Luci my este ani stromcek nemame kupeny:((((( Moj muz chce kupovat az buduci tyzden.... Aj ja by som uz ozobovala nech mam pocit ze idu Vianoce.....

simka9122008
13. dec 2009

normálne som slabá ako mucha, ledva žijem a žalúdok mám ako na vode, asi si pôjdem ľahnúť, nie som už schopná pohnúť ani prstom 😝

tinyleaf
13. dec 2009

ahojte 🙂 u nas sa dnes dlho spalo, az do deviatej 🙂 Takze maly poobede nebude spat. Konecne aj zacalo trochu snezit, ale asi fakt starnem, lebo sa z toho vobec netesim. Ja uz chcem jar a leto 🙂 No ale na Vianoce sa samozrejme tesim, muz bude 2 tyzdne doma, tak to bude super.
Vsetko najlepsie meninovym Luckam a malym oslavencom 🙂

janka1874
autor
13. dec 2009

bzuco je to trošku skoro ale ináč sa k tomu nedostaneme teraz sme bez Sendy a kedže malá po večeroch cirkusuje aj včera do 23.30 tak to sa nebude dať a na budúci víkend príde brat s priateľkou a malou takže k našim Sendy nebude môcť ísť tak sme to museli takto preorientovať ale veď už sa páli 3 sviečka na sdventnom venci tak mi to nepríde nejako skoro čas neskutočne letíííííííííííííííííííííííííííííííííí

anina1
13. dec 2009

ahojte
Natálke a Natankovi všetko naaaj k 2 rôčkom a Luckám k meninám, hlavne veľa zdravia 😵
my už máme asi 3 dni ozdobený stromček, už bol asi týždeň postavený, len ho nemal kto zdobiť, MM ide preč, tak aby si aj on užil vianočnú atmosféru trocha 😉
ja chodím od štvrtku až do vianoc brigádovať a 4 hod denne aj víkendy, tak som taká rozlietaná, ale už mám skoro všetko napečené 🙂

simka9122008
13. dec 2009

tak zajtra musím ísť s oboma k dokine, malý už teploty nemá, no dám ho pre istotu prezrieť,radšej skôr, lebo trochu pokašliava a predsa vianoce sa blížia a malá má teploty, už začala aj soplíkovať, ja sa tiež cítim mizerne, bolí ma celý človek a to sme boli nedávno celá rodina chorá ☹

simka9122008
13. dec 2009

kým nám príde tatík, musíme byť ako tak fit

aadula
13. dec 2009

sme boli na tom coca cola kamione, tak pre mňa teda sklamanie...deti poriadne nevideli...nebolo ich počuť čo do mikrofonov rozprávali..a v podstate aj mesto sklamalo...bolo to na námestí a bola tam hrozná tma, akurát len čo je vianočná výzdoba, tak tá svietila...a s našim Saminom sa na takéto veľmi ešte nedá ísť...nechce mi chodiť vôbec pešo..chce byť len v kočíku..Paťka tá si tam pobehala...ale čakala som, že to bude o niečo lepšie

abetka
13. dec 2009

ahojte
Este raz Natankovi a Natalke len to najlepsie k narodeninam.
My sme dnes mali mensi oslavu , aj ked ma maly az zajtra narodky
Uz ma zacina chytat nostalgia
Maly ma sopliky a mna neskutocne boli hlava. Mam pocit, ze mi ju ide rozdrapit. To som uz davno nemala.

bzuco
13. dec 2009

prosím vás, neviete mi povedať, koľko stojjí prevod peňazí zo slovenskej banky do českej?

janka1874
autor
13. dec 2009

bzuco to asi záleží aj na banke zavolaj priamo do banky a oni ti určite povedia

tak nakoniec máme za sebou celkom pohodový deň aj darčeky pre Sendy už všetky máme a aj našim už máme no ešte stále máme komu dokupovať

stromček sa Seny neskutočne páčil len musíme dávať pozor na ozdoby len len okolo nich chodila a búchala do nich aj som ju odfotila potom pridám foto na FB

simi tak sa skoro dajte do poriadku veď príde tatino

bzuco
13. dec 2009

ak náhodou niekto ešte zháňa
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6968134

abbi
13. dec 2009

Bzucko super ja este zhanam 😉 😉

luculka
13. dec 2009

cafte,,tak mame po oslavách,,,,
od kamosky dostala malá playdooh plastelinu toho doktora,,,som jej to nekupovala ze to este neni pre nu,,,no som sa mýlila,,,uplne to zerie,,,operuje,,,, 😀
a este také velke navliekacie gorálky od nasich maju uspech 🙂

marodom prajeme skore uzdravenie,,,aj mala sem tm zakasle tak snad neochorie na vianoce 😖

bzuco
13. dec 2009

abbi..super..som rada, že som pomohla 🙂

bzuco
14. dec 2009

dobré ránko

tomáškovi všetko naj, naj, naj prajeme 🙂

janka1874
autor
14. dec 2009

Dobré ránko

a máme ďalšieho oslávenca Tomáškovi všetúčko najlepšie k narodeninám hlavne zdravíčko prajeme 😉

bzuco vidíš ty si odborník na hľadanie bodla by mi tvoja pomoc hľadám pre krsniatko takú lehátko s hrazdičkou s hračkami do 20eur nevieš mi pomôcť pri hľadaní? vopred ďakujem

abetka
14. dec 2009

Ahojte.
Dakujem za Tomaska. Som si ho polaskalala, drobca maleho. Neskutocne cas leti a oni su uz velki.Mi je to az luto, ale nic s tym nenarobime 😔
Inak celu noc maly strasne kaslal, suchy kasel ako zo strasneho sna a bojim sa aby nemal chytene priedusky , tak ho idem dat kuknut nasej dokina. Aj sopliky ma, tak krasne nam ten ,,slavnostny,, den zacal, ale to zvladneme, hlavne ,ze je inak vsetko ok
Veja- nemam nikoho znameho, ale treba to dat naozaj prekonzultovat.
Drzime Vam palce a myslime na vas. Nech je Palko coskoro fit.Budeme sa za Vas modlit.
Krasny den Vam prajeme

bzuco
14. dec 2009

jani...kuknem
to chceš aj s tou spodnou podložkou, však? nielen hrazdičku s hračkami

bzuco
14. dec 2009

niečo takéto??
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6633536

baba je z KE 😉

janka1874
autor
14. dec 2009

bzuco nie tú deku ale to lehátko kde posadíš dieťa

abetka tak nech to nie je nič vážne a ste čím skôr fit veď o týždeň sú vianoce (páni neuveitelne rýchlo to letí)

bzuco
14. dec 2009

aha...tak nič 😀 😀 😀 😀

idem kuk

csikike
14. dec 2009

abet, tomaskovi vsetko naj
my sme mali divoku noc, najprv mala nechcela spat, tak zaspala na mne, o 2.30 maly prisiel, ze sa pocikal, o 3tej, zase s revom, ani sam nevedel co mu je, o 4tej tiez... o 4.15 vstala mala a od 7,15 je hore

janka1874
autor
14. dec 2009

bzuco ďakujeeeem a veru všetky sú potom už len drahšie

csikike no fakt blbá noc ale aj Sendy dnes spala nejako divne o 22-hej keď išiel spať stano tak stála v postieľke že sa pokakala a to fakt nepamätám kedy kakala do plienky tak ju prebalil a ľahli si ďalej spať ale aj v noci som sa niekoľko krát prebrala že plače zo sna zato malá spala celkom dobre