Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
18. máj 2009

ahojte

nestíham, nečítam...nie som v obraze 😝 😀 😀
ale žijeme, včera sme boli u nás v meste na kolotočoch, euráče sa kotúľali len taký fukot 🙄 ...už naozaj nevedia čo za to pýtať

a niektoré kolotoče...to ledva stálo, ale minimálne 1euro vstupné...detská manéž hádam ešte z prvej svetovej....100x pretieraná farba, hrdza...otrasné...niečo by mali aj do renovácie investovať, nielen vyberať nehorázne vstupné a služby pod úroveň

janka1874
autor
18. máj 2009

no bzuco ja sa preto takým atrakciám radšej vyhýbam nejako nedôverujem tým 100 ročným kolotočom a ako poznám slovenských podnikateľov to len hrabať ako sa dá ale invstovať to už akože načo

ajula25
18. máj 2009

ahojte
Bzucko máš pravdu, tu je to tiež tak. No ale deťom nevysvetlíš. Tieto malé vezmeš na ruky a ideš ale už títo väčší tie iskry v očkách....no nemáš srdce povedať že nie....ale pravda je tá, že za našich čias bolo vstupné 2 Kčs. Takže ak to prerátame tak to šlo hore asi tak 15x? no super. Trocha to preháňajú....
Naši dnes ráno utekali do hypernovy, lebo mali tam šijací stroj so zľavou a kupónom za cca 79 €. Tak ho chceli kúpiť. Mama vravela, že keď prišli tak mali 3 a o tie sa pobiili prví čo prišli, takeže ľudia začali sa búriť, tak im sľúbili, že v stredu budú, že si to môžu vyplatiť a už len po stroj dôjsť. No sú normálni tí obchodníci? šupnú akciu a tri kusy? blázni. A pritom my sme tam boli asi vo štvrtok a tých strojov tam bola kopa. Vraj sa rozpredali. No to tak určite....
No sem se vypovídala.... 😀

ajula25
18. máj 2009

btw. to kde ste, že som až na 2. str. musela hľadať? 😉

aadula
18. máj 2009

ajulka, s tými akciami je to všade tak, ja som chcelv sobotu v Kaufláči malému odrážadlo kúpiť, kým sme sa tam my poobede dostali, už ho nemali 😒

a tie kolotoče, u nás je teraz v piatok sobotu netradičný jarmok..tzv. pivné slávnosti 😀 tak som zvedavá na tie pálky

ajula25
18. máj 2009

veď to aadul. no načo dajú akciu, keď majú pár kusov aj to rozoberú predavačky....to potom na porazenie je.... 😠

aadula
18. máj 2009

ajulka, hm..asi si musíme nájsť kamošky, ktoré robia v týchto obchodoch 😀

ajula25
18. máj 2009

hm...ale kde ich hľadať? vytvoríme novú tému, že hľadajú sa kámošky z hyperobchodov? 😀

aadula
18. máj 2009

ajulka, to je super nápad 😀

csikike
18. máj 2009

aadul, tie odrazadla budu mat az od 20teho 😉

csikike
18. máj 2009

je to na prednej strane toho letaku 😀 , zase som mudra ako radio ked som tam vcera nabehla a zdubala ich preco to nemaju, tak mi povedali, ze to bude az od 20ho a ukazali mi katalog a tam velkymi piosmenami 😅 , no co uz, nevsimva som 😀

janka1874
autor
18. máj 2009

no csikike ja potom stále poviem že na materskej sa blbne čo narobím a potom sa aj tá predavačka zasmeje 😀

a k tým akciám to aj mňa vytáča že začne akcia a človek aby tam nabehol už o 7.00 a čakal pred obchodom a potom zistíš že ten tovar ani nedostali alebo majú 5ks to je fakt o nervy

aida
18. máj 2009

ahojte.
Co mate nove?
Nejako vas nestiham 😒
Dnes ideme do zoo 😀

aadula
18. máj 2009

csiki tak si dopadla ako ja..až na to, až na to, že ja som sa tam jednej pani predavačky pýtala a ona povedala, že nech sa pozriem aj inde..že možno sú vyložené...samá ochota 😀

aadula
18. máj 2009

aida, ahoj, tiež rátam, že keď budem pracovať nebudem stíhať, tak preto teraz závisláčim 😀

simka9122008
18. máj 2009

baby aké je prihlasovacie heslo na decembrovky?

ajula25
18. máj 2009

5x6 simka

teda 5 šestiek 😉

simka9122008
18. máj 2009

dík Ajul

ajula25
18. máj 2009

niet za čo 😉

tinyleaf
18. máj 2009

caute maminy, ja Vas tiez zase nestiham citat, ale aspon posledne 3 strany som si precitala.
My sme dnes mali super noc, maly sa zobudil len raz pred polnocou, to ho muz uspal v postellke a potom v nej spal az do pol osmej, ani sa v noci nemrvil. To je uplny zazrak, inak vzdy skonci v noci v nasej posteli a je tam do rana. Chcem ho dat spat do vlastnej izby, len sa k tomu neviem odhodlat 😠

tinyleaf
18. máj 2009

zajtra ideme k novej pediatricke, tak som zvedava aka bude. Davate este vigantol? Uz sa mi mina, tak aby som vedela, ci si mam este pytat recept.

ajula25
18. máj 2009

tiny ja vigantol už dávno nedávam....nejako som na to už aj zabudla, ale ani dokina nespomínala, dokedy treba 😅

janka1874
autor
18. máj 2009

no mne naša petiatrička hovorila že do 2 rokov tak ja ešte dávam
a vraj je to dobré hlavne teraz na zúbky 😀

silvika
18. máj 2009

tiny a maly zaspava sam v postielke alebo ste s nim v iizbe?

silvika
18. máj 2009

my tiez vigantol davame a ze do dvoch rokov uplne normalne ze sa dava tak musime skaknut po recept, naposledy na mdala hned na dva receptik aaale jakosik som ho niekde ddooobre odlozila, neviem kam a uz aj tak by bol prepadnuty keby som ho aj nahodou nahle nasla. 😝

tinyleaf
18. máj 2009

silvi, uspime ho v posteli a potom prenesieme do postielky, takze vobec nie idealne riesenie. On sa potrebuje zakvacit do vlasov alebo okolo krku a to ho uspi ☹

tinyleaf
18. máj 2009

no a samozrejme popritom pije mlieko a ked je moc unaveny, ani ho nedopije a uz spi, ale niekedy potom este vymysla

lenka85
18. máj 2009

Tiny to je super, uz to len nepokazit.. Vydrzte, nech ho muz uspava a uz skuste ho nedavat do postele... Ja by som inak uz dala do izby, uvidis, bude to super, on si za par dni zvykne.... Co sa Vigantolu tyka, ja uz nedavam od roka, nasa dokina povedala ze uz netreba...

silvika
18. máj 2009

uhm tiny veeelmi dobre poznam, nas natahuje kozku na krku ale zaspava schuleny oprety chrbatikom o cloveka nastastie nezaspava nechtami v kozi vrazenymi, a spiaceho ho tiez dame do postielky a aj ked v noci buntosi a dam ho do postele k nam, zasa ho prenesiem do postielky. rano ked vstane pred siestou dam ho do postele a to este pospi aj do pol osmej ale niekedy sa zobudi o 6 pol siedmej a uz nezaspi tak vtedy mam skorsi ranny budicek. ale asi by som ho nemohla nechat urevat sa sameho v postielke vo svojej izbe ... on je zvyknuty ze je stale s niekym

simka9122008
18. máj 2009

Ja už tiež vigantol nedávam