Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
4. jan 2010

pozeram to ale noo neviem, ja im obcas ani nerozumiem co chcu povedat ti vedci

bocmanka
4. jan 2010

😵 asi preto silvi, že my vedci nie sme...hehehe

silvika
4. jan 2010

no a niektore aj hlasenia mi pripadaju ako z ineho sveta viackrat musim citat bud som zblbla alebo to je prilis muzsky rozmer a ja ho vnimam ako je podavany, aspon sa menej cudujem muzovi ked mi nerozumie

silvika
4. jan 2010

aadul a co ma csiki niekde nove fotky?

aadula
4. jan 2010

silvika, na FB som naposledy videla, ale je taká rozkošná 🙂 tak preto teraz píšem

csikike
4. jan 2010

aadul, dakujem, nove foto som nedala akosi sme nefotili cez vianoce ☹ , a miesto darceka fotak sme kupovali kocik...
este mi treba dokupit slnecnik a budem spokojna 😵

bocmanka
4. jan 2010

😵

aadula
4. jan 2010

csiki, kočík je určite dôležitejší 😉 a slnečník..má chvíľku ešte čas, aj keď toto počasie je nevyspytateľné...hneď tu je jar 😀 a my tiež nejak menej fotíme...vnútri mi to príde stále rovnaké a ked ideme von, väčšinou je už tma..alebo zabudneme foťák doma 😅

csikike
4. jan 2010

aadul, mas pravdu, snad do leta zozeniem
a foto, musim zacat fotit, lebo hanka nebude mat pamiatku, pri malom sme fotili vsekto kazdy uskrn co sa podobal na usmev a hanka ledva...
vcera ju MM tak rozosmial, ze sa potom s tomim na nej smiali ako sa smeje, ja som si vychutnavala vanu a len som pocula ako sa rehnia... idem dnu a mala sa tak nahlas smiala a oni na nej 😀

janka1874
autor
4. jan 2010

csikike to sme na tom s fotením podobne a to sme si aj kúpili nový foťák tesne pred narodením Viky aj keď nie podľa našich snov ale nevadí čo už možno raz si budeme môcť dovoliť aj lepší a aj tak nemáme moc času na fotenie ale to sa už lepšíme to prvé týždne sme veľmi málo fotili

ajula25
4. jan 2010

ahojte
veronike všetko len to najlepšie prajem... 😉
Mati a aj ty sa drž. Mať chorého chlapa v dome je horšie ako byť sama chorá. A ešte ty aj tehotná a malé dieťa....len sa šetri moja. Inak to tak letí. Však ti tam v pase už svieti 34tt. Nedávno si písala že //. Páni. A všetky ste tak rýchlo porodili.....
Keď píšete o vyvolávačkách....mňa nechali 10 dní prenášať a ak by sa netlačil sám na svet, tak by mi nevyvolali, pričom mi povedali, že je málo plodovej vody...a Luky sa narodil s 3x omotanou pupočnou šnúrou okolo krku. Ak by sa mu niečo stalo by som neprežila. A ešte sestrička mi povedala: no to máte ozaj vianočný darček. Minule sa jednej žene narodilo dieťa s omotanou šnúrou okolo krku, ale už mrtve....mala byť ticho radšej! však ja som bola v nemocke každý druhý deň, furt robili ozvy, prietoky a jedna povie tak a druhá inak? To je tak, keď si nevybavíš lekára.

aadula
4. jan 2010

my sme Paťku myslím, že tiež viac fotili ako Samka...a to sme mali ešte kalsický starý foťák, prvé deti sú proste prvé 🙂 teda určite to nie je pravidlo... 😉
Ja teraz špekulujem kúpiť kameru, som bola už obzerať v nay..., ale stále váham..., pri Paťke sme si od našich zvykli požičiavať, ale tá je už stará...baterka nič nevydrží...tak aby sme aj malého výkony vedeli natáčať ..

janka1874
autor
4. jan 2010

aadula kamera je super vec ale to tiež nejako nestíhame pri Sendy sme skôr fotili lebo ona sa tak rada fotila zato teraz neviem čo sa stalo ale asi ju to prestalo total baviť lebo sa nechce fotiť ani za svet 😀 sem tam ju ukecáme na jednu fotku ale fakt len jednu

a kamera tú len zbadá a už je preč 😒
ale je to super vec

ajula25
4. jan 2010

aadul my máme kameru, ale som lenivá natáčať. a Lukáš akonáhle vidí nejaký zázrak vedy a techniky, hneď chce asistovať a kašle na to aby niečo ukázal.
A fotenie? Ja som teraz ftila ako divá. Tolkoto fotiek som nikdy nemala, ale mám dosť aj z Mareka a aj z Lukyho. A strašne rada si ich prezerám.

lenka85
4. jan 2010

ahojte baby, tak vam vsetkym prajem stastny novy rok a nech nas deticky posluchaju a zdravia nech mame kooopec!!! som sa sem dostala az teraz, vobec nebol cas🙂)

ajula25
4. jan 2010

lenka aj tebe a tvojej rodinke všetko len to najlepšie v novom roku. 😉

ajula25
4. jan 2010

a ako je Luculkinej Natálke? som ju dávno nečítala. Ale teraz mi došlo, že písala, že idú na víkend preč, tak asi preto nepísla....

lenka85
4. jan 2010

dakujem ajula🙂)))

zrzulka
4. jan 2010

Ajuli co ti ja viem ja som mala zazmluvneneho lekara a mala sa tiez narodila s omotanym pupocnikom. Kto vie ako to omotanie vznika. Moze to byt tym ze som neprisla hned ako mi odtiekla voda????(no ale ona neotiekla hned ale po troskach) nam hovorili na priprave na porod ze pokial len takto odteka a ze je cira tak netreba stresovat.ze len ked je cierna alebo zelena tak vtedy treba urychlene ist do nemocky.... tak som nestresovala a potom v porodnici mi moj lekar hovoril ze som mala prist hned ako mi odtiekla voda. No tak sa z toho vysomar!!!

u nas tiez ked Michaela zbada kameru tak len jaci ze ju chce. ona je herecka rada sa obdivuje ci uz vo fotaku ci na kamere..... A fotenie? pri malej som jak blazon fotila kazdy tyzden brucho. teraz som uz v 15tt a zatiam nemam ani jednu fotku. Ale co budem, vsak zatial aj tak nie je co fotit🙂))))

lenka85
4. jan 2010

ten pupocnik si omotavaju babatka same ked sa prehnane hybu nestastne tak sa im to omota. Aj moja Hanka to mala a narodila sa pridusena, tiez mi hovorili, ze mozem byt rada, ze zije... vtedy mal byt jasny cisarsky,ale nechali ma sviniari trapit sa... a malu tiez

zrzulka
4. jan 2010

Ufff leni, mne nikto nic take nehovoril ale ja som vytusila ze nieco nie je v poriadku, mala nezaplakala. tak som sa hned pytala co sa deje preco mala neplace, je mrtva???. lekar ze mala musi oddychovat lebo mala tazky porod.... potom mi ju len letmo ukazali ale na druhy den uz bola ok... uz sme boli spolu.... tak to ma potom asi vela babetiek ten pupocnik omotany, nie je to az take zriedkave ako som si myslela....pri tomto porode by som to uz zazit nechcela....bolo to neprijemne... hlavne preto ze som malu nemohla mat pri sebe, len som ju narychlo pohladila po licku a uz ju brali prec:((((

janka1874
autor
4. jan 2010

zrzulka je to dosť bežné že majú detičky omotanú šnúru

lenka85
4. jan 2010

je to bezne a nie je to vidno na sone, preto je to nebezpecnejsie o to viac...

simka9122008
4. jan 2010

Ahojte, no ja som nejaká zničená, deti sa od rána po mne vešajú, malá je v kuse urevaná, ani do obchodu ma nepustila 😝 no des a hrúza

lenka85
4. jan 2010

simka a uz si sama?

simka9122008
4. jan 2010

nie drahý odchádza v stredu ráno, no malá s ním nechce vôbec ostať 😝

lenka85
4. jan 2010

a kedy pride nastalo?

simka9122008
4. jan 2010

tak to ešte nevieme

telinka
4. jan 2010

baby u nas je momentalne kracka c. 1 "nožníky" 😀 😀 tak peta vola noznicky , este sme ju nevyviedli z omylu , lebo sa nam paci ako ich vola 😀 same kusky papiera po dome...som zvedava kedy zacne vlasy strihat 😅 😅

silvika
4. jan 2010

teda teli nas ma "nozniky" zakazane 😉