Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
27. dec 2009

😵
oslávencom všetko naaaj, dnes zapijeme ich zdravíčko,
aby
sme vyrovnali hladinu..

ivana26
27. dec 2009

a dakujeme za gratulacie k Adamkovym meninam 🙂

janka1874
autor
27. dec 2009

Ahojte
tak dnes som sa sem ani nedostala sme neboli celý deň doma
dnešným oslávencom všetúčko najlepšie prajeme

luculka
27. dec 2009

cafte,,,dnešným oslavencom vsetulinko najlepsie 🙂

bocmanka
27. dec 2009

🙂 a kde ste všetky???

bzuco
27. dec 2009

tuuuuuuuuu

bocmanka
27. dec 2009

🙂 a čo robíteeeeeeeeeee?????????

tuuuuuuuuuu????????????????

trávite jedlo?

bzuco
27. dec 2009

jem 😝 😅 🤐 🤐 🤐

martinaj
28. dec 2009

dobre ranko 🙂
dnes sa chystam dat dokopy veci pre maleho 😠 vobec sa mi nechce 😀 inak vcera som sa vazila a skoro som odpadla.... otras 😖 😠 🙄 tak sme si s muzom povedali, ze tieto 3 dni do silvestra musime jest light, lebo to zle dopadne 😀

silvika
28. dec 2009

zeny co ste mali tie torty kupovane to boli marcipanove? ake ste mali plnky?

lucia79
28. dec 2009

silvika, ja som nemala marcipánovú a plnka bola orechovo-čokoládová, veľmi dobrá, ja torty neľúbim, ale táto mi fakt chutila

bocmanka
28. dec 2009

🙂 ani ja som nemala marcipán..
korpus už ani neviem nejaký čokoládový a plnku jogurtovú a nejaké ovocie...

uf práve mám kľud, manželík lyžuje s najstarším matejom na martinkách

naši mi zobrali von romy a marka, včera sme tu mali 16 hostí, ja som normálne rozbitá a to máme zajtra family oslavu...
dnes má môj manželík so ségrou dvojičkou /čo sú práve tu inak bývajú v ostrave../ 38rokov, pozajtra má matejko 8 rokov a keďže tu už v januári nebudú , oslávia sa aj markove narodky 6rokov a dodatočne aj romy svoje 2r...
ale varí švagor, lebo ja už nevládzem...tieto sviatky ako každé sú fakt namáhavé...ešte máme variantu, že zoberieme čínske menu,....
ale tiež nie je zdravé, takže sa pridávam k martinaj,...
budeme piť len čaje a jesť striedmo

lucia79
28. dec 2009

baby, ako si mám zastaviť laktáciu? lieky ani injekciu nechcem

dnes som sa konečne po 2 rokoch dočkala, Maťo spal bez prebudenia do 8 hodiny rána 😲 ale aj tak, už neviem čo je to pohodovo spať, často som sa budila, mám totál narušené spanie

silvika
28. dec 2009

luci ja ked som citila napnutie v prsiach som si trochu odsala aby mi to uz nebolo neprijemne ine nic som nerobila

ajula25
28. dec 2009

ahojte
no teda Boc vy máte veselo. Ja som dnes konečne po 4 dňoch dala byt do poriadku. Tak je tu celkom normálne, kým zasa deti "nerozbijú" celý byt na nepoznanie 😀
My sme ešte včera poobede k našim skočili. TAk troška sme pokecali zasa, seti sa pohrali .... mam presviedčala Mareka, aby ostal u nich spať. Ale kdežeeeeeeee. Ten aj keby neviem čo, tak musí doma byť. Nevadí.
Čo máte na pláne na Silvestra? 😵

telinka
28. dec 2009

bryyyyy 🙂

tak jak???

ja prazim snicle k obedu , peto s petou spia , my cumime do bedne.....flakame sa o 106 😀

ajulka a ty mas nejaky program???nase velke baby budu u svokry a my doma...uz sa vidim jak spim na gauci , MMkuka telku a zajeda to co mu nachystam , potom ma o polnoci zobudi strngneme si cmukneme a pokracujeme dalej 😝 😝 😅 😅 😀

janka1874
autor
28. dec 2009

ajula sme na tom podobne tiež sme dnes dávali byt do poriaku a už aj perie práčka sa nazbieralo kopec prania
a silvester? fu ha to je jeden veľký otáznik my totiž zvykneme chodievať na chatu už roky ale teraz s malou Viky určite nikam nepôjdeme a ja mám normálne hrúzu z toho že budeme doma určite odspíme pól noc 🙂

boc máte to doma fakt veselé

ajula25
28. dec 2009

teli aj to je dobrý program. nie nemám ešte nič. Asi aj u nás to bude podobne. Akurát že driemať bude skôr MM ako ja 😀

ajula25
28. dec 2009

jani a ako Viki? už lepšie? či bruško stále štrajkuje?
Inak ten kupon do DM na sunar ti môžem potom dať ak chceš. ja ho nevyužijem...

tinyleaf
28. dec 2009

ahojte, aj ja sa hlasim po sviatkoch 🙂 Dodatocne vsetko najlepsie vsetkym malym oslavencom 🙂
Tiez som doobeda umyla zem, dostali sme na Vianoce aj toho automatickeho robota co beha po zemi a vysava, tak aj ten sme odskusali. Skoda ze aj neumyva, to by mi usetrilo kopec roboty. 2 pracky sa vyprali a potom sme sli von, ked je take slniecko. Mala odvtedy spi na terase, uz viac ako hodinu, normalne nechapem.

bzuco
28. dec 2009

ahojte

boc...ty si fakt rozbitá 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...maťko ti má dnes narodky, nie pozajtra 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak všetko naj mu prajeme

anina1
28. dec 2009

ahojte 🙂
bzučo, tak to bolo dobré teraz 😀 😀 😀
všetko naj Matejkovi k narodkám a Ivankám k meninám 😉
luci, ja som si nič nedávala postupne sa stratilo 😉

luculka
28. dec 2009

aj my budeme doma,,,na silvestra,,,,nasi sa na poslednu chvilu rozhodli ze nikam nejdu,,,takze aj keby sme my chceli uz bolo neskoro nieco hladat,,,,tak budeme podriemkávať aj my,,,, 😀 😀 😀

vcera vecer mala Natus teplotku,,aj dnes rano...ale teda voooobec nevyzerá chorááá

silvika
28. dec 2009

luc a kolko mala?

luculka
28. dec 2009

38,,,,
ale zase spala celu noc,,,co som sa divila,,,,

ajula25
28. dec 2009

luci žeby viróza? alebo zúbky? uvidíš.

Fakt, dnes je Ivany...tak Ivky všetko najlepšie 😉

csikike
28. dec 2009

vsetko naj dnesnym oslavencom
kocik mi pozicala kamoska co caka vo februari, teraz som hladala kociky a uz som si aspon vybrala...
telku som nemala zapnutu skoro vobec
drahy uz nie je doma, tak som opat sama s detmi a moc mi to neulahcuju
tomi je az prilis energicky a mala by len na rukach bola, a cez den spi iba 20 minutovky, 3-4x a vecer svtava castejsie ako ked bola babo
nevadi, ved vyrastu z toho
ale uz mam pozehlene, oprate, povysavane a navarene a to som stihla este mame ist vybavit u lekarky papier kvoli PN a zobrala som jej ho na socialku, samozrejme, ze im nefungoval vytah 😀
bracha siel dnes do olomouca pozriet auto, ale asi ho aj kupi ked este nie je doma 😵 a to sa este ani nezacal balit na lyzovacku a zajtra odchadzaju 😅

ajula25
28. dec 2009

teda csiki ty si šikovnáááááááá. a s dvoma malými deťmi. Ja mám jedno väčšie ale som asi omnoho lenivejšia 😅

silvika
28. dec 2009

csiki a aky si si vybrala kocurik?

luculka
28. dec 2009

tak mala má 38,5 😒 dala som jej čípok,,,lezká tu a pozerá mickeyho klubik,,,,no dufam z to klesne,,,ak nie asi pojdeme na pohotovost,,,