Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
21. jan 2010

ahojte
žienky v takej tepke som aj ja a včera som prišla na to prečo je materská 3 roky
1 rok sa staráš o mimino
2 rok sa učíte všetko nové
a 3 rok si to spoločne užívate
no ja som si to trošku sťažila a poviem Vám pripadám si ako otrok vlastnej domácnosti a toto počasie nám fakt nepomáha prekonať depky

simka9122008
21. jan 2010

Veru Jani ja už chcem jaaaaaaaaaaar a slnkoooooooooo

bocmanka
21. jan 2010

😔 tak ej to jasné....romy zaspala a ja idem zrejme s ňou, asi máme spavý týždeň...
keď sme ráno sami, tak ju budím 6.30, aby sme stihli školu a škôlku a potom sme vymleté asi obidve,
takže
kašlem na obed, vybrala som lososa, ošúpala zemiaky
a idem si ľahnúť a keď vstaneme tak uvaríme zemiaky a upečieme rybu...
pekný deň

simka9122008
21. jan 2010

boc super rýchli obedík, choď oddychovať ak si to telo žiada 😉

janka1874
autor
21. jan 2010

ja som pred chíľou obe žebky uložila spať tak mám chvíľu veget aj by som ľahla ku nim ale určite nezaspím kedže po našej rušnej noci ma tatik a sendy nechali ráno dlhšie pospať s viky tak sme vstávali o 9-tej tak teraz určit nezaspím ale večer asi odpadnem už o 20-tej 😀 😀 😀

juj dala by som si takého pstruha v rúre mňam 😀 musím pozháňať

simka9122008
21. jan 2010

ty máš Jani chute 🙂 , ráno okolo 7.00 išla na jednotke bambuľka, som myslela na Sendy, ešte to pozeráva?

tinyleaf
21. jan 2010

ahojte 🙂 tak aj ja som si dala pohodinovu brigadu a odrhrnala som sneh spred domu. Uz mozem ist tusim zase, tak husto snezi.

tinyleaf
21. jan 2010

nasho Mata dostat domov zvonku je tiez tazke, jemu ani mokre nevadi. Takze ho vzdy nasilu kopajuceho a metajuceho sa musim stianut dnu ☹

tinyleaf
21. jan 2010

oazj, su tu este nejake plienkove deticky? My sa bez plienok ani nepohneme a ma to uz stve, vsak by sa uz mlady pan mohol posnazit. Vcera som sa dozvedela, ze v skolke otvaraju v septembri triedu navyse, takze by malo byt dost volnych miest, len tie nestastne plienky. Co ak sa do konca leta neoduci 😠 😠

tinyleaf
21. jan 2010

boc my sme mali lososa cez vikend 🙂 Dne som piekla zemlovku 🙂 A vcera som jedla v IKEI, maju akciu, masove gulicky s prilohou a brusnicovou omackou za 0,5 EUR. Asi aj v sobotu tam pojdeme, vsak sa nebudem trapit s varenim, ked sa za 1 Euro najeme dvaja dospelaci 😀

simka9122008
21. jan 2010

Tiny moja malá má ešte plienky, nie ste sami, neboj, ja verím že do leta sa odučí

janka1874
autor
21. jan 2010

simka že ja mám chute veď to boc začala s lososom a toho ja nemusím tak ma napadol pstruh namiesto toho 😀
a bambuľka u nás fičíííí stále len nevstávame tak skoro o 7-mej 😀

tinyleaf
21. jan 2010

simka, dufam ze mas pravdu, vsak to by bola riadna hanba mat 3 rocne dieta s plienkami 😲

janka1874
autor
21. jan 2010

ale nebojte teraz na jar o už bude pohoda odplienkovať a možno dopadnete ako moja kamoška z jedného dňa na druhý jej malá povedala mami necem plienku a ona to skúsila že nie tak nie a od vtedy plienky nemajú a to ju len tak dávala na nočník nie nejako pravidelne a mala 2,5 roka

abbi
21. jan 2010

juj Tiny ja tie ich maskove gulicky s tou super omackou mam velmi rada 🙂 len skoda, ze je Ikea tak daleko 😉 a to je aka akcia? dokedy trva? my sa s muzom chytame asi v pondelok do BA. 😉 uvidime ci sa nam podari vybavit babysitting 😉
ohladom plienok, konecne uz od pondelka nepouzivame plienky. Niekedy sa vypyta ale vacsinou ho davam pravidelne, mame este nehody ale inak je to celkom dobre. 😉 tak ja len dufam, ze to uz konecne dobojujeme, lebo nemienim kupovat dalsie plienky 😉

silvika
21. jan 2010

neboj tiny nas je tiez ani za svet na serbel alebo na wc, prinajhorsom ak ti niekto nieco na plienky daj ho bez plienok, povies im asponze ne ne nenosime, a bude to pravda ale aj to, ze potom chodi docikany 😉 😝

tinyleaf
21. jan 2010

silvika 😀 😀

silvika
21. jan 2010

mojho na serbli neudrzim, on si tam sadne len kym nezje cokoladku to je asi vsetko takze ked nechcem ocikany dom a chlapca musi mat plienky

tinyleaf
21. jan 2010

abbi tu akciu stihnete aj trikrat, trva to do 7.februara, kuk link 🙂
http://www.ikea.com/sk/sk/store/Bratislava_stor...
a gratulujem, ze koncite s plienkami 🙂

tinyleaf
21. jan 2010

my na serbel chodime, aj tam cikame, len sa nepyta ☹

simka9122008
21. jan 2010

no ja som dostala nenormálnu chuť na horúcu čokoládu 😲

tinyleaf
21. jan 2010

mnam aj aj by som si dala 🙂 Skoda len ze nemozem, aspon dovtedy nie, kym sa malej nezlepsi plet 😲

janka1874
autor
21. jan 2010

mňaaaaam čokoláda 😀 😀 😀 no takto neschudnem takže nič 😒

bocmanka
21. jan 2010

🙂 juuuj tak mi je lepšie, malá nakoniec spala od desiatej skoro do dvanástej
a už sme aj navarili, aj spapali, tak ideme urobiť tv poriadok..
a pôjdeme von... 😀 😀
teraz si spomenula, že kde má bračekov tak plačeeeeeee

bzuco
21. jan 2010

ahojte

tiny...aj my máme plienky - furt...som ju včera dala dole plienku a šla obliecť slipky...no sko ten vyvádyal - ani za svet ich dať na seba...aj som ich obliekla, ale driapal ich zo seba dole 😅 , tak som dala plienku a pohoda

a dnes videl, že som na wecku, tak že aj on ide...dali sme dole plienku, posedel na záchode - samozrejme ani necvrkol a ked som sa opýtala, či chce slipky, tak NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
tak som mu nechala len pančušky - do 10 minút bol počurkaný 😅 , ale potom som ho dala ešte na nočník tak sa vycikal - šiel si to potom sám spláchnuť do záchoda...no sa bojím - vždy ked ho dám sedieť na nočník alebo na wecko, tk strašne nasilu tlačí, aby dačo vypustil zo seba, až sa bojím, že si ublíži 😖

silvika
21. jan 2010

bzuco to som aj pocula od lekarky este ked nam serbel nehrozil aby nasilu netlacil aby sme ho neucili tlacit pri nejakej prilezitosti lebo ze maju slabe crevka aby si ho nenamohli....

silvika
21. jan 2010

vyt u diskurujete o cokolade, ja som zlupla margotku a este znuchavam kde by som co .... 😀 naaa nech

abbi
21. jan 2010

silvika ale ty s tvojou postavou mozes 😉 😉

BOC nas natan vola bracekov : chlapci 🙂 a pravidelne sa pyta: mami, kde su chlapci 😵 chlapci su doma?
strasne je to zlateee. a tiez pravidelne za nimi place 🙂

silvika
21. jan 2010

abbi kazdy moze, zasa aspon neni vidiet kazdy sliz co sa zje za den ... kym sa nespracuje ze 😝

ajula25
21. jan 2010

ahojte
môj malý mi z postielky vykrikuje do pekaaaaaaa do pekaaaaaaa (akože do pekla - ja tak zvyknem vravievať)... 😀 radšej by mal asi spať.
Ja som tiež uťahaná, nič sa mi nechce no mne ani nemá kto byť s deťmi a keď mm je doma, tak on si pospí a ja slúžim stále. 😒 ale bude aj dobre, to prejde. Mala by som skôr chodievať spávať. Lenže keď si ľahnem o 21.00 tak potom v noci neviem spať. No na porážku 🙄
Ja som si dnes robila z apekané cestovinky, MM tam má pečienku a ryžu a Luky ľúbi cestovinky, tak on spapá to...
A plienky? No čím ďalej tým rovnako....doma ho mám bez plienky. Do nočníka sa vyciká, no keď pozabudnem, nemá problém aj do gatí. Dnes padli za obeť troje teplákov. A kakáme len do gatí, alebo plienky. Som tiež z toho nešťastná. ☹