Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
8. feb 2010

ahojte 🙂 abetka gratulujeme k vyrociu 🙂
tak ja stale nic.... uz ma to moc nebavi, ale snad sa dockam 😉

liluska
8. feb 2010

ahojte
martinaj neboj, uz to coskoro pride a ty sa dockas...este si pekne krasne vychunavaj jedno dietatko lebo potom uz budes lasku delit dvomi 😵 😀
Drzime palce nech to mas cim skor za sebou a malinkeho si vychutnavas pri sebe 😉

martinaj
8. feb 2010

dakujem lilus 🙂

janka1874
autor
8. feb 2010

Ahojte
veru martinaj užívaj si že je zatiaľ šidlo len jedno ke´d budú dve nebudeš vedieť čo skôr
abbi skoré uzdravenie
abetka zastav sa na kávičku 🙂

ajula25
8. feb 2010

ahojte
abetka všetko dobré...
Zucha ako je Katke? Dúfam, že lepšie.... 😉
Lilus láska sa nie delí, ale násobí dvoma.... 😉
Abbi skoré uzdravenie prajem 😉

telinka
8. feb 2010

ahojte 🙂

abet tak si to uzite pred nastupom" kritickeho " obdobia 😉 ci kedy to ma nastat prva mazelska kriza??? 😅

ajlka ...kraaasne si to napisala...ze nedeli , ale nasobi 😵 😵 😵

abbi zas sa na teba "pliaga" daka nalepila ☹ tak kuriiiiiruj poradne 😉

martinaj uz to mas veru za par 😝 ale sak dom si tam simonko nepostavi 😉

tinyleaf
8. feb 2010

caute, aj ja som tu, ale len na chvilu, lebo mladsie dieta sa mi uz prebudza, starsie este spi.
Objednali sme sa na gastro a az v polovici marca mali volny termin, na porazenie. Teraz vobec neviem ci mozem malej nadalej davat na vecer HA umele mlieko alebo by mala to specialne pri alergii na mlieko. Dufam ze jej to neuskodi, ked ho bude nadalej pit. A konecne sa jej trosku zlepsila tvaricka aj hlava, tak dufam ze sa hned zase nevyhazde.

janka1874
autor
8. feb 2010

tiny s tým gastro je to tragédia asi všade nechápem prečo je potom tak málo tých ambulancií ako máš pomôcť dieťaťu keď ťa obednajú po meciaci čo máš problém zrúza

ja som práve naplnila bruško menšej staršia ešte spí (ale to už tiež nebude dlho trvať) a potom pokračujeme v kolotoči vonku dnes asi nepôjdeme lebo je vraj neskutočná kosa a fúka vietor tak sa nedá ani normálne prechádzať tak budeme bojovať celé poobede nepríde niekto na návštevu? nech máme veselšie

simka9122008
8. feb 2010

Jani ja by som s radosťou prišla, no ešte deti nie sú celkom fit, tiež som bola v obchode doobedu tak že deti strážil dedo

ajula25
8. feb 2010

veru vonku fúka, tak radšej ani my dnes nebudeme pokúšať....
Marekpráve odišiel na výtvarku, Lukyno ešte spí, tak ja neviem či ísť žehliť, alebo sa na to .... 😀
mala by som no nie? ale taká som zlenivetá ja šľak!

lenka85
8. feb 2010

jani ja by som aj dosla, len je to sakra daleko🙂

bzuco
8. feb 2010

ahoj
dávam do pléna ak by mal niekto záujem

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

janka1874
autor
8. feb 2010

bože toto moje staršie dieťa musí každý deň urobiť cirkus tak som sa tešila že celé doobedu bola normálna tak zas reveeeeee ma ide poraziť už z nej

lenka škoda že je to tak ďaleko

ajula kašli na to žehlenie ono neutečie (ale asi po 1,5 hodine je to už neaktuálne) 😀 😀 😀 😀

bocmanka
8. feb 2010

ja 🙂 mám dnes modrý pondelok, po víkende som totálne rozbitá, vstávame o 6h kvôli lyžiarskym tréningom, musíme malú zaviezť k našim a cesta na martinky, reťaze, tak to ma doslova ničí...
dnes by som pokojne prespala celý deň keby mi niekto navrhol, že sa na deň ujme detí...
hahaha
😀
ale večer ideme na lord of the dance, som veľmi zvedavá na írske tance naživo, len aby nás cesta do žiliny zase čímsi neprekvapila...

bzuco
8. feb 2010

boc...závidím...aj ja by som to chcela vidieť
sesternica tiež išla, tak možno tam o seba aj zakopnete 😀

lenka85
8. feb 2010

boc ja ta obdivujem.. kde beries energiu na tolke aktivity? ci prave z nich?

abbi
8. feb 2010

Boc uzite si to 😉 😉
ja lezim a mam mat hlasovy klud 😀 😀 ze dobry vtip ... pri 3 detoch.. ale tak sepkam a ked ma nastvu tak kricim tak, ze chrcim 🙄 🙄 no dokelu. MM isiel s Tobiasom na futbal tak som sama doma.. natan tu vsetko nici, ale kaslem na to, lebo nevladzem.
teli nechapem, tuto jesen a zimu som bola tolkokrat chora, ze onicom. o 2 tt mam ist na kontrolu a urobi mi komplet vysetrenia, uz som si kupila nieco na imunitu, ale nechala som tam 30 eur... som povedala, ze za take peniaze musim byt zdrava aspon 2 roky 😅

veva1
8. feb 2010

ahojky
abbi skore uzdravenie
boc prijemnu zabavu
sa mi teraz podarilo ulozit tomiho. No povedzte stal nam za to ten 20min. spanok na obed?

janka1874
autor
8. feb 2010

abbi niečo na imunitu by to fakt v tvojom prípade chcelo

martinaj
9. feb 2010

ahojte dievky 🙂 co sa to tu deje, ze je tu take ticho v poslednej dobe? 😕

janka1874
autor
9. feb 2010

Ahojte
martinaj presne nad tým som uvažovala keď som otvorila konika že si tu asi už len sama so sebou píšem

naša Sendy začala soplíkovať a zrazu pije čaj na litre teraz neviem či sa mám niečoho obávať alebo čo ale aj včera večer vypila mlieko a potom si ešte vzala čaj do postieľka až sa potom pogrcala tak som ešte večer aj postieľku prezliekala našťastie nie silno to jej asi len zabehlo a z toho ju naplo a v noci o 3 som sa zobudila na to že holá sedela v postieľke a dávala si dole nacikanú plienku také tu ešte nebolo (teda dávno sme nemali ani v noci nacikanú plienku nie to ešte aby si ju dávala dole)no a viky sa pre zmenu o 6-tej ráno rozhodla že už sa jej nechce spať no poteší taká noc
a to už som ráno vstala že tu je desný bordel ani neviem kde chcem dnes začať

martinaj
9. feb 2010

verca mala vcera teplotu a ma nadchu.... a praveze mi teraz skoro vobec nic nechce pit 🙄

janka1874
autor
9. feb 2010

no martinaj tiež dobré akurát keď môžeš kedykoľvek rodiť

tinyleaf
9. feb 2010

ahojte, aj ja som tu 🙂 Dnes sa ma ist Sofia ockovat, ale akurat ma sopliky, tak neviem ci ju zaockuje. Tusim kazde dieta zase soplikuje...uz nech je LETOOOOOOO, alebo aspon jar

lucia79
9. feb 2010

ahojte,
ja som včera ukončila moje skúškové obdobie totál vyčerpaná a to za 2 týždne začína škola 😝

mi hovorte o tom počasí, ja mám z toho depresiu, tu zase začína snežiť... 😠

huleni
9. feb 2010

ahojte, ...luci ja ked toto citam ze si skoncila skuskove a za 2 tyzdne skola tak si normalne spominam ako to nicilo mna, presne takto som to mavala a nezabudnem na skusku z obchodneho prava na tu si ma tolko krat pan profesor zavolal ze ked som ju mala posledny krat ako poslednu skusku tak som ju spravila, vysla von a rovno do skoly, v ten den zacinala skola, to je hrozne taky maly oddych medzi skuskovym a dalsou skolou, ale zas gratulujem mas to za sebou a ides uspesne dalej 😉
no a teray si vas idem precitat a hlavne vsetkych choruckym prajeme skore uzdravenie, mne tu momentalne moje dieta netiera cely byt indulonou ona zacne ze ju boli brada a ze tam ma bo a potom maminka ja si to musim natriet...ovori krem a je to vsadeeee 🙂

janka1874
autor
9. feb 2010

tiny pripájam sa k prianiu letaaaaaaaaaa
tak obe deti v postieľkach a ide sa upratovať aj keď pravdu povediac by som najradšej padla ku nim ide mi zas puknúť hlava to asi všetky migrény čo som nemala počastehotenstva na mňa lezú teraz

bzuco
9. feb 2010

ahojte

tak my tiež hlásime chorobu - kašeľ, nádcha a 2 "krásne" herpesy na puse ☹ ☹ - malý mi neje už 5 dní, jeho celodenná strava sú 2 fľaše mlieka - jedna pred spaním na obed a druhá pred spaním večer 😖

martinaj
9. feb 2010

no bzucovci ☹
jani aj ja mavam migreny ale pocas tehu nie... tesim sa na potom 😠

bocmanka
9. feb 2010

🙂 ahojteeee,
tak ja hlásim, že večer si to naša šestka na lordoch parádne užila, bolo to v žilinskej garmin aréne, zima ja v r...., hneď vedľa holiday inn hotela,
takže po predstavení, ktoré bolo fakt úžasnééééé a oplatí sa ho fakt vidieť sme skončili práve
v hoteli
ale nie na izbe.. 😀 😀
ale na riadnej dávke hruškovice, mňa aspoň malo čo na štadióne hriať, ale niektoré subtílne, 40kg aj s topánkami, mali modré pery.....
takže som si kopkala aj v noci v posteli...hahaha
lenka, si sa pýtala, presne,
energiu čerpáť z každej aktivity, ale niekedy už mi zo všetkého šibe a dala by som prednosť kľudu..