Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
22. mar 2010

u mna ani nie je, ale stratila som motivaciu 😝 jaaa tu lietam cely tyzden ako blazon aby bolo pekne a peknejsie a nabehnu pracujuci a za vikend je tu ako po zure, natrusene usmudlane, no maaajte ma radi, a to som tiez chcela ze ked nebude prsat budem pekne pomaly umyvat po jednom dvoch oknach kazdy den.

csikike
22. mar 2010

ahojte, tak hlasim sa opat, mala uz ma 7600g a 67cm
u nas je tak krasne, ze je hriech zostat doma, takze pockam kym sa hanka zobudi a tahame von, aj tak maleho ledva udrzim doma 😀
von chodime ako cigani, vlacime aj bicykel... ten dreveny, odrazaci, je to super vecicky, sice este na nom nejazdi na 100% ako ma, ale uz mu to ide celkom dobre

huleni
22. mar 2010

ahojte, baby moje ja som zufala, my sice nemame v noci plienku klop klop a v pohode aj vonku v pohode ale ked nieco nie je po nej tak zacne nervacit pocura sa ale normalne ze naschval pozera na mna a ze cikaaaaam ale normalne ze naschval...no a to nei je najhorsie, najvacsi problem je ze nechce kakat do serbla, normalne vidim ze ide kakat a poviem jej sadkaj si tu mas serbel a ona chyti taky zachvat akoby nebola normalna, normalne skrieka huci nervaci a ona radsej nebude kakat, normalne si to zastavi len aby na serbel nemusela...co mam robit?.o( no a ked jej dala plienku svokra ( lebo ona sa nebude pozerat ako trpi, mne to asi robi dobre podla nej) tak potom sa mi samozrejem aj doma pocurala, ja jej tie plineky davat nechcem ked vidim ze ich nepotrebuje, len neviem ako ju motivovat na ten serbel:o(

telinka
22. mar 2010

silvika....plne ta chapem , ja mam niekedy sto chuti zdrhnut , ked mi tu vsetci robia len bordel 😝 😝 😝 len nevim kam 😅

huleni teeeda mas to s nikolkou perneeeee a ked este svokra mudruje...niet horsej kombinacie 😒 urcite ju to prejde , asi len treba vydrzat 😖

abbi
22. mar 2010

aj ja mam chut niekde zdrhnut, hlavne ak som sama s 3 detmi a 2 si nechcu robit ulohy a treti do toho vsetkeho kafre 🙄
a potom o 8 mi oznami moj syn, ze este sa ma naucit po anglicky naspamat nieco ale uz nevladze.. no trafi ma asi 😠
ale zvladli sme to nakoniec... teda dufam, zajtra bude rodicko tak bude veselo.

Dnes prisiel Adam zo skoly, ze od buduceho roku budu mat dalsi jazyk v skole, okrem anglictiny, ktoru sa ucia od prvej triedy. Boli 3 moznosti: NEMECKY, RUSKY a .... nech navrhneme. Tak Adam ma presviedcal, ze tam mam napisat CESKY alebo POLSKY. uz ste poculi, zeby sa na skole ucil takyto jazyk... vraj jemu sa nechce ucit nieco comu vobec nerozumie 😀 😀 😀

csikike
22. mar 2010

abbi, aky vynaliezavy 😵
ja by som asi volala taliancinu alebo spanielcinu...

aadula
22. mar 2010

halooo mamiii ja nemám jarnú únavu...ja chcem bežkať po vonku 😵 😵 😵

aadula
22. mar 2010

tak tento príspevok mal ísť pod fotku čo hodila boc s rominkou s telefonom v ruke...a dokonca som tu mala napísané už aj toto raz a vymazalo mi to 😠

ahojte ..tak a na začiatok som sa naštvala 😅 ,ale len na chvíľku

abbi, tiež som to zažila...to učenie na poslednú chvíľu...a počula som, že veľa detí sa začína učiť znova ruštinu.... ale ja by som osobne asi bola radšej za napr. francúzština..španielčina...taliančina...ale ani na našich školách sa to neučí

nám sa naďalej darí s cikaním...akurát, že sa mi pocikal dnes poobede 😝 ešte som aj do toho stúpila prišiel mi ukázať...cikal...ale začal cikať na inom kúsku izby 😅

janka1874
autor
22. mar 2010

ja by som sa tak chcela naučiť taliančinu len na čo by mi bola podľa mňa najlepšie je vedieť jazyk krajín čo máme na blízku

my sme dnes boli vonku veeeľmia peknučné obe slečny vestičky a každá svoj kočík Sendy svoj z bábikou aj ja svoj z druhou bábikou len živou 😀 😀 😀 ale celkom nám to išlo lepšie ako z odrážadlom a potom sme sa boli aj trošku pošmýkať a pohojdať no pekný deň za nami

no nič žienky idem do hajan majte saaaaa

bzuco
23. mar 2010

ahojte

tak ráno už malý nebol suchý - to včera bol len zázrak 😀 😀 😀 😀 😀
ale nevadí, hlavne že sa mi pekne pýta cez deň cikať aj kakať 😵
ešte nech sa viac oteplí a pôjdeme aj von bez plienky - učiť sa cikať po stojačky 😀

janka1874
autor
23. mar 2010

bzuco nebuď na neho náročná hneď na začiatku Sendy je úplne bez plienky cez deň od septembra ale noc je ešte stále striedavá niekedy sa pociká a niekedy nie

bocmanka
23. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/papuca/album...

tu je link na tú kočku, ktorá robí tie kvietky ak by ste niektorá chceli pre bambulku..

aj v mt je dnes teplúčko, ja idem k markovi do škôlky na jarné tvorivé dielne, čo robia deti spoločne s mamičkami,
dúfam, že nebudeme maľovať vajciaaaaaaaaa 😀 😀
maťko má zase rodičovské v škole, tam pôjde ocko a zase si nič čo budú hovoriť nezapamätá, ako všetci chlapi..

ajula25
23. mar 2010

čaute
ja som dnes od rána začala variť, upratovať, potom som s Marekom domáce písala a teraz konečne trocha kľud a relax kým Luky nevstane. Dnes už o 6.00 bol hore. No radosť. Ale tak čo už. Zato už spí vyše dvoch hodín. Čo teda nie je zvykom. 🙂

janka1874
autor
23. mar 2010

no moja Sendy je dnes ako vymenené dieťa od rána reve za všetko a už 2 krát sa pocikala čo teda neviem kedy sa jej stano naposledy a vonku je všelijako momentálne svieti slnko ale fučí vietor jak divý (od kedy vstala sa pocikala len raz a zatiaľ nereve klop,klop,klop) a mne ide puknúť hlava
aby som upresnila ten jej plač plače ze to že chce niečo robiť sama a potom plače že jej nepomáham a potom zas plače že prečo jej pomáíham keď to chce robiť sama a toto bolo celé doobedu

a Viki sa dnes rozhodla asi radšej prespať skoro celý deň 😀 😀 😀 ráno spala od 8.00-9.30 a potom od 11-tej do 15-tej čo teda u nej je rekord v spaní 😀 😀 😀

hovorím dnes je nejaký dívný deň

janka1874
autor
23. mar 2010

boc ďakujem už som aj pozerala sa mi to mooooc páči aj čelenky aj čiapky

ivana26
23. mar 2010

ahojte,
no dnes pre istotu ani nechcel sadnut na nocnik, v poslednom case to decko len vydumuje 😠
jani, aj adam bol vcera urevany otrasne, ale to prsalo, tak to urcite z pocasia.
na mna tiez dolahla jarna unava, nic sa mi nechce.
jedine na co sa tesim je, za mi v piatok dojde segra 🙂
huleni, nezufaj, ju to prejde.

aadula
23. mar 2010

ahojte, aj mne malý už druhý deň len reve..neskutočné s ním...všetko musí byť tak ako si mladý pán zaželá..niekedy fakt strácam trpezlivosť... 😠

janka1874
autor
23. mar 2010

aadula poznáme len horšie je že dnes ani slečna sama nevedela čo si vlastne želá 😀 😀 😀 ale poobede už bola ooooveľa lepšia ako doobedu

telinka
23. mar 2010

caute krasky 🙂

serialujete???ci tu aj niekto je???

bocmanka
23. mar 2010

🙂 teli šak si píšeme....kde siiiiii???????

telinka
23. mar 2010

v lesiiiiiii 😀

janka1874
autor
23. mar 2010

veru seriálujeme asi teda ja určite 😀

zrzulka
23. mar 2010

Boc z coho je vyrobena ta kvetinka???

janka1874
autor
23. mar 2010

zrzulka to aj mňa už napadlo 🙂

zrzulka
23. mar 2010

jani 😀 hloda mi to tu v hlave... no neviem ci by si to Michaela nechala na hlave, ona jak chalan vsetko strhava dolu. Ale dnes som ju vyfesakovala do saticiek, taka krasna bola 😀 Ako dievcatko....

janka1874
autor
23. mar 2010

no ja si to viem predstaviť na svojich oboch babách 😀 aj čiapku by mi možno moja starká (mojim babulám prababka) uplietka len ten kvietok ale pozerala som že predáva aj samotné kvietky tak asi tak to poriešim 😀

telinka
23. mar 2010

jani aj ja som si objednala samotne kvietky 🙂 aj ta ciapka co ma rominka je mojej vyroby , len si tam boc meni kvietky 😉 , kazdym dnom ocakavam zasielku , len spoza oceanu to dlhsie trva 😅

janka1874
autor
24. mar 2010

Dobré ránko krásne slnečné jupíííí konečne fakt jar

telinka presne tak som začala uvažovať že kúpil len kvetinky a čiapku nejako upletie moja starká len jej musím nájsť nejaký návod nemáš náhodou niečo také?

bocmanka
24. mar 2010

🙂 ahojte, tu je zatiaľ hmla, ale spolieham na predpove´d, že dnes bude slnečno...
teli dobre napísala
ja som objednala dve čelenky, ružovú a čiernu
a štyri kvietky, v strede majú swarovski kamienok, a farby máme fialový, ružový, tyrkysový a červený, také máme najviac farby oblečka..
🙂 🙂
a telinkinu smotanovú čiapočku, ešte by sa mi páčila fialová alebo zelená a sme vybavené na jarné obdobie..
každý nám kvietky spoza oceána obdivujeeeeeeeeeee.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ešteže máme tetu teli...cmuk
a tetu abbi sme ešte nevideli 😒 😒 😒 😒

bocmanka
24. mar 2010

a ešte milujeme vestičky, táto s nami rastie, prvá foto je jar 2010 a druhá je jar 2009