Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
26. jan 2010

marti a kde budes robit?

silvika
26. jan 2010

ze robit .... rodit som sa chcela spytat

martinaj
26. jan 2010

v ruzinove silvi 🙂

janka1874
autor
26. jan 2010

ahojte
no včera som sa sem vôbec nedostala drahý obsadil pc a nepustil ma sem v poslednej dobe sa tu ledva prebojujem a aj to je potom zle že sedím pri pc no čo som proste otrok domácnosti tak čo by som chcela luxus ako pc

na podarni sme dopadli tak že Viky nám zaočkovali do oboh nožičiek tak má troku akore teplotu ale len tak 37,2 no uvidíme ako to bude pokračovať a váha 5,9kg a doma sme si ju aj odmerali tak 62cm
a Sendy 87cm a 12kg sa tam predvídzala u dr. a o mesiac ešte moč mám od niesť teraz som na to nejako pozabudla 😀

janka1874
autor
26. jan 2010

ak som si Vás dočítala no každé druhé manželstov končí rozvodom no tak moje by bolo to druhé snáď už šťastné len som ešte nenabrala odvahu to aj uzavrieť manželstvom to prvé a rozvod mi stačili už sa mierne obávam aj keď deti ma k tomu nejako posilňujú no uvidíme ako to dopadne (možno na tom 10 výročí stretka koníka sa bude konať naša skutočná svadba 😀 😀 😀 😀 😀 ) a súhlasím s centikom prvý dôvod rozpadov je komunikácia potom sa pridá nevera a potom alkohol a veci tomu podobné

simka tebe držíme palce nech sa to podarí tak ako si praješ
uvažujem že asi som tu už jediná nevydatá 😒

ajula25
26. jan 2010

ahojte
tak čítam, že debatujete o manželstve....ja sa nepridám. Nemám čo dodať. Téma vyčerpaná!

Jani super že Viky krásne rastie. Však aj vyzerá krásne a zdravo.... 😉

Ja si popíjam kávičku a za mnou výbuch. No som vám taká lenivá, že umieram sama zo seba. To čo je toto? Síce dnes Lukáš vstával už o 5.50 hod. Normálne som neverila 😕 ale no čo už. Nechcela som ho dať von z postielky, tak ma chcel vylákať že chce pasekom bebika (chlebik s paštekou) 😀

lenka85
26. jan 2010

jani ved ked si rozumiete, tak je to jrdno🙂)

simka9122008
26. jan 2010

no ja som za ten čas kým malá spinká, vybavila miestnosť aj kameramana, nejako som sa do toho vybavovania rozbehla 😀 😝

zucha
26. jan 2010

super simi. Ja som pripravu na svadbu dost prezivala. Teraz by to uz asi bolo ine. Clovek, ked ma uz deti, tak take veci berie viac s nadhladom a zrejme sa nestresuje kravinami. Velmi prajem, aby ste to mali take, ako si predstavujete.
A kedy je vlastne oficialny termin?

abetka
26. jan 2010

ahojte 😀
TAk simi- ty uz v plnom prude zariadujes svdbu. Je to uzasne. My budeme mat teraz 8 .2. -7vyrocie
JA som tiez malemu dnes kupila Biogaiu, lebo zase uz š dne nekakal. Cele to ma nejake domotane. Vetry muodchadzaju, ale nekaka a ked by aj chcel tak krici, ze ho to boli. 😒

Uz sedi sam n WC dospelackom, tak sa aj zatvori a troni tam sam aj 10 min. 😀

zucha
26. jan 2010

Nasi rodicia teraz cez vikend oslavovali 40. vyrocie svadby. Sme im my deti kupili pri tej prilezitosti lavicku v parku pri intraku, kde randili a dali vyryt ich a nase inicialy a datum svadby. sme sa smiali, ze hadam v tom parku pocali aj bracha 😀

simka9122008
26. jan 2010

Jéééééééééééééj Zucha to musí byť krásne, ja tiež rozmýšľam že na prvé výročie, objednám pre našich večeru niekde v reštike
My budeme mať svadbu 24.7.2010

centik
26. jan 2010

zucha to sa da ako kupit taka lavicka??? 😀 sranda, 😀 teda maju krasne vyrocie vasi 🙂

Jani tak na to 10tej vyrocie isto pridem ked vravis ze sa budes vydavat 😀 sa tesim

este vam spavaju deti poobode? moja zasadne uz vyse tyzdna len na gauci, musi pritom pozerat Nodiho 😅 v postielke nebude spat ani zanic

silvika
26. jan 2010

centik, moj strajkuje striedavo spi nespi ale nespi nikde

aadula
26. jan 2010

mne malý stále spáva cez obed...až na dnešok...zaspal po ceste od dr. a ako som ho vyzliekala, tak sa mi zobudil..potom ani za svet zaspať...zaspal až okolo druhej a ani hodinku nespal a zobudil sa s veľkým plačom...plakal mi pol hodinu, neviem čo sa dialo..až ma to vyplašilo..., ale zistila som, že sa mu tlačí zadná stolička...tak hádam to ho tak ničí..vždy ked mu ide zub..., tak je hrozne mrzutý a takto ho to zlomí ☹

a svadba...my už 14 výročie budeme mať co by tup 😅 a to chystanie bolo také klasické na tie časy...so zabíjačkou pred svadbou...ešte aj šrobik z mlynčeka zamiešali do huriek chlapi 😀 , ale potom našli 😅 ..už by som takú veľkú svadbu nechcela...sme mali cca 100 ľudí

simka9122008
26. jan 2010

Adi že 14 výročie, paráda

telinka
26. jan 2010

caute 🙂

boc ty si ale trufalaaaaaa...si myslis ze sa ti dam???zbit??? 😀 😀 😀

pani moji az sa mi to zle pise ze my uz 17te vyrocie tento rok...teda nie ze by to bolo take hrozne s MM vydrzat tak dlho 😅 😅 😅 ale ze uz som taka stara kara 😅 😅 😅

petulik spinka a pri mne nema moc na vyber , uz to na mna skusala ze v obyvacke , na nasej posteli a pod , ja som neustupna a uz si zvykla ze nema sancu tak to neskusa 😅

centik
26. jan 2010

Teli ty stara kara 😀 😀 😀 😀
my mame v piatok 5te vyrocie svadby

telinka
26. jan 2010

fuuuha centi to si sa v takej zime vydavala 😝 😝 😝

telinka
26. jan 2010

jeeej pjekne foto ...som zabudla napisat 😵 😵 😵

simka9122008
26. jan 2010

No tak ja tu budem taká mladucha a už s deťmi, no čo už 😀
My čo sa týka spánku problém nemáme, spí aj na obed aj večer, pekne v postieľke sama

telinka
26. jan 2010

dnes ma v suvislosti s tymi vyrociami svatby napadlo , ako spoluziacka na stuzkovej povedala , ze zistila ze jej rodicia su aj v tomto veku "postelovo aktivny" co sa nam vtedy pripadalo akoze "fáááákt aj v tomto veku??? 😨 😅 😅 😅 ......tak stuzkova mojej prvorodenej bude o 3 roky a teraz sa mi to az take nepravdepodobne nezda 😀 😀 😀 hadam nam to vydrzi aj do stuzkovej nasej najmladsej 😝 😅 😀

centik
26. jan 2010

Teli 😀 😀 😀 😀 😀 mne sa ludia v tom veku veru tiez kedysi zdali stari na postelovu aktivitu 😀 este som si tak vravela ze fuj ked som bola pubertiacka ked som si mala predstavit nejaky starsi par ako ... 😀

aadula
26. jan 2010

presne ako píšete..mne to bolo tiež divné..a teraz keď moja dcéra povie, že moji rodičia sú "starí" ...to skôr hovorievala keď bola mladšia 🙂 ...tak mi to prišlo také...že veď nie sú....ale obaja ťahajú pomaly na 60 a my s mm na 40 😅

aadula
26. jan 2010

teli určite aj o tri 😉

abetka
26. jan 2010

ked tu rozoberate ,,postelove aktivity,, , tak mojej maminy nejaka mozno o tri roky mladsia uplne necakene otehotnela. Ma asi 3 mesacne vnuca a toto ich teda velmi prekvapilo a ked mi ocino povedal, ze vsak aj oni by este mohli mat, tak jedine na co som sa zmohla, ze mama nema maternicu. ta jeho reakcia ma tak zaskocila, ze som ani nevedela argumentovat. Ja mam teda maminu velmi mladu, no ta jej kamoska ma nejakych 45 a vraj prechod 😅 . No, ale prechod s ocami to bude 😀

zrzulka
26. jan 2010

Simi gratulujem 🙂)) Aj mna to strasne bavilo behat okolo svadby. my s muzom sme si svadbu uzili.... mam pekne spomienky na ten den.... Ale uz by som si to nechcela zopakovat 😀

jeeeeeeeej zucha pekny napad s tou lavickou....

Abet ja ked sa narodila Michaela som bola na izbe s kockou ktorej mama lezala o poschodie nizsie na rizikovom 🙂)) . Cize tej kocky syn a jej najmladsia sestra, bolo medzi nimi len par mesiacov rozdiel... Uz si presne nepamatam kolko...aj take sa stava... ked uz ide o to tak ja vzdy podpichujem mojho muza ze on uz mohol kocikovat vnucata a nie svoje deti. no ale tak ked sa nevedel dockat tej pravej a musel tak dlho cakat tak co s nim? 😀 😀 😀

telinka
26. jan 2010

stava sa veru , aj sestry kolegyna....45rokov , rok nemala menzes dcera 22 rokov....este ze sa bavili predtym s mojou segrou ze deti velke , s muzom sami doma a zrazu bum-bac a budu mat veselo 🙂 ale paci sa mi ten jej pristup....predsa sa nema za co hambit...ma to so svojim manzelom , tak to celkom rychlo predychali a tesia sa na babenko 🙂

janka1874
autor
26. jan 2010

no ženy tak ste manainfikovali s tou svadbou že mám taký pocit že sme sa práve aj my s drahým dohodli 😀 😀

simka9122008
26. jan 2010

No super Jani, to som rada, pridajte sa k nám