Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
19. dec 2009

simi, verim, ze sa nevies dockat, tie posledne hodiny cakania su asi najhorise
my sme zatial tak, ze od pondelka ide drahy robit k sestranici na dom do rajky, lebo ona si zmyslela, ze do konca roka chce byvat... tak to vyzera tak, ze aj medzi sviatkami bude robit, a mozno aj cez... hm, super, ale co uz, prachy potrebujeme
my sme mali ist dnes na oslavu, ale nakoniec sme nesli, lebo su tam chore deti...
dnes sme boli v NR ale to neprajem nikomu, kokso, nebolo kde parkovat, vsade kopa ludi, bleeeeeeeee, to neznasam
v pondelok idem pre kalendare, som zvedava ako ich zviazali
este nemam nic napecene, ale uz som sa aspon rozhodla co budem piect
spravim len grilaz, tatrankove gule, rumovo-kokosovy kolacik a opat perniky podla telinky (uz sa minula jedna davka) a to bude asi vsetko
inac mala sa zacala hlasno smiat, len parkrat, ale bolo to mile 😵

aadula
19. dec 2009

csiki, to vážne? my ideme do NR zajtra...tak sa môžem tešiť 😝
Hanka musí byť zlatučká, však aj na fotkách je krásna

aadula
19. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18641 toto mám z inej miestnosti a maminky tam ho chválili, tak chcem aj toto vyskúšať 😉

simka9122008
19. dec 2009

tak malá mi samozrejme nespí, no aspoň mi bude robiť večer spoločnosť a skôr nám ubehne čas čakania 😝

simka9122008
19. dec 2009

nikto tu nie je kto by somnou pokecal? ☹

bocmanka
19. dec 2009

😵 ako to???...ja som tuuuuuuuuu
len kukám recepty, ja som ešte ani nerozmýšľala čo piecť a už sa sama sebe vyhrážam aspoň tri dni
ale darčeky sme dnes sfinišovali do konca, už len pobaliť a zajtra ozdobiť stromček, manželík ide poň až na oravu..

simka9122008
19. dec 2009

Boc nestresuj ani mi nemáme upečené 😝

bocmanka
19. dec 2009

http://www.baboobchod.sk/info-naramok-cerveny-z...

ja som este detom objednavala tieto naramky, teda vsetkym detom v ŕodine, teda aj manzelovym malickym sestram...heheheh

luculka
19. dec 2009

cafte ja som sa práve vratila z trhov,,,som jak cencul,,,hned som zalahla so postele,,s varenou hruškou,,,,ale atmoska bola super,,,,kmetobend rozhýbal kazeho,,,, 😀 nejke mam lahke nohy a ruky z toho vareneho vinka 😀

telinka
19. dec 2009

caute hviezdy 🙂

janka1874
autor
19. dec 2009

ahojte

zrzulka no neviem ale ja som to myslela tak že Sendy bola veľmi vytúžené bábo a straaaašne som sa tešila že sa to podarilo a celkovo vtedy som bola v totálnej pohode zato teraz to bolo prekvapko // a potom finančné problémy a v rodine a tak a všetko no a do toho ešte obava ako budem zvládať dve malé deti ja som totiž chcela väčší vekový rozdiel ale už je to za nami a tešíme sa že sme všetci spolu a máme jeden druhého 😀 😀 😀

janka1874
autor
19. dec 2009

žienky ktoré ste dostali kupóny od DM a nepotrebujete ten na sunár nám by sa hodil
dohodneme sa 😀 😀 😀

janka1874
autor
19. dec 2009

juj boc zabudla som pekné fotečky 😀 😀 😀

janka1874
autor
19. dec 2009

simi čo ty vieš možno tu budem pnocovať s tebou čo ja viem čo nás dnes čaká 😀

simka9122008
19. dec 2009

Jani radšej sa vyspi, tebe to treba máš za sebou dosť perné večere a noci

bocmanka
19. dec 2009

🙂 simka a kedy má doraziť??

luculka
19. dec 2009

jani aj ja sa celkom obávam ako to pri nasej víchrici zvladneme dalsie dieta...lebo ona je presný opak sendy,,,zase 😖

huleni
19. dec 2009

ahojte, tak my mame konecne tu novu kupelnu http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/phot... sa tu vytsujem ale zaroven zistujem ze nemam darceky a vianoce su tu za chvilku..zajtra vyrazam na nakup:o)

luculka
19. dec 2009

jeeej boc super zasnezene fotecky

simka9122008
19. dec 2009

Boc tak okolo 1.00, ak nie aj neskôr

luculka
19. dec 2009

huleni uz som kuk,,,krááásna,,,,ja ani neviem aku budem do noveho domceka chciet,,,mla by som zacar pomali spekulovat

simka9122008
19. dec 2009

Huleni, nádherná

huleni
19. dec 2009

baby dakujem sa moc vytesujem,..ale v mojej hlave to nebolo ...cele to navrhol MM, aj to so svojimi chalanmi spravil:o)))) konecne nieco nove.O)

bocmanka
19. dec 2009

😵 no super kúpelna, dobrý darček...
my máme schod v dome 😀 😀
a telinka bude mať kuchyňu...

luculka
19. dec 2009

my mame základy,,, 😀 😀 😀 tomu sa povie ze praktikus darceky,,, 😀

huleni
19. dec 2009

no baby ved my uz asi "len" tie praktikus budeme dostavat:o)))

simka9122008
19. dec 2009

Mňa už asi porazí, dosť mám nervy z toľkého čakania, ešte aj malá zasranka mi nespí a robí zlosť 😠

bocmanka
19. dec 2009

😵 😵 simi ona to z teba cíti..
ako to že vám v tomto čase deti nespia?
ja mám šoky ak nespia do 20.30...

huleni
19. dec 2009

no mne nikola zaspala pred chvilou len ju musim chodit kontrolovat lebo najnovsie spi tak ze si cey tvar prehodi paplon 😒 tak jej ho chodim davat dolu :o)

simka9122008
19. dec 2009

Ja tu už od nervov zúrim aj plačem dokopy 😠 😢