Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
15. dec 2009

Tiny nie ste sami, ani moja sa ich nechce vzdať, alwe za to rozpráva akoby ju za to platili 😀 😝

simka9122008
16. dec 2009

Tak včera som tu ukončila a dnes začínam 😀 , no nevyspala som sa ružovo, malá nechcela ísť spať do detskej, tak sme ostali na gauči v obývke, no viete si predstaviť ako sme sa tlačili 😝 , keď malá rozhadzovala rukami a nohami, ona sa vyspala v pohode, no ja veľmi nie

martinaj
16. dec 2009

ahojte 🙂 tak ja sa dnes pustim do pecenia 😀 snad z toho do vianoc nieco ostane 😝 😝 😝

csikike
16. dec 2009

ahojte, tak dnes musim pobehat obchody, sakra, akosi zacinam nestihat 😅
ale dnes nevarim, tak snad nieco stihnem upratat, piect neviem ci budem, zatial ma nic nenapada 😕

luculka
16. dec 2009

cafte,,,juchuuuu tu sneziiii,,,a aj sa to troska drzi ,,,,ideme s Natus von,,,co ked uz snezit neude??? nech si to uzije,,, 😀

csikike
16. dec 2009

aj ja chcem sneh, aj ked este chvilku by mohol pockat, lebo drahy ide s otcom montovat niekde satelit 😅

janka1874
autor
16. dec 2009

ahojte
aj tu snežííííí síce len tak slabúčko ale aspoň vyzerá byť bielo 🙂

mne treba ešte darček pre drahého len fakt neviem čo a za čo 😀 😀 😀 ale niečo predsa musím vymyslieť

žienky hodte nejakú inšpiráciu na varenie ja už fakt neviem čo variť

luculka
16. dec 2009

tak dnes ani ja netusim co varit,,,, 😒

simka9122008
16. dec 2009

Jani ja som varila včera rýchlovku, hrachovú polievku a rezance stvarohom

simka9122008
16. dec 2009

Ja som ešte teraz povysávala a mám pokoj, ešte by mi trebalo požehliť a najbližšie popratám v sobotu keď príde drahý a potom tesne pred vianocami, v stredu

simka9122008
16. dec 2009

Ale to už len tak zbežne, povysávam, utriem prach, pozmývam, umyjem kúpelňu a wcko, veľké upratovanie mám za sebou a okná bude umývať otec

janka1874
autor
16. dec 2009

no simi s upratovaním som na tom podobne ako ty ale to žehlenie by už fakt bodlo no budem musieť sa k tomu nejako dokopať len neviem kedy

simka9122008
16. dec 2009

Jani hovor mi o tom niečo musím sa k tomu do konca týždňa dokopať, lebo potom zase budem prať

janka1874
autor
16. dec 2009

ale veď máš nechať drahému žehlenie tak načo sa chceš dokopávať

simka9122008
16. dec 2009

No až tak veľa mu toho nechcem nechať, ešte je dole v sušiarni plno uterákov a posteľného, to čo mi treba požehliť nie je až tak veľa, to zvládnem

telinka
16. dec 2009

zdraviiiiim kocky zo zasnezeneho zahoria 🙂 🙂 🙂

je tu jak v rozpravke , uz dobre 3cm snehu na ceste , ktory tam drziiiii a stale sneziiiiiiiiii a to padaju tie velke maxivlocky 😵 😵 😵
jedine negativum na tom je , ze dnes idem s petou do poradne na 2rocnu prehliadku a musime ist peso ☹ je to dobre 3km 😖

ja dnes varim kuracie prsia zapecene v hubovej instantnej polievke podla alinky s ryzou 😉

simka9122008
16. dec 2009

Teli a prečo pešo, zober sánky a pôjde to ľahšie

janka1874
autor
16. dec 2009

telinka to znie celkom dobre teda to jedlo

no mňa by teraz vonku nikto nedostal mne je doma taká zima že normálne mám zimomriavky na celom tele nechápem čo to je ale už sedím v hrubej teplákovej súprave a je mi kosa

simka9122008
16. dec 2009

Jani, keby si videla mňa teraz ja tu sedím iba v dlhom tričku s krátkym rukávom 😝 😀

telinka
16. dec 2009

peso lebo kedze mame len jedno auto teraz , berie ho MM 😉 a na sankach nemozem lebo nemaju striesku a to by bola mala jak snehulak 😀 😀 😀 ja mam na kociku velke kolesa , to pojde len tak daleko a tu fakt husto chumeli...to buden zabava 😝 😝 😝

janka1874
autor
16. dec 2009

telinka oroginál zima
tu je len taký snehový poprašok ale to je dobre lebo ešte nemám prezuté gumy na aute teraz ma to napadlo

telinka
16. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19387&use... ja som to uz robila je je to fakt chutneeee ,chutilo to aj babam takze vyskusajte 🙂

janka1874
autor
16. dec 2009

telinka ďakujem určite vyskúšam len teraz nemám doma takú instantnú polievku ale dám kúpiť dnes drahému a zajtra bude mňamka

luculka
16. dec 2009

vratili sme sa z prechádzky,,,nááádhera,,,ako pise telinka padááá a padáááá,,a teraz zacalo uplne husto,,,jupiiii
malej prvá reakcia ked vyšla z dverí bola,,,o óó...a jéé jé 😀

luculka
16. dec 2009

mnááám prideme 😀 😀
ja robim v 4 druhy syra,,,,ale aj toto sme uz tusim robili,,,,

janka1874
autor
16. dec 2009

luculka taká bola u nás reakcia na stromček a každé ráno jeeeejka na stromček

tinyleaf
16. dec 2009

ahojte, ja som prave dopiekla linecke kolaciky a vanilkove rozteky. Tak uz mam 3 druhy aj s medovnikmi, mozno este bielkovy chlebik a koncim 🙂 Na obed asi budem mat spagety, ine nestiham, ale poobede sa chystam robit francuzske zemiaky, aby boli az do piatku.

tinyleaf
16. dec 2009

telinka a to mate 2 rocnu prehliadku? Ja o nicom takom neviem, ze by som mala ist.

janka1874
autor
16. dec 2009

tiny ja som sa tiež čudovala že 2 ročná prehliadka ale my tie máme ísť so Sendy ale sme objednané na február tak neviem

telinka
16. dec 2009

ano , dosla nam pozvanka domov do poradne na preventivnu prehliadku po dovrseni 2rokov 🙂