Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
3. jan 2010

sak to je podstatne 😀

telinka
3. jan 2010

my sme vlastne mali zajtra vyrazit s bocmankovcami na oravu lyzovat ☹ ☹ ☹ snehu jeeee , len ked tie nase neplanovane vydavky nepustia 😠 tak hadam o rok sa podari 😅

janka1874
autor
3. jan 2010

ahojte
my pijeme mlieko ráno a večer sunár

fakt ak niekto máte nepotrebné kupóny na sunár čo posielalo DM drogéria dajte prosím vedieť čo by ste za ne chceli

no a ostatné jedenie Sendy by zas jedla len cestovinu (žeby ako jej mama 😀 😀 😀 ) a ešte ako tak zemiaky ale ryžu do nej nedostanem ani za svet (tak to zas po mame nemá žeby po tatovi 😀 😀 😀 )

aadula
3. jan 2010

náš vypije ráno a večer fľašu mlieka a niekedy cez obed...

tiež je taký slabý papkáč...on by na raňajky hádam každý deň prijal vajcový chlieb.., polievky spapá, ale od kedy je z nemocnice doma, stále máme s jedlom problémy...on má zas rád mäsko..ale len s ryžou...a stále sa mäso nedá...ešte trošku ak halušky...zemiaky nechce...a také, že palacinky, šúlance a pod...to vôbec nechce

telinka
3. jan 2010

u nas to nakoniec aj tak vzdy isti chlebik s maslom alebo pastekou 😀

simka9122008
3. jan 2010

Ahojte, moja tiež pije mliečko ráno a večer plnú fľašu, no poslednú dobu máme trochu problém v jedení ako obedu a tak celkovo, mlieko vypije v pohode, neviem či sa jej netlačia posledné zúbky, lebo už druhý deň má redšiu stolicu a dnes mala aj zvýšenú teplotku, teraz sa vešá po tatíkovi, totižto, zaspala neskoro poobede a vstala o 18.00 😝 , medzitým sme my traja hrali človeče nezlob se

ajula25
3. jan 2010

čafte
tak my mleiko nepijeme už asi mesiac takmer vôbec. Ak do neho dostanem raz do týždňa 2 dcl tak veľa. Ale zje jogurt každý deň, strukoviny vraj mám dávať, syry...no ale syry veľmi ani nemusí....
A obedy? strašne sa kazí v jedení. Polievku ako kedy zje, drhé keĎ má náladu. Aj to mu najlepšie chutí Keď si naloží MM. Ale cestoviny má rád. Každý deň si pýta špagety. Ale nepohrdne ani mäsom, ak je k tomu cestovina alebo knedla.
Ale vody popije na litre tiež. Kým zaspí, tak skoro pol litra vody vycmorá. A potom prciká všetko. Musím ho v noci prebaliť v spánku, aby nebol precikaný, lebo jemu to absolútne nevadí, že má mokré pyžamo a plachtu.....

bocmanka
3. jan 2010

🙂 teli, ale bocmankovci vás čakjú v martine...
jeleň je upečený v chladničke, čaká iba na vás..
takže úloha nazajtra ráno...
zbaliť
a vyraziť do stredy k nám..
snehu je
-12 stupňov tiež
jedlo nakúpime
a budeš mať výhradné právo variť...
ja už mám varenia po krk...
inak žúrky môžu byť denne...
hihihihhihi 😀 😀 😀 😀

martinaj
4. jan 2010

ahojte 🙂
tak vcerajsia oslava bola u mojich rodicov, svokrovci prisli, moj muz pri obede zahlasil, ze je asi chory, tak si isiel lahnut a vsetko bolo na mne 😠 este ze mam skvelu maminu, inak by som si to hodila.... do vecera sa muzovi vysplhala teplota na 39,6... viete si to u chlapa predstavit 😠 zacal splietat, ze ma urcite prasaciu chripku 🙄 ... tak som mu povedala nech nesranduje, ze ma doma tehotnu zenu a male dieta 🙄 asi do polnoci som mu davala obklady a liecila ho, medzitym som behala za malou, lebo nechcela spat a nervacila. jej nastastie nic nieje, zatial. potom som si sla lahnut ale nedalo sa mi spat... spala som dokopy max. 3 hodiny... od 5tej rano zas beham okolo muza, teplotu uz nema ale zase tvrdi, ze mu je este horsie ako predtym... 🙄 😠 . mala vstala o pol 6tej 🤐 co ona teda tak skoro nevstava. o 6tej som isla so psom von a do obchodu... takze mam 3 deti teraz, opuchnute nohy a som totalne nevyspata.... urobila som si po dlhom case smrtaka a budem sa snazit urobit Verci pekny den 🙂

zrzulka
4. jan 2010

Waw,mliekoholici🙂))) tak Michaela vypije rano 210ml nutrilonu, sem tam cez den nejaky ten jogurtik a vecer kasu 200ml. Niekedy ma aj cez obed mliecnu polievku alebo omacku so smotanou. 1l mlieka nehrozi, max pol litra.Aj to nie vzdy....
Chcela by som skusit uz davat aj plnotucne ale neviem sa odhodlat na tento krok. zatial mi v pohode vypije Nutrac.Kravske davam len ked varim

Tiny my sme s Michaelou mali presne to iste, za svet nechcela cicat z flase lebo to bolo pre nu nieco cudzie. bola zvyknuta na bradavku. Ja som vlastne ani nikam bez nej nemohla ist lebo z flase pit odmietala. Treba len skusat a skusat. u nas to trvalo velmi dlho kym si zvykla. Hadam aj pol rok. A na cumliky do pusy si nezvykla nikdy. No co aspon nemusime oducat a ma pekne zubale🙂)))))

bocmanka
4. jan 2010

🙂 juuj mati, tak toto je pecka na pondelkové ránečko,
chorý chlap, ty nevyspatá a navyše ak verča vstala inak ako vstáva..
😝 hotová pohroma..
😵 😵
my tu máme nááááádherne slnečno, maťko s ockom sú už na ceste na martinské hole, budú mať krásne, my traja chrobáci sme doma, s markom musíme na kontrolu na krčné, doužíval atb a stále ho bolí hrdlo, tak neviem čo s ním...
😎 😎 inak minule čo som písala, že sme v konlóne na ceste z martinských holí, tak sme tam tvrdli celé 3,5 h v aute, takže poučenie nabudúce : mať so sebou fľašku rumu, plnú nádrž, keďže blavácky šoféri /ako vždy/ podceňujú snehové reťaze a síce so 4x4 vyjú na martinky ako tak v pohode, ale dolu, stačí, keď nasneží a primrzne a hotový grc, všade vyvalené autá...museli posýpať, odťahovať traktory, sme si užili...

martinaj
4. jan 2010

boc ale na martinky su retaze povinne, nie? teda, ked sme mi boli pred 3 rokmi tak boli... ani nas hore nepustili bez nich... 😖

martinaj
4. jan 2010

teda my sme ich mali, ale ostatnych co nemali posielali prec....

zrzulka
4. jan 2010

Maťka veronike prajeme vsetko naj naj naj k 2 rocikom!!!!! Ona je tu medzi decembovkami tusim posledna ci este niekto je za vami?🙂

martinaj
4. jan 2010

este je po nas aninina Claudia 🙂

martinaj
4. jan 2010

dakujeme 🙂

bocmanka
4. jan 2010

🙂 jasné mati, reťaze sú povinné, ale keď pán nekontroluje, stačí povedať, že ich máš v kufri aj keď to nie je pravda..
a potom sú takéto chaosy,
ja by som každého nezodpovedného vodiča spokutovala, len by tak šmyklo!!!!

bocmanka
4. jan 2010

😵 ešte je aj luciin maťko, nie?....a silvikin alex...či už majú všetci 2 roky?

martinaj
4. jan 2010

tak to by som aj ja pokutovala 😠

silvika
4. jan 2010

aj nas sasko je 9.1. 😉

silvika
4. jan 2010

boc vie 😉 😎

silvika
4. jan 2010

ja sa zasa hlasim do skupiny chorych ja tusim kuknem ze je zima a ochoriem ani ju nemusim zazit .... alebo fakt nemviem co som furt taka cacorka

martinaj
4. jan 2010

silvi a ty si mala kedy termin? mne sa zdalo, ze ja som posledna a to som este aninu predbehla 😉

silvika
4. jan 2010

marti my sme boli silvestrovsky ale vyvolali mi ho az 9.1. a aj to asi s Bozou a vrchnej sestry pomocou 😝

zrzulka
4. jan 2010

Silvi az 9.1? takmer 10 dni po termine????

bocmanka
4. jan 2010

🙂 silvi a čo ti je?..angína?

silvika
4. jan 2010

asi nie, teplotu klopy klop nemam nejaka poprechaldana asi nieco take ako chronicke dutiny horne nosove, lebo furt tam cosik mam

silvika
4. jan 2010

veru zrzul tolko po termine, mne to este pripadalo ze skoro. ja by som este do soboty pockala ale rodila som v stredu

silvika
4. jan 2010

v nemocke ma len merali a prikukali ako bielu velrybu a len ze nic to neni na porod jaaa skoro zhynula od bolesti do mna neslo nic ale zo mna islo vselico vselijakymi otvormi 😝

zrzulka
4. jan 2010

A preco ti museli vyvolavat? ono sa necaka kym zena porodi sama? toho sa aj ja obavam aby mi nevyvolavali porod, lebo mne nesedi teramin. ja tam mam 2 tyzdne sklz... cize podla PM som teraz v 16tt...