Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
22. feb 2010

ten je dobrý a mne sa páčil aj ten Odchody z domova 😉

zrzulka
22. feb 2010

Zucha 😀 😀 😀 dobreeeeeeee a pravdive 🙂))

simka9122008
23. feb 2010

Dobré ránko, tak včera som nemala vôbec šancu sa sem dostať, ráno som bola s malým na EEG, potom nakúpiť naobedovať sa a utekať na neurológiu na kontrolu, no výsledky nie sú veľmi dobré, musela mu zvýšiť dávku liekov a o mesiac na kontrolu ☹ , prišli sme domov, naučili sme sa a už som utekala ku babke ju pozrieť aj jej odniesť jesť a od nej som šla pozrieť kamošku, ktorá už v stredu ide rodiť, tak som ju bola psychicky podporiť a zároveň tam došla kamoška ktorá už dnes odchádza späť do Anglicka, joj bude mi chýbať, bolo nám všetkým spolu super a som jej fakt vďačná, lebo vybavuje drahému robotku
My sme sa nedávno vrátili s malou, boli sme odnieť Peťka do školy, tak je tu v byte božský kľud, no ja som už ráno pchala do seba ibalgin, strašne ma bolí hlava, tak dnes asi nič nerobím, dám si oddych navarené mám

simka9122008
23. feb 2010

Tak som si vás prečítala, čo som zameškala
Zucha super 😉
Martinaj, tak to je fajn že je malý dobručký a s papaním sa to pohne neboj
Choručkým skoré uzdravenie
Jani, soory že som ťa nebola pozrieť, no už večer som vás nechcela rušiť a gratulujem ku suchej spánkovej plienke, my ešte furt plienkujeme, ináč aj ja som robila včera bábovku 😀

janka1874
autor
23. feb 2010

Ahojte žienky
tak ja som dnes po dlhej dobe zas na babule sama celý deň tato išiel robiť už som si aj zvykla že sme doma obaja no čo už aj peniažky treba no keď to takto pôjde ďalej tak môžme opäť len zabudnúť na svadbu a aj na stretko ☹ 😢

no simka ty chodíš okolo nás a ani sa neozveš no teda mohla dôjsť aj kamoška aspoň by si natrénovala drobca 😀 😀 😀

glorita
23. feb 2010

Mati-blahozelam k Simonkovi-pjekne meno ste vybrali 😵

bocmanka
23. feb 2010

🙂 čaute kočky
tak v noci teplotovala aj romina a to má dnes meniny..!!! zatiaľ je bez príznakov, tak neviem čo urobiť, idem k dr. aj po výsledky z matejových výterov, či treba atb brať 10dní, alebo môžme dnes skončiť..

inak
ak máte pocit, že dávate deťom málo..xixix, tak tu je jeden príklad, že to tak asi bude

http://www.najmama.sk/clanok/224557/jennifer-lo...

ale pozor,

známe boli napríklad ich diamantové cumlíky, či detská izba posiata Swarowski kryštálmi

tak to je prehnanéééé, naše deti nepotrebujú diamanty ani swarovski kryštály, aby sa mali fajn a boli milovanéé

simka9122008
23. feb 2010

Jani, ona už veľmi nechodí von, už je na rozpadnutie a chce vydržať do stredy, aby šla do služby rodiť, ale určite sa budete vonku stretávať, keď sa oteplí, už ťa chce spoznať

simka9122008
23. feb 2010

Boc, Rominke všetko naj k meninkám, ešte som nekukla do kalendára, dobre že si povedala a nech sa skoro uzdraví

janka1874
autor
23. feb 2010

boc zaujímavý článok ale u nás tiež také veci nemusíme síce ani na také nemále ale celkovo nekupujeme si lásku deti

Romine všetko naj naj naj hlavne zdravíčko

ajula25
23. feb 2010

ahojte
Rominke všetko naj prajeme aj my! Nech je zdravučká... 😉
No a ten článok? čo dodať. Ako píšeš Boc, deti nepotrebujú diamanty, šperky....potrebujú teplú náruč, ktorá ich poláska. Nič viac nič menej. To by mali dať prominentné mamy deťom a nie trepať sa do roboty a šupnúť dieťa k opatrovateľke. Ale je super mama, lebo dieťa má diamantový cumlík 🙄 ale to tak všeobecne. Nie priamo na niektorú celebritu....

telinka
23. feb 2010

caute 🙂

ja som sa dnes dozvedela nemilu spravu.....populacna explozia dorazila aj na dzedzinu....takze ak chcem aby peta chodila do skolky musim ju dat uz od septembra...tooolko vela prihlasok ze este nemali 😖 este tento rok v pohode zobrali aj v priebehu roka 😝 a taaaak som si to chcela este uzit cely rok 😖 kedze sa mi nejaka robotka crta od januara , tak hold budem doma 4 mesiace zadarmo a petu vodit do skolky😠

janka1874
autor
23. feb 2010

no telinka budeš 4 mesiace oddychovať 🙂

ajula25
23. feb 2010

teli a nemôžeš ju dať na adaptačný proces? to je pár hodiniek a materaská ti ostáva. Myslím... 😅

telinka
23. feb 2010

nespominala mi take nic , ono by stacilo ju tam dat na 1 den , dostali by za nu prachy na cely rok a potom az v januari , ale oni zas musia hlasit socialke a kedze som na MD tak by mi ju aj tak zrusili...tak mi bolopovedane....no nejde o tu almuznu co dostavam , ale este som s nou chcela byt doma , ale zas ta robota je taka ze od 8 do 15tej , po ceste skolka vikendy sviatky volno....idealne , len ma porazi ked ju tam dam a z roboty nekoniec nebude nic 😅 😅 😅

telinka
23. feb 2010

od 7 do 15tej to je 😅

janka1874
autor
23. feb 2010

tak ak z roboty nebude nič tak ju vyberieš a hotovo
ajula a pokiaľ viem tak ten adaptačný proces je len na mesiac aspoň tak mi vravela kamoška

telinka
23. feb 2010

jake su tie nase decembrovky tajomneeee , nic nepovedia , len nahodia tyzdne 😅 teraz uz je tusim luculka na rade , tak budeme sledovat kedy sa nejaky tt objavi 😉

silvika
23. feb 2010

luculka tu ani nebyva, ten sa tazko nieco ukaze 😝

telinka
23. feb 2010

aaale neboj nic , ked dojde iste k istemu ona sa tu ukaze 😵

silvika
23. feb 2010

teli ja zasa rozmyslam, chalana ze necham este rok doma, sak tam aj tak nachyta len choroby nie? u nas je teraz zapis ze do konca tyzdna

telinka
23. feb 2010

no keby mne svietil 10tt tiez by som ju nedavala

janka1874
autor
23. feb 2010

veru telinka tu fakt trba dávať pozor kde nič tu nič a zrazu nabehnuté týždne
fakt kde je luculka čo je s ňou že sa neozve

janka1874
autor
23. feb 2010

bože žienky to mladšie moje dieťa vôbec nepotrebuje spánok to nepochopím ja keby som mohla tak ani z postele nevyleziem dnes asi by som vyliezla až na jar alebo rovno v lete 😀 😀 😀

silvika
23. feb 2010

teli sak ti moze zasvietit este do januara 😝 ale sak zasa petka by sa aj nudila doma nie? aj ked s tvojimi babami asi ani moc nie, nas je taky babovy, reku aj preto asi aj nech sa moc neponahla medzi 80 detisk

silvika
23. feb 2010

ja tu uz davno ciham na lucul, mozno uz sa na nieco caka preto sa tu neukazuje, hmmm? 😉

telinka
23. feb 2010

silvi praveze ona sa doma vobec nenudi , pekne sa vie zahrat , niekedy ju mam problem vytiahnut na prechadzku , ale zas ked uz vylezie von potom nechce ist domov 😅 😅 😅 ....uzasny klidek mame ked sme same doma , aj kopu roboty pri nej urobim ked sa mi chce 😅 ale ked dojdu baby domov u nas je taaak hlucno 😝

silvika
23. feb 2010

nas je podobny sice sa hrat musim viacej s nim ale tiez ked sa hra nema kedy chodit von, ale ked treba na postu a nakupit to ide hned

zrzulka
23. feb 2010

Veru Lucul tu uz dlho nebola :(((( Ani na FB ju nevidiet....

Babulky nema niekto ten recept na tvarohove lievance po ruke??? mam jeden tvaroh ktoremu konci zaruka tak som chcela na veceru urobit... Vdaka!!!!

silvika
23. feb 2010

zrzul a ty tiez si tu uz dost poriedko co?