Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
12. feb 2010

Teli no veď jasné, treba len preklenúť to blbé obdobie, ono aj my sme tak trochu možno podráždenejšie aj z toho počasia, ja mám tiež radšej slniečko, teplejšie to ma tak trochu nabíja pozitívnou energiou, veď v tomto počasí sa ani nič nedá vonku robiť, lebo ten sneh sa už pomaly topí a je špinavý 😝

janka1874
autor
12. feb 2010

ja som dnes aj kôli tomu značne podráždená že ma zas príšerne bolí hlava toto počasie ma zničí ja chcem slnkooooooo a letoooooo a všetko bude lepšie ale toto je už o nervy kopa hnusne mokrého snehu fuj

tinyleaf
12. feb 2010

ahojte, konecne som sa sem na chvilu dostala. Rano nam zacalo uplne"super", maly sa rano dogrcal, ale poslala som ho do skolky, lebo som myslela ze ho len naplo. Cestou sa dogrcal muzovi v aute a o hodinu mi uz volali zo skolky, nech ponho pridem, ze sa cely pokakal. Tak som sadla v tom necase do auta, no cesty hrozne, videla som dve havarky, kde sa zrazili po tri auta...A musela som zrusit aj kamaratku co mala prist s chlapcekoma, aj obed s kolegynami... Takze sme trcali doma a prave som doprala maleho veci a ocistila autosedacku. Aspon ze som rano stihla upiect tortu a kolaciky z ovsenych vlociek, manzelik ma dnes narodky.

janka1874
autor
12. feb 2010

tiny ako čítam tiež super deň za Vami nech to Maťkovi rýchlo prejde

tinyleaf
12. feb 2010

jani od rana uz Mato potom negrckal, tak to bola dufam len taka 1dnova viroza. No vsak uvidim vecer po mlieku.

bzuco
12. feb 2010

baby...čo sa nám dnes stalo 😅 😅 😅
pod našimi oknami - teda pri bytovke - sme našli vyhodenú krásnu kyticu červených ruží - 19ks 😲 😲 😲 😲
niekto si žehlil riadny prúser a nevyžehlil 🤐 😔 😅 😅
niektoré z nich mali už zlomené hlavičky, ale 13 krásnych máme práve vo váze 😅 😎

janka1874
autor
12. feb 2010

hovorím že dnešný deň nie je asi len pre mňa na nervy 😀 😀 😀
ale aspoň majú bzucovci krásneho predvalentína a tvoj mm ušetrené na kvetoch 😀 😀 😀 😀
asi to bol poriadny prúser

janka1874
autor
12. feb 2010

ja z tej mojej Sendy dnes fakt skolabujem chvíľu je ako anjelik a potom na just urobí niečo zlé

bzuco
12. feb 2010

jani...tak nejako 😀 😀 😀 ....

bzuco
12. feb 2010

jani a to som tam ja tú kyticu videla už ráno, ked sme šli s malým von, akurát tak bola padnutá, že kvety pod snehom a len stonky trčali a tých pár utrhnutých hlavičiek vedľa pohodených
až pooobede ked sme šli s malou zo školy - samozrejme madam zvedavá, čo to je, tak hned musela ísť skúmať - iba ked ti začala vyťahovať celé ruže spod snehu 😅 😅 😅

ajula25
12. feb 2010

ahojte
jej bzuco ja ruže môžem...chudák ten čo žehlil a nevyžehlil. Ale hold, nemal vystrájať 😅
My dnes deň celkom v pohodke, len teraz ma vytočil Lukáš. Tak dám mu piť a on to porozlieva po postielke. aaaaaaaaa 😠
Mareka zobral poobede mm niekam robiť počítač, tak sme boli len dvaja. Strihal si asi hodinu. No zábava neskutočná. Potom ho už asi boleli pršteky, tak skončil. Ale zabavil sa a to je podstatné. A potom sa hral s autobusom a chcel si naň sadnúť. Ten mu "utekal" tak na neho kričal počkaaaaaaaj 😀

Jani neboj, zajtra bude lepšie. Ja som tiež mala také stavy, že by som aj neviem čo....proste deň debil! 😒

bzuco
12. feb 2010

nech sa páči - NIKE za fajn cenu
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7826690

aadula
12. feb 2010

ahojte 🙂 u nás tiež od rána hnusne snežopršalo..samá čvachtanica všade

abbi, som na tom asi ako ty..nádcha..a už aj kašel 😒 ma bolí už celý nos,

ajul, presne toto robieva aj samino..povylieva po sebe...a po posteli čo ostane vo fľaši..ma to vie tiež riadne rozčertiť

martinka, som myslela, že ti už budeme dnes gratulovať 😉 a ty si ešte tu bola dnes

tiny, malý mal asi tri týždne do zadu tiež takú virozu a včera ho trošku preháňalo, ale tlačia sa mu aj posledné stoličky..tak to bude asi tento krát aj z toho 😝

zrzulka
12. feb 2010

Bzuco pripomenula si mi byvaleho priatela tymi ruzami🙂))) On tiez nevyzehlil co pokaslal a tak kytica ktoru kupil mne letela von z okna. Tiez si ju zobrala nejake okoluiduca... No co aspon niekoho tie kvety potesili, ved oni za to nemozu.... 😀

Tiny ufff, my sme sa tiez dnes tak "zosrali" (pardon za vyraz ale inak to nazvat nemozem) Tiez som cistila malu, stolicku, teda podsedak (este ze je z umelej hmoty)... Uz dlho sme nic take nezazili, no asi je nieco vo vzduchu ....

bzuco
12. feb 2010

zrzulka 😅 ....tak to tiež musel byť prúser ako brno 🤐

bocmanka
12. feb 2010

🙂 tak tu sa dnes vracalo, kakalo...

a mňa práve zobudil boľavý zub, dnes mi zapĺňali korene zuba a čudne v ňom tiká...
auuuuuuu

janka1874
autor
13. feb 2010

ahojte
boc toto keď mi robilo v zube tak nakoniec skončil vonku nerv

no a aby bol včerajší deň komplet úžasný tak Viky sa prvý krát zobudila o 23.30(čo už dávno nie) a potom o 2.30 a od tretej sa jej proste spať nechcelo a už som mala smolu takže som tak neskutočne vypsatá že ak by ma niekto videl tak sa ma určite zľakne divím sa že sa ma deti nezľakli a to som dnes na ne sama aj variť mi treba a mamka je chorá tak ani oni mi moc nepomôžu super deň pred nami ide mi puknúť hlava a cítim sa horšie ako keby ma nieko zbil

simka9122008
13. feb 2010

No Jani vidím že ste mali včera dosť náročný deň, dúfam že ten dnešný bude omnoho lepší, ja som tiež išla večer spať s neskutočnou bolesťou hlavy a čo je najhoršie že zase budeme trčať doma, lebo vonku dosť fúka, babka je ešte chorá a naši budú mať návštevu, no čo už, nejako to zvládneme

lenka85
13. feb 2010

jani tak pevne nervy... aj my sme mali blbu noc, maly v noci reval hodinu vkuse tak som sa prestahovala do obyvacky a vooobec som tam nemohla spat. Vrcala chladnicka, odvlhcovac aj akvarko, nechapem ako tam nasi mohli spat... a este mi aj bola zima, lebo mame len taku tenku deku

martinaj
13. feb 2010

ahojte 🙂 tak ja furt kinderko 🙂 citim sa dobre 🙂 len vcera maly velmi malo kopal tak som stresovala ☹

janka1874
autor
13. feb 2010

simi vonku príšerne fúka normálne mi duje do okien len počujem ako fičí z každej strany (teda nie nám do bytu ale kedže sme na vrchu tak to riadne počuť)

lenka v obývačke ani ja neviem spať lebo nemáme dvere ani do chodby ani do kuchyne

martinaj veľa síl ešte ale o chvíľu už budeš mať pokladíka pri sebe a v novej mamine je článok ako si pomocť urýchliť pôrod alebo teda lepšie povedané ako začať pôrod počkaj idem nájsť ten článok a hodím presný názov tak je to Ako privolať bociana 🙂

martinaj
13. feb 2010

ok jani daj link 🙂

aadula
13. feb 2010

ahojte

martinka, asi má už málo miesta...sa mu už nedá toľko kopkať 🙂

jani, tak pri Viki si teda užívaš... nedovolí mame pospinkať ...

ja som tiež už pohotovosť absolvovala...ma tak dusí..ledva dýcham...som dostala sumamed... snáď zaberie...len tiež ležať nemôžem..mm operovali včera koleno..tak dnes idem po neho poobede...a tak mi moc pomôcť nemôže, mamina robí...a svokra......... a tak aj navariť treba..niečo som pospratala..však to poznáte...pri deťoch sa chorý nedá byť...

janka1874
autor
13. feb 2010

tak Sendy predsa nakoniec išla ku babke a dedkovi len škoda že na povel sa nedá spať ☹ teraz som nejaká prebratá a to malá spinká no uvidíme o chvíľku idem to tu trošku popratať

janka1874
autor
13. feb 2010

mati na stránke to neviem nájsť skús pohľadať
http://mamina.pluska.sk/mamina/

simka9122008
13. feb 2010

Tak mne sa už placky vypekajú, medzitým pozerám film na jojke o svadbe, ale ešte stále tlmene cítim hlavu a tak sa mi nič neceeeeeeeeee 😝

janka1874
autor
13. feb 2010

aby sme smoly nemali málo rozsipal sa zips na Sendynom overale v pračke ma picne

simka9122008
13. feb 2010

Jéminenko, no super, keď sa darí tak sa darí 😝

telinka
13. feb 2010

jani sak dones , vymenim ti ho 😉

ja tu mam tiez bordel riadny, peto mi montuje fragranitovy dres ,tak som musela pol linky vypratat 😝 😝 😝
ale snad do vecera tu bude aj uklizino 😅

marti hlavne ze aspon trochu , fakt je to o tom ze drobcek sa uz nema kde vystriet 🙂 uz to budeeeeee...