Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

glorita
11. jún 2009

ano ,beriem aj pancuchy,bundu,letne oblecko ,vlastne tak z kazdeho rozku trosku 😀

luculka
11. jún 2009

pán Luculka 😀 😀

bocmanka
11. jún 2009

🙂 orava chladnejšia...
my berieme všehochuť..pre istotu...

luculka
11. jún 2009

ozaj kto pojdete sobotu na ten vlácik???

zrzulka
11. jún 2009

lucul my chceme ist a alinka pisala, ostatni neviem.niekto chce ist na folklor🙂 to zase my nemusime...

janka1874
autor
11. jún 2009

no uvidíme my zatiaľ máme v pláne len ten vláčik tak ožno by som si aj išla poriadne zaplávať hodím do taška aj nejakú tú osušku predsa

no idem spať zhruba všetko je pobalené tak už len zajtra dokončíme a o 10-tej fičííííííííme

alinka76
11. jún 2009

Luculka, práve som mužovi vysvetľovala od čoho sú ich mená odvodené. A on že on nie je žiadny pán Alinka 😀 😀 😀

bocmanka
11. jún 2009

🙂 bocman...tak volajú môjho mm, takže ho tak môžte kľudne volať..
ma štve, že musí v sobotu na tú brigádu na martinky..
neviete o niekom v mt, čo pôjde na 6 h brigádovať za nás????.....zaplatíme... 😝

luculka
11. jún 2009

idem aj ja do hajan,,,dobru a dopo 😎

bocmanka
11. jún 2009

🙂 aj ja, páááááá

alinka76
11. jún 2009

tak aj my, dovi na Orave 😉

glorita
11. jún 2009

cafte a stastnuuu cestuuu 😎 😵

zrzulka
11. jún 2009

papa zajtra

martinaj
12. jún 2009

ahojte, tak my prichystani 😀
ja sa kupat nebudem 😕 na to nemam odvahu 😠
cafte na orave 😉

bocmanka
12. jún 2009

🙂 🙂
nazdáááárek,
tak v martine práve kvalitne spŕchlo, ale vyčasuje sa..
určite berte gumáčiky, nejakú celokoženú nepremokavú obuv, pršipláštik...a oblečko na prezlečko, aj na chladnejšie
keď je v martine napr. 20 stupňov, tak na orave zvykne byť 3-5 stupňov menej..
martinaj.....juuuuuuuuj, ti závidím, ja som len začala chystať kôpky, romy ešte nesníva o spaní, a to som ju chcela dať k mame ,keď sa zobudí, aby som mohla nakúpiť a zbaliť..

janka1874
autor
12. jún 2009

tak my sme už zbalení len chladnička ale to až tesne pred odchodom a pdchádzame o 10-tej
taj šťastnp cetu všetkým a tešíme sa na Vás 😀 😀 😀 😀 😀

alinka76
12. jún 2009

ahojte, tak aj my sme zbalení, muž samozrejme ešte išiel na stavbu, pride o 12-tej 😠 takže všetko je na mne.

košičanky, vy ak chcete, tak po ceste v Ružomberku je Hypernova hneď pri hlavnej ceste, tam sa dájú kúpiť určite špekačky, aby ste nemuseli z takej diaľky niesť. my sa tiež tam stavíme.

huleni
12. jún 2009

ahojte..tak prajeme vsetkym stastnu cestu, super zabavu a nezabudnite fotaky a kameru nech vsetko vidime aj my co sa nam neda prist:o) uzite si to..tisko zavidim 😕

csikike
12. jún 2009

baby, my sme este doma, este stale balime, tomikovi tecie soplik ako z vodovodu, je umrncany a zly... cista parada, vsetko vyhadzuje co mi davame do tasky, nic nechce jest... uz sa tesim na sqelu cestu 😔

aadula
12. jún 2009

ahojte

tak som to tu prišla omrknúť..nech neprepadneme na druhú stranu 😀

u nás akurát bol dážď... asi západniarky a východniarky už cestujete..tak nech vám to rýchlo a šťastne na tej ceste ubieha 🙂

abbi poď pomôcť nech tu netrpím samomluvou 😀

centik
12. jún 2009

ja som tiez tu aadul 😀

aadula
12. jún 2009

my sme sa dnes celé doobedie museli hrať..kocky, motorka, vláčik, autíčka...tak kráásne jazdí s autami po nábytku 😝 som si nachystala teraz žehlenie... len ešte hodím obed do seba a idem na to kým naše modročoko spí 🙂

anina1
12. jún 2009

aadul poď aj moju uspať, ona nechce spať vôbec 😝

anina1
12. jún 2009

a ahojte, tie čo ste tu zostali, ani som nepozdravila 😀 😉

aadula
12. jún 2009

anina, on cez obed zaspí sám..toľko sa prehadzuje v postieľke..až nakoniec zaspí..on nevie z nej vyliezť ako Claudika..tak to máš trošku jednoduhšie..ale večer si s ním musím chodiť ľahnúť ja...už nechce s ocinom zaspávať

abetka
12. jún 2009

ahojte. Tak ja ledva zijem a dycham. MM vari, tak vam prajem stastnu cestu. Ja som sa velmi tesila na vas, ale naozaj som KO a Tomas je tiez chory, tak to by vobec nebolo vodne ist.
Prajeme vam krasny vikend a stastny navrat domov.

abetka
12. jún 2009
centik
12. jún 2009

halooo kde ste vsetky? 😀

abbi
12. jún 2009

no ja som teraz tu ☹ ale je mi tu smutno ☹ ☹
nakoniec nam dnes zavolala ta navsteva ze nepride... ale uz zial nevieme prist.. dokelu aj s tym 😖
no neva... tesime sa na dalsie spravy... anina a centik a vy ste este nesli???

centik
12. jún 2009

abbi preco neviete prist? a zajtra?? my ideme zajtra abbi