Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
24. jan 2010

jani ale no. hovorí aj: aj ja! na všetko. a to je také zlaté! a na sestričku baba...a papať. No čo. začiatky sú ťažké. A zasa je úplne bez plienok pomaly. Toto my zasa zaostávame. Neboj. Kým Lukáš začne normálne záchodovať, tak Sendy bude dávno kecať! 😉

janka1874
autor
24. jan 2010

no fakt na to som aj zabudla všetko je ja a aj ja alebo mo (ako moje) 😀 a baba je tiež Viky,babka a aj bábiky no proste slovo na viac použití 😀 😀 😀

no čo ajulka pôjdeme na tú sánkvačku na Kavečany, ale u nás sa ešte spí aj Viky zalomila teraz na gauči a to naposledy papala o 10-tej vstala okolo 12.30 tatik ju prebalil a nasäť zalomila o 13.30 nechápem vôbec neplakala že je hladná a ja idem ku nej a ona spí 🙂

ajula25
24. jan 2010

jani ja som aj zabudla 😅

ajula25
24. jan 2010

Luky tiež ešte spí, Mareka mám vonku s kamošom, tak teaz neviem ešte. Nebolo by zlé,nech sa vyšantia trošku. Tak na hodinku, lebo dosť je kosa aj tak.

abetka
24. jan 2010

ahojte.
TAk ja som prave chystala veci do skoly a do prace. JA neviem ako si zvyknem , ale na toto nahananie si zvykam tazko a je mi luto, ze som neni doma s malym, ale treba aj z niecoho zit a ked chceme pokracovat v stavbe, tak neni ineho vychodiska 😒
Inak uz mi asi sibe, lebo odlicovacom oci som si cistila plet. 😝

aadula
24. jan 2010

abetka, zvykneš si...len ako píšeš..človek je v jednom kolotoči, a som už psychicky dosť vyčerpaná ...fyzicky to už ako tak zvládam 😅, ale tiež by som radšej doma bola...a ešte keď je malý takýto náchylný...dnes síce ani teplotu nemal, ani negrckal..ale bol taký nesvoj...takže zas bude týždeň doma...neviem si predstaviť keby mm nerobil na smeny čo by bolo....mm volal svokre, že čo je...lebo však tá je už na dôchodku..a ona hneď zahlásila, že ona nemôže lebo ju noha boli....ani by som ju s ním nenechala 😠 veď by som bola nervozna...sa o neho nevie postarať keď sme tam...a nie ešte keď by sama ostala s ním 😠 😠 😠

abetka
24. jan 2010

aadula, tak to ta upne chapem. Malu zacal boliet zub a vybavujeme este pozicku zo SFRB a vsetko to ostalo teraz na Petovi. Ma pracu, ze moze ostat niekedy doma a pracovat z domu, ale tiez to neni casto. Nasi su ochotni nam pomoct, ale pracuju, tak ich nechcem zatazovat a mam hrozu, ze co s malou cez prazdniny. Ale bojuju s tym aj ostatni, tak to snad zvladneme. 😅
A so svokrou ani neratam, teda pokial to nebude uz uplne nutne. To, ze sa postara to viem, ale ako ockuje a dava rozum malej, tak to sa mi nepaci 😝

ajula25
24. jan 2010

ahojte
jaj baby som rada, že ešte takéto neriešim. Nezávidím vám, aj keď aj mňa to čaká už onedlho. 😖
Luky mal teplotu. Ale ani nekašle, ani nesoplí ani nič, iba nechcel jesť dnes vôbec skoro a bol o niečo kľudnejší akozvyčajne. Tak neviem, čo z toho bude. Žeby tie nešťastné zuby? 😒

janka1874
autor
24. jan 2010

ahojte
tak my sme sa boli poobede trošku sánkovať ale veľká sláva to nebola lebo Sendy hneď na začiatku tak nešťastne spadla tváričkou na sneh a už sa nechcela posadiť ani na sánky ani na boby tak sme tam trošku postáli a potom sme si ešte boli dať čajik tak tam bol aj taký detský kútik tak sa aspoň trošku pohrali deti a Viky pekne pospinkala potom samozjreme pokukala čo je to za kaviareň
ženy ona je už v tváričke skoro ako Sendy len nemá jamky a nesmeje sa toľko akurát ona je taká vážnejšia

ajula25
24. jan 2010

kde ste? nikoho nikde? 😨

telinka
24. jan 2010

caute pracovnicky aj dovolenkarky 🙂

ja uz sa desim januara 2011 ked bude koniec "dovolenky 😝 kedze do povodonej zmenovej roboty uz nemozem ist , potrebujem nieco od 7 do 15tej , ale uz sa mi volaco crta tak dufam ze to dobre dopadne 🙂

peti tiez mraz nevadi , stale beha s lopatou po dvore a "uhrna sneh" ale vzdy ju musim podplacat ked ju chcem dnu dostat 😅

luculka
24. jan 2010

cafte,,,co už pracujete???? 🙂
my sme vcera boli v Blave na oslave,,,malá nespala,,,samozrejme celu oslavu trsala,,,behala,,,domov sme isli o pol deviatej,,,tak som čakala ze zalomí v aute,,,nezalomila,,,doma som pocitala ze padne ako kabela,,,no iste,,,,este mi rozprávala zážitky,,,, 😀 😀
a aj v postielke v noci sa ešte smiala,,, 😀

No natuš hovori na seba že "my"
ja sa do starej práce vrátit mozem,,,ale teda moc sa mi nechce,,,ale tajne dufam,,,ze sa mi podari rozbehnut nieco s tým mojim hobby 😒

glorita
24. jan 2010

som tu dlhsie nezavitala,ale hlasim prichod z dolomit...lyzovacky sme si vdaka mojej svokre uzili az,az,ani som nevedela miestami ze mam dieta,taka som bola vo vnutri spokojna,ze s kym je Leo,kt.mal pri nej o zabavu postarane...Napokon nas bolo 24 ludi dokopy,zvacsa spoluziaci z VS,takze ako za starych cias.Leo s babkou od rana vyvadzali vonku doobedko 3 hodky na cerstvom alpskom vzduchu na detskom ihrisku,kde bolo hraciek,zahradnych domcekov od vymyslu sveta a najma kopec ,kde sa sankovali a trampoliny,takze to hodnotim zatial ako Leovu najlepsiu dovcu,aj ked more nebolo 😀 ale ani nechybalo.NAvyse spal tam ukazkovo,svokra mu zaviedla rezim aky mal asi pred pol rokom,cili uz okolo 1 spali do pol 4 a pekne o 915 vecer uz odfukovali do pol 9 rana,ale zrejme to ten horsky vzduch,ved aj poobede boli znova vonku asi 2 hodky..no parada,skoda ze to nie je casto 😅
ani som vas nestihla docitat,takze ani neviem co je nove,no ale ani nemam cas,kedze avokra odisla,sice poprala asi polku veci,ale mna caka aj tak skladanie do skrin...... 😒

abbi
24. jan 2010

ahojte baby.. tak ja mam plny vikend za sebou... ale super bodku mal. Bola som dnes na hokeji tu v nItre.. Nitre hrala proti Skalici a vyhrali sme 3:1 bola sranda. Kedze ja som jediny fanusik v nasej rodine tak ma manzelik uvolnil a bola som s priatelmi, oni su vo FUNCLUBE Nitry, takze sme boli uprostred vsetkych fanusikov... bola SRANDA a videla som aj Ziga Palffyho 😉 😉 hoci hral onicom 😒

luculka
24. jan 2010

glor tak ste si super užili,,,paráda,,,,

telinka
24. jan 2010

no super glor tak ste riadne zrelaxovali 🙂

lucul sak ty este dalsie 3 roky potiahnes , neeeee 😉

abbi ty taka faninka hokejova 😕 😵

zucha
24. jan 2010

lucul, ja si ani neviem predstavit, ze by som isla naspat. Ono sa totiz moje oddelenie v Ba zrusilo a presunulo do ineho mesta. A myslim, ze mi nenajdu nic adekvatne.
Takze ja dufam, ze este budem na materskej a potom sa uvidi 😉 S tym fotenim ti budem drzat palce 😵

luculka
24. jan 2010

no rada by som fotila,,, 🙂
no baby z okolia musite dojst na fotenie nech mám na kom trénovať 😀

abbi
25. jan 2010

juj baby pisete tu o zamestnani.. ja som robila este v Zamkoch, kde sme byvali a potom sme sa prestahovali a potom som otehotnela a tak tu nemam nic ☹ a ani neviem, ci v krize niekto zamestna matku 3 deti, ktora potrebuje byt o 3-4 doma ☹ ☹

simka9122008
25. jan 2010

Čafte baby, u nás poriadne mrzne, takže určite ostávame doma, možno poobede vybehneme vonku, ak nebude tak brutálne mrznúť 😝
No mňa už v robotke očakávajú, už dávnejšie ma volali, sa ma nevedia dočkať, ale pravdu povediac sa už aj teším, no neviem ako budem zvládať ten nový systém 😀 , hádam do toho rýchlo vhupnem a som rada že moja pracovná doba bude ideálna, od 7.00-15.00, možno ak sa bude dať tak si ju presuniem na 7.30-15.30

janka1874
autor
25. jan 2010

ahojte
no glor super dovolenka brala by som až na to že u nás by to určite nebolo so svokrou 😀 ale lyžovať by som išla okamžite len už neviem na čom lebo moja výbava je už dosť zastaralá a o ničom a Stano nelyžuje vôbec tak to najprc musím celú rodinu naučiť 😀 😀 😀

a robota? mňa síce čakajú aj som pôvodne už chcela začať popri materskej ale to som zas otehotnela a nechcela som riskovať dosť bolo aj pri Sendy horšie je že trh s nehnuteľnosťami nejako viazne skôr sa obávam či vôbec niečo zarobím ☹

luculka keby si bola bližšie tak sme už dááááávno u teba aj ako tehulka a aj teraz ja milujem také krásne fotky len sama ich moc asi neviem robiť aspoň tak zhodnocujem no musím sa tomu začať viac venovať 🙂 ale až na teba nemám 🙂

janka1874
autor
25. jan 2010

aj som zabudla my dnes pôjdeme z domu maximálne do poradne a naspäť je kosa ako v ruskom filme tak to nám bude stačiť a kedže je teto doma tak berieme aj Sendy aj tak mala ísť na poradňu aj ona začiatkom februára tak už je to jedno a sama som s dvomi aj tak nechcela ísť

ženy porazí ma z toho počasia keď už konečne mal mať stano nejakú robotu tak sú takéto mrazy čo sa okná nedajú robiť na porazenie zas budeme bez peňazí zásoby sa rýchlo míňajú keď je viac ako mesiac už doma ☹ ☹ ☹ ☹

ajula25
25. jan 2010

ahojte
tak my sme v noci ešte panadolovali. Ráno sa zobudil úplne bez teploty a ani naobed nevybehla, tak som zvedavá poobede, leobo však vtedy stúpa teplota. Ja neviem. Vôbec nevyzerá choro... 😨
My ideme poobede ku našim, idem segru doúčať anglinu...
A sa tu vytešujem, lebo mi došli fotečky, tak som už poprezerala aj Marek. A na niektorých má zababrané ústa od čokolády alebo nejakého jedla a zhodnotil, že je to ponižujúce 😀 😀 😀

simka9122008
25. jan 2010

no ja som sa konečna rozhýbala v prípravách na svadbu, už mám rezervovanú fotografku, ešte miestnosť, kameramana a ostatné postupne, ani sa nenazdám a bude to tu, tak je najvyšší čas sa nakopnúť 😀 😝

ajula25
25. jan 2010

jáj simi kedy už to bolo že svadba....ale budeš mať určite krásne foto... 😉 Koho si si rezervovala?

simka9122008
25. jan 2010

No vieš, predsa je svadba raz za život, aj keď sú výnimky, ale nech to je so všetkým čo k tomu patrí
Bude nás fotiť Ivana Šandrikova

telinka
25. jan 2010

caute 🙂

simka a saty ake budes mat???klasicke nevestovske,?? uz mas vybrane?

telinka
25. jan 2010

a to bude tvoja prva svatba????

simka9122008
25. jan 2010

Jasné budú svadobné šaty, buď biele, alebo krémové, musíme sa zladiť s drahým
No a na prvé skúšanie, pôjdem asi tak v apríli

simka9122008
25. jan 2010

Áno prvá a verím že posledná