Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
10. jan 2010

Už sa na ne teším, mňam

janka1874
autor
10. jan 2010

ženy asi budem potrebovať radu ejakého odborníka to čo robí Sendy nie je normálne ja len čakám že mi tu zaklope nejaká sociálka alebo čo keď ju niekto počuje ten záchvatový rev ale už mám normálne vážne obavy ako to máme riešiť

janka1874
autor
10. jan 2010

abbi ja som tam preto dala farbu len takú akú ani moc nepoužívam len tak pre srandu 😀 😀 😀

aadula hoď receptík

veva1
10. jan 2010

ahojte
jani a robi to ked sa zlosti?

simka9122008
10. jan 2010

u nás je nenormálna hmla, bléééééééééé, teraz by som nechcela byť vonku 😝

bocmanka
10. jan 2010

😵 pekný večer a dobrú noc..

martinaj
11. jan 2010

ahojte 🙂
jani aj ja cakam socialku, nasa robi to iste uz mesiac....

silvika
11. jan 2010

ahooooj, dakujeme za gratulacie od vsetkych. ja som dva dni v kuse chystala, piekla a tvarovala tortu potom prislo na rad slane nachystat a potom som este jeden den oddychovala. ale alex si to paraaadne uzival pred rokov bol vystraseny a teraz no bavil sa s kazdym kamarat aj sa predvadzal, no konecne jeho oslava nie len nase rodinne stretnutie.

bocmanka
11. jan 2010

🙂 🙂
silvika tak ešte raz gratulačka aj tebe, ako si to super zvládla...

ja za dnešný úspech považujem príchod do školy presne s posledným zvonením.. 😀 😀 zase si musím zvyknúť na režim

silvika
11. jan 2010

ked bude cas svacnem sem aj ten moj vytvor, tak potom napoveda, bolo to auto 😉 😎 😝 😀

silvika
11. jan 2010

ne aby ste mi chvalili, ze jeee aka super, vrtacka, budka pre vtakov, zehlicka alebo podobne predmety dennej potreby 🙂 bolo to auto, naaahodou to poznal po chvili premyslania aj moj dvojrocny syn 😝

anina1
11. jan 2010

dobré ráno 🙂

simka9122008
11. jan 2010

Ahojte, tak už nám začal náš starý dobrý školský režim, tak je tu ticho, ža až neviem čo skôr robiť 😀 😝

telinka
11. jan 2010

veru veru.....pohoda kliiidek kaficko 🙂

centik
11. jan 2010

ahojte,
baby neviete niektora kde sa ziada tlacivo ked sa chcem do dat do rocneho zuctovania dani manzelovi?

telinka
11. jan 2010

tam kde ti davaju matersku 😉

telinka
11. jan 2010

teda vlastne r.prispevok 😅

centik
11. jan 2010

to je socialka? ci urad prace socialnych veci?

lucia79
11. jan 2010

úrad práce...

silvika
11. jan 2010

zeny a kde mame toho koda na vlozenie fotky nasich "dvojrocakov" ?

simka9122008
11. jan 2010

No ja neviem ako mi malá zaspí, lebo u susedov prerábajú 😠 😠 😠

janka1874
autor
11. jan 2010

Ahojte
veva ona si proste zmyslí že sa jej nemôže dotknúť tatik ale len ja (to vúčšinou keď niečo robím s Viky) a kedže nemôžem začne ziapať ako šialená až nevie prestať alebo naopak proste ju nemôžem ja obliekať ale tatik a podobne a o chodení hore schodmi to už je čistá šou ešte len z auta vystupujeme a už nepôjde sama a to pritom občas vyšlapala aspoň polovičku viem že celkom hore je pre ňu ešte veľa ale mne stačí aj 2 poschodia keď vyšlape ale to už nehrozí vrieska tak že až a ja sa jej nemôžem dotknúť ale tatik a zas alebo naopak vreskot že ju musia počuť aj vedľajšie brány až sa nestíha nadýchnuť tak vrieska

a mimochodom včera Viky žúrkovala do 23.30 a potom bola každé 2 hodiny hore zas som vyspatá že až 😀

silvika
11. jan 2010

jani tie vyhranene separacie, ze len mama a tam musi sediet a tam ist a taketo mi dat robi nas a to nema na co a koho ziarlit, pripadne nemam umyvat riad lebo pri tej cinnosti netlemim priamo na neho takze samozrejme nie je spokojny

janka1874
autor
11. jan 2010

no silvika ale ona sa až do takého amoku revu a vrieskania dostane že nevie prestať normálne sa bojím že nejaký záchvat dostane a vôbec neviem ako s tým bojovať

telinka
11. jan 2010

jani.....moja kamoska mala dceru , ktora sa hadzala o zem hocikde na ulici.....pomohlo to ze ju ignorovala pri tychto zachvatoch...proste ju prekrocila a odisla "bez povsimnutia"...u nej to zaberalo...ked zistila ze mama nejavi zaujem a nereaguje tak s tym prestala....neviem ci je to spravny postup ,mne take "predstavenia "deti nerobili takze viac neporadim

lucia79
11. jan 2010

no my našťastie takéto situácie nezažívame
akurát, čo som ho prestala kojiť, tak si musím zaklopať spáva dobre, až okolo 6-tej sa začína prvýkrát budiť a to sa budí s plačom "kde je babka?!!" , "kde je auto?" a "hrať sa" a väčšinou si vynúti prechádzku do obývačky, tam sa otočíme a ideme naspäť do postele a spí do 7 alebo do 8.

anina1
11. jan 2010

jani a ako ich nosíš obidve naraz? to je na figu bez výťahu s malými deťmi 😒

bocmanka
11. jan 2010

🙂 ako napísala teli..mne toto robil marko, hádzal sa mi o zem..raz to bolo na prechode cez cestu, vysypali sa mi rožky z tašky, nevedela som či ratovať dieťa alebo pečivo 😀 😀
v meste som ho párkrát prekročila, dokonca mi jedna babka nadala, že čo som to za matku a nechám vlastné dieťa váľať na zemi..
tak som jej nadala ja, no bola to showka...
ale zabralo..prestal

a romy tiež má svoje muchy, najnovšie je všetko "to je mojeeeeeeeeeeeee"....a keď nie, tak "robí mi zleeeeeeeeee", to keď jej chalani niečo berú..a najnovšie "choď do prdele.." a to povie tak jasne, že čakám ,kedy povie horšie....

telinka
11. jan 2010

boc...peta nepovie robi mi zle ale rovno ...miska ma bijeeee 😀

anina1
11. jan 2010

moja ide domov zdutá ako papuča a na chodbe vykrikuje prestaň, choď preč a tak, lebo ona chce byť ešte vonku 😝