Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
30. máj 2009

no super ze super a to robis cely den?bibi strazi tato?

centik
30. máj 2009

Jani nechod, tu sa radsej s nami zasmej 🙂

anina1
30. máj 2009

jani tak romantické raňajky 😉

bocmanka
30. máj 2009

😵 brú noc, idem sa venovať manželíkovi...

centik
30. máj 2009

Teli robim len v sobotu a odchadzam z domu pred pol 9tou, robim do 17tej a bibi bačuje s tatom 🙂

bocmanka
30. máj 2009

😵 a vybaliť tú tyč..xixixix

telinka
30. máj 2009

no mne ju nikto nechce zobrat 😠 , aj ja by som si dala taku romantiku ...kludne bez jedla by mohla byt 😅

centik
30. máj 2009

boc ty betarka 😀

bocmanka
30. máj 2009

🙂 ideme si to nacvičiť, ja vás zaučím potom na stretku....centík ty budeš prvá..xixixix

telinka
30. máj 2009

tak to mas teda super relax medzi ludmi 🙂

centik
30. máj 2009

Teli no na chvilu vypnem, ale pridem domov a doma jak po vybuchu 😀 tak neviem co skor, a teraz tiez neviem tak sedim a pisem s vami 😀

ajula25
30. máj 2009

jáj jani neplakej....to je nič. Uvidíš, môže byť aj horšie. Ja som také zažila a vidíš, rozdýchala som ... hoc viem, že to je ťažké a že sa ti zdá že je to zrada. A hlavne preto, že si sa na to tak tešila....neboj. Fakt bude nabudúce lepšie. Hlavne on sa bude snažiť 😉

bocmanka
30. máj 2009

😵 sledujete....aj abbi sa nejako vytratila, žeby ďalšie prekvááápko....vodná posteľ napríklad?
alebo masér do domu?

janka1874
autor
30. máj 2009

centik a kde vlastne pracuješ

ajula25
30. máj 2009

boc tak to sa teším na tyčovú párty 😉

centik
30. máj 2009

Boc tiez ma to napdalo s tou Abbi 😀

anina1
30. máj 2009

ale potichu zdúchla 😀 😀

centik
30. máj 2009

Jani predavam vino, ale neviem ci dnes chces pocuvat o alkohole 😝

janka1874
autor
30. máj 2009

no boc tak si to uži aj za mňa

ajula vieš to je horšie že s radtúsim bruškom to bude stále obmedzujúcejšie a neviem kedy zas pri dvoch budeme sami asi zas až po roku a taaaaaaak som ho prosila lebo poznám toho čo sme s nimi išli že si rád vypije na môj vkus až moc rád a preto ma to tak štve

janka1874
autor
30. máj 2009

centik v pohode keby som nečakala bábo tak by som si ver tomu že aj dala aspoň by ma nechytala depka

centik
30. máj 2009

dnes sme toho popisali 😝
idemnieco spravit sak zajtrajsok sa blizi

telinka
30. máj 2009

centi...kasli na to...robota neni zajic , neuteče 😉

janka1874
autor
30. máj 2009

idem aj ja nech je čím skôr zajtrajšok a budem zas s malou sa už neviem dočkať

ajula25
30. máj 2009

jani viem si predstaviť...no aj tak. neboj ešte kým sa narodí a kým nebudeš mať také velké bruško si to zopáknete. ale musíte sa vyhnúť tomu milému chlapíkovi, aby ti zasa Stana nedal do kopy 😅

ajula25
30. máj 2009

tak idem aj ja potom, keď všetky miznete.
brú noc 😉

abbi
30. máj 2009

baby ja som sa pekne vratila a citam vas 😉 😉 a aby ste vedeli... bola som umyvat riady.. lebo po takej oslave veru toho ostane 😀 😀
TELI pekne si to napisala. kazda mame v niecom inom super muza. mne moj nikdy neurobi kuchynu, ani neopravi veci...ani nevymeni defekt na bicykli ak to chcete vediet 😀 😀 😀 ale to mu nepovedzte 😀 😀

jani krasnu oddychovu noc prajem.

Inak musim vam povedat co mi TObias napisal ako posledne prekvapko cislo 33 : 2 svadbona noc = sex . 😲 😲
takze pekne hlasim, mame doma pubertiaka 😀 😀

huleni
30. máj 2009

ahojte tak sa hlasim aj ja:o))) som dva dni nebola na nete..niki ma take nalady ze si pridem uplne bezmocna, nechce jest vobec nic, na vsetko mi povie bleeee iba pije, vsetko zhadzuje o zem a ked nema co tak sa hodi ona sama a nervaci a place..ja fakt netusim co jej je:o/snad zuby ale ked to takto pojde dalej tak kym jej vidu vsetky ma odvezu--este mam aj muza choreho no jedna radost 😀 idem si vas precitat:O)

huleni
30. máj 2009

abbi tak ja oneskorene ale dnes asi jedina prajem vsetko len to najsamlepsie:o) no a citam citam a ten tvoj manzel no proste perfektouzasny...u nas by som si tie prekvapenia musela naplanovat sama. 😀 mame 9.6 druhe vYrocie a neviem ci si vobec spomenie..ale mozno mu krivdim:o)) sak budem informovat:o) 😉

janka1874
autor
31. máj 2009

Bré ránko
tal u nás upršané počasie 😒 a to sme chceli ísť so Sendy niekam na den detí toľko ichbolo naplánovaných v meste a hobeles v takom počasí no nič aspoň vyskúša gumáky 😀 😀 😀 😀 a pôjdeme aspoň do nejakého obchoďáku kuk

bzuco
31. máj 2009

ránko...

u nás tiež hrôza počasia....a v byte kosa ako v Rusku.brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄