Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
2. jan 2010

teli- zlata 😀 a v ozajstnom nehlada daco na zjedenie?

telinka
2. jan 2010

ona je unesenaaaa z vytahov , asi preto ze mame malo moznosti sa na nom zviezt 😀

aadula
2. jan 2010

teli, nepozerá s vami ordináciu? 😀 že jej to výťah pripomína?

veva1
2. jan 2010

asi vam dietky povstavali ,ze je tu zrazu tak pusto. Tomo sice klasika nespal ale su tu stari rodicia 😵 ,nie ze by som zdielala ich sposob jednania s Tomaskom, ako napr sa ho idu pytat ze ktore zvieratko robi kroch kroch 😅 ,ale aspon chvilku mozem sediet pri PC.

simka9122008
2. jan 2010

moja ešte dvere neskúšala otvárať, našťastie 😀 😝

bocmanka
2. jan 2010

tak ja vám trošku adrenalínu..my sme na ceste z martinských holí asi tak v polovici,v obrovskej kolóne,autá šikovné zašprajcované bez reťazí kde kade,hrôza

veva1
2. jan 2010

jaj boc,tak nech sa to rychle pohne a vy stastne dojdete domov

glorita
2. jan 2010

tak aj u nas sa spi na obed,ale velmi nanutene...zaspavame aj pol hodky a kedze vstame rano o 9 tak sa tomu ani nedivim uz...na obed ,teda okolo 2 zaspavame a budim ho o cca 1530 a samo ze vecer nechce vsemocne do postele pred 10,aj ked sme viackrat skusali zaspavat od 9,no najskor zaspava o 1030. Ale podotykam,ze takyto stav trva od sviatkov,sme mu to dovolili na stedry vecer ostat hore dlhsie a mame to teraz take perneeee..... 😎 no aspon ze rano sa este vyspime,ekdze vsetci radi tahame dlhsie vzhaldom na nas zivotny styl 😀

abbi
2. jan 2010

My spavame a maly sa aj pyta spat 🙂 spinka aj 3 hodiny, niekedy aj viac a o 8-9 spi zas a spi celu noc do 7 rana. Ale vecerne zaspavanie je hrozne, posledne ked je muz doma tak sa naucili spolu zaspavat a maly si to furt pyta 🙂
cez den zaspi uplne sam bez zaspavania a velmi rychlo 🙂
ale aj moj teraz je cely ockov, ja mozem ist do dochodku 😀 😀

zrzulka
2. jan 2010

Uff pre mna je tiez sporak a celkovo popaleniny a obareniny hrozou....ja pri malej radsej ani nevarim. Iba ked spi. uz ju ucim tak ze ked je truba horuca ze jej dam rucku ze pali aby jej to doslo a neliezla mi tam. mame sice na vsetkom detske poistky ale pri detoch opatrnnosti nie je nikdy dost. A Micheala je velmi vynaliezava. najnovsie sa v pohode vie vyvliect zo stolicky ked je priputana a stavia na nu aby dociahla na chladnicku na magnety.... 😝

A ocko je tiez u nas v kurze... Ale zase ked su spolu cely den a pridu domov tak sa na mna vrhne ako keby ma tri dni nevidela. o mesiac budu "bacovat" s ockom sami 5 dni tak som zvedava ci si na mna ked sa vratim este vobec spomenie🙂))))

zrzulka
2. jan 2010

ja sa na spanok nemozem stazovat. Spime sice len raz denne ale potiahne aj tri hodiny. rano vstava medzi 8 -8.30. Prespi celu noc. A posledny mesiac uz aj vecer zaspava sama... Ale ved o chvilu ma to cele caka od znovu. uz si ani nepamatam ake to bolo vstavat kazde tri hodiny na kojenie 😝

aadula
2. jan 2010

Samko tiež cez obed zaspáva sám a v postieľke, večer musíme byť s ním a v postieľke v noci spať nechce

simka9122008
2. jan 2010

Zrzul tebe už svieti 14 tt 😲

zrzulka
2. jan 2010

podla PM 16tt🙂)) veru leto sa blizi🙂)))))

aadula
2. jan 2010

tak je neviem prečo, ale mne tie vaše tt vôbec neukazuje, som skúsila už cez mozillu, cez expl., cez operu a nič ..vidím iba na kedy čakáte bábo

simka9122008
2. jan 2010

Veď ty už budeš mať bábo, tesne pred našou svadbou

aadula
2. jan 2010

idem si po mm do práce 😀 a podojiť kravičku 😀 , máme tu v meste taký mliekový automat a chodíme tam malému mliečko brať, veľmi mu chutí 😵

Tento rok tu bude svadba 😵 super a ďalej sa budú rodiť bábätká.

zrzulka
2. jan 2010

Simi kedy budete mat svadbu?

simka9122008
2. jan 2010

24. júla

zrzulka
2. jan 2010

tak dovtedy urcite porodim🙂))aj ked gynekolog mi omylom napisal do knizky TP 28.7 🙂
caka na "perne" leto... nielen kvoli teplotam🙂))))

lucia79
2. jan 2010

nikde nikoho 😕

aadula
2. jan 2010

my sme pozerali Posejdona, som sa normálne bála za nich 🙂

malý si dnes konečne začal hovoriť svoje meno ...Samčo 😀

lucia79
2. jan 2010

tak Samčo 😅 ešte lepšie ako Maňo, ale malý si už začal hovoriť Martinko

ja som pozeral osobný strážca, ten film som videla nespočetne veľa krát 🙂

janka1874
autor
2. jan 2010

no ja som sa sem nevedela dostať bolo rušno a máme o jedno dieťa menej Sendy ostala u babky a deda veď má dnes meniny tak nech žúruje no nie 😀 😀 😀

spanie tak u nás sa zatiaľ spí dobre našťastie aspoň u Sendy to ešte funguje lebo Viky bude asi iné kafe v spaní

ku kúsaniu čo tu bolo rozoberané tak u nás fungovalo jedine to že som to Sendy vrátila a poviem vám to fungovalo na 100% a okamžite po pár dňoch bolo po kúsaní a to som ju akože len tak ale pár krát sa jej podarilo samej kusnúť tak to bolo revu ako šľak

no a varenie tak u nás zatiaľ funguje že sporák je žiža ale našťastie sa len tak ľahko nezapaľuje a zatiaľ na to neprišla že nestačí len potočiť gomgík ale aj stláčať a tie dve veci do kopy ešte nevie urobiť ale to nám poradili v predajni kedže sme kupovali sporák už keď bolbo jasné že budeme 3 😀

a svadba no možno sa niekedy aj ja ešte pridám len neviem kedy 😀 😀 😀

bzuco
2. jan 2010

čo máte dievčatká alebo potom bábätká - táto má ceny ako za komáčov,. 😅 ...super
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=56873

ajula25
2. jan 2010

ja som dopozeral a na stv 1 skutočný príbeh. O chorom chlapcovi a húževnatosti jeho rodičov. Som uvažovala, či by som niečo také dokazala, pozerať sa na to ako moje dieťa tak strašne trpí....Bože nedopusť!

martinaj
3. jan 2010

ahojte 🙂 tak my dnes robime Verci oslavu 😵 dojdu svokrovci tak z toho mam hruzu, minuly rok neboli.....

silvika
3. jan 2010

marti a co chystas? s tym bruchom sa ti aj da este vypekat ?

bzuco
3. jan 2010

ajulka..film Liek pre Lorenza?...to som už videla asi 3x....ja si to ani predatviť neviem 😖

simka9122008
3. jan 2010

Ahojte, aj mi sem včera pozerali Posejdona aj Liek pre Lorenza, no také blbé sny som z toho mala, že som vstala s bolesťou hlavy 😝