Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
3. jún 2009

jáj jani ja už neviem čo chcem a či vôbec niečo....vlastne hej. aby Luky už bol zdravý.
Teraz večer sa fajne pogrcal....ked še darí ta še darí!

bzuco
3. jún 2009

ahojte...už sme aj my v klube chorých - s barborou ☹ ...už včera ked sme šli z dráčika bola divná 😒 , ráno sa sťažovala, že jej je zle, tak som ju nechala doma, ale teplotu nemala no a teraz večer už ju aj hrdlo bolí a teplota 37,5 😢 a aj pokašliava...a to v piatok majú ísť na škôlský výlet...idem nasadiť Zinatt a uvidím

csikike
3. jún 2009

ahojte, to ta fajna zmena teplot z 30 na 10-15, jasne, ze deticky ochoreju 😔
inac my tiez sme vonku za staleho pocasia, teda okrem burky 😅

ajula25
3. jún 2009

csiki čítam a som musela pozrieť na nick či fakt ty píšeš 😀

janka1874
autor
3. jún 2009

no teda fakt tu nejako pribúda chorých do kelu nebláznite skoro sa detičky uzdravte

ajula25
3. jún 2009

bzucko Barborke skoré uzdravenie....to je to hnusné počasie. ako csiki písala....

abetka
3. jún 2009

bzuco- aj u nas to zacalo Alzbetou 😒
maly uz drhne a dnes mal zvysenu teplotu a tiez mam ATB v chladnicke, tak ak sa mu to zhorsi, tak mu ich asi po telefonickom dohovore asi nasadim, ale snad nebude treba 😠

zucha
3. jún 2009

je tu niekto, kto je uplne zdravy? Ana uz druhy tyzden ma sople, ale to pripisujem zubom. Aj ked uz som mala na male, ci nepojdeme k lekarke, lebo to z nej tecie, ako z kohutika. A aby toho nebolo malo, s Katou chodime na vysetrenia kvoli tomu, ze od porodnice grcia sliny. A k tomu sa pridalo aj to, ze uz aj jej idu prve dva. Kazdym dnom sa dufam prerezu, lebo jej nezaberaju ziadne gely na zuby. Anne som potrela, ked isli a bolo dobre. Teda iba pri prvych. Stolicky a rezaky si uz musime nejak odtrpiet, kedze sa prerezavaju dlhsie. Ale Kati fakt nic nezabera. A okrem toho ma uz od porodnice koliky, tak teraz uz ani neviem, ci reve kvoli zubom, ci kvoli kolike. No hotova kovbojka.

aadula
3. jún 2009

ach dievčence fakt je tu nejak veľa chorých detičiek..ja sa aj bojím napísať, že moji dvaja sú v poriadku klooop klooop...., ale my sme mali nejaké žaludočné problémy poobede s mm 😅 , ale myslím, že sme len niečo pojedli...lebo už je to dobre... Hlavne, že deti sú ok

csikike
3. jún 2009

ajul, preco si sa divila? ze som nepisala ze tomik grcia? 😅 😀 , tomik je nastatie zdravy, ak odmyslim tie ocka...

janka1874
autor
3. jún 2009

no ja sa k tomu tiež radšej nebudem vyjadrovať aby som niečo neprivolala

luculka
3. jún 2009

aj my sa hlásime,,, 😠 ,,,,Natuska kasle,,,suchý kaslik má,,davam jej 2 dni stodal,,ale najako nezabera,,,co sa vám naj osvecilo,,,, 😒

zucha
3. jún 2009

lucul, ja som davala hedelix a uplne super zaberal. Len bol horor jej ho dat 😀

luculka
3. jún 2009

no ja nemám problem,,Natus rada papká lieky,,, 😅 🙂 ,,Ok skusim ten,,,dr nejdem,,,ked ine nemá,,,len by sme si doniesli nieco dalsie 😒

csikike
3. jún 2009

nas tiez zje lieky, ale iba tou akoze striekackou, to si dam vzdy do ust ja a on chce vsetko co mame aj my, tak mu to potom strcim do ust a pomaly davkujem 😀

janka1874
autor
3. jún 2009

kde ste sa stratili 😀 😀 😀 😀

simka9122008
3. jún 2009

Ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

janka1874
autor
3. jún 2009

no super aspoň niekto 🙂 🙂 🙂

simka9122008
3. jún 2009

No ja fakt neviem kde sú všetky 😲

simka9122008
3. jún 2009

No ja si už idem ľahnúť, zajtra musím ešte dobaliť zbytok, príde aj mama, tak sa nudiť nebudem 😀 😀 😀

janka1874
autor
3. jún 2009

no to ani ja tak aj ja idem spať dobrú noc

zrzulka
3. jún 2009

Joj kocky neblaznite, nakoniec z toho stretka nic nebude. my sa drzime. Sme zdravi. konecne lebo aj ta nasa choroba nemala konca kraja. Ale ATB perfektne zabrali. Musim si zaklopat. Tak prajeme vsetkym marodom nech sa co najskor vyzdravia. A zubkom nech sa co najskor prerezu. Nam sa naraz prerezavali 3 stolicky. Mozno aj preto ten kasel a sople. ja som to pripisovala hlavne tomu.

abbi
3. jún 2009

lucul aj stoptussin je dobry. 😉 😉

abbi
3. jún 2009

veru vela chorych deticiek je. my sme kaslali a soplikovali asi 2 tyzdne ale uz je dobre ufff som rada. 😵
chorym prajeme skore uzdravenie. nam velmi pomohol ten stoptussin a na nostek veeelmi odporucam SINUPRETT na sopliky a tiez som teraz kupila aj sterimar s medou na precistenie nosa .. vhodne aj pre deti 😉

centik
3. jún 2009

abbi krasna fotka 😉

simka9122008
4. jún 2009

Dobré ránko kočky, tak ja som total stratila hlas, musím ísť k dokimu, no robí až poobede ☹

janka1874
autor
4. jún 2009

Dobré ránko
veru veru skoro sa detičky uzdravte veď nakoniec nikto na tom stretku nebude

no simi super to poteší hlavne teraz keď ste chceli začať maľovať a podobne
tak skoré uzdravenie
a na hlas je dobré calcium to je jediné čo poznám veľmi dobre už niekoľko krát som bola bez hlasu 😀 😀 😀

csikike
4. jún 2009

simi, tak deti maju teraz vyhodu, nemozes na ne kricat 😉 , ale nie, skore uzdravenie 😉
nas micko vstal rano o 4tej, ocka ako vevericka p...u a tvaril sa, ze je vyspaty, len sa nechal hladkat a ked sme odisli tak spustil rev, tak sme to uz nevydrzali a o 5tej dostal mlieko a drahy ho uhladkal, vstal az o 8mej, a to teplosi suchali od 7mej pri jeho okne 😅

bzuco
4. jún 2009

ahojte...malá je bez teploty, tak neviem čo to včera bolo 😝

csikike
4. jún 2009

bzuco, konikovska terapia rychlo lieci 😵 tolko bosoriek pokope, to aj choroby sa stratia 😀