Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
19. jún 2009

silvika..aspoň raz za čas..mm nemá rád vodu...a to je už čo povedať, že šiel s malým do bazéna 😀 ..voda bola celkom dobrá..bolo písaných 29,5st. ... my sme tam vlani chodili plávať..vtedy ju prihrievali deťom ráno...potom sme prestali...malý poslednú hodinu celú prereval 😝 nepáčilo sa mu keď sa spievali riekanky...alebo, že by sme my maminy falošne spievali a to mu vadilo? 😕 😅

ajula25
19. jún 2009

no voda vie unaviť.

a môj už opravuje tam kľučku na dverách...
lúčim sa. zatial pa 😉

zrzulka
19. jún 2009

my sme mali zase najhorsie vianoce v zivote 2007 ale zimne ci jesenne babo by som opat brala🙂 Je to super. takze ak raz tak snad sa nam postasti november, december...

Centi Chudak babka snad nic vazne:(

abbi
19. jún 2009

zrzul ked som to pisala myslela som na teba.. ze nie kazdy mal tie najkrajsie vianoce ☹ ☹ je mi to luto
ale si statocna zena.... mas moj obdiv 😵 😵

silvika
19. jún 2009

zrzulka ako je drobna tak je silna zena

centik
19. jún 2009

Zrzul babka?? 😅

centik
19. jún 2009

jaj ty si si asi precitala prvu stranu miesto poslednej 😀

silvika
19. jún 2009

centi jaaa som uz aj tri strany dozadu listovala ze co nove o babke, a nic som nenasla, reku asi si sukromne pisete.. 😉

zrzulka
19. jún 2009

ze zena🙂)) statocne a silne sme vsetky, lebo sme mamy a kazda jedna by to pre svoje dieta urobila.........

centi ano ja som si precitala prvu stranu... uz mi asi pripeka.

silvika
19. jún 2009

zrzul si na najvyssom poschodi rychlo aspon zaluzie zatiahni

silvika
19. jún 2009

ozaj zeny, v com davate deti spat? alebo ked zacne fakt upek aj v bytoch ze bude horko? len tak body a ine nist?

zrzulka
19. jún 2009

zaluzie zatiahnute🙂))

ja davam na noc klasika overal lebo miska nespi pod paplonom ale len tak a mame otvorene okno tak nech neprechladne. Ale cez den jej davam len body ci opalovacky a prikryvam dekou

silvika
19. jún 2009

no ja davam tiez este overal ale vecer ho vacsinou musim prezliekat co ma chrbatik a krk mokry on je tak na noc prevelice aktivny netopierik maly ze ked uz sa aj uklada tak este dopotieva co si rozbeha.

alinka76
19. jún 2009

silvika, môj má overal bez spodkov teraz, alebo klasika pyžamko a ponožky sťahuje. cez obed teraz spáva tiež v tričku a gaťoch pyžamkových.

ludia, teraz mi zaspal, som zvedavá, dokedy chce potiahnuť. to dnes bude hýriť so mnou 😀 😀

silvika
19. jún 2009

ali nas dneska spal skoro 4 hodiny som nechapendy

luculka
19. jún 2009

cafte,,,no teda Mata,,,a ja ze co si sa tu rehlila 😀 ,,ze idete pracovat na bábätku,,,,GRATULujeeeeeeem 🙂

Nati spinká v pizamku a ponozkách...posledne dni bez ponoziek 😉 ,,

baby dosli vam trická,,??potom napiste IP ze ste poslali prachy,,,nemám inter.banking 😉

ivana26
19. jún 2009

ahojte,
martinka, gratulujemeeeee 😵 😵 😵 to je super sprava 🙂 sa to tu rozrasta
lucul, dakujeme za tricenko, je super, zajtra odfotim 😵 peniazky som ti poslala dnes rano postou, tak daj vediet, ked ti dojdu 😉
jani, ty si toho ale pofotila na stretku, super fotky 🙂

ivana26
19. jún 2009

adam spinka v kratkom pyzamku a s ponozkami, lebo on sa stale odkope a cez den len v bodynku

simka9122008
19. jún 2009

Luci díky za triko, je suprové a určite bude malej dobré aj na druhý rok
Poobede sme boli s Jankou a Sendykou,no som z toho tepla total zničená 😝

simka9122008
19. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Idem okúpať deti, nech môžem v kľude vegetiť

anina1
19. jún 2009

ahojte
martinka gratulujeme, ty tajnostkárka 😵 😵

aadula
19. jún 2009

konečne mám Paťku doma z plaveckého...prišla riadne opálená...len skoro bez hlasu...najedla sa, osprašila a zalomila 😅 tie decká také unavená vystupovali z autobusu..., ale taká som spokojná, že je doma..už mi veľmi chýbala 🙂 🙂 🙂

simka9122008
19. jún 2009

Adi to poznám, keď my prišiel domov malý zo škôlky v prírode

aadula
19. jún 2009

a taká bola zlatá...mm behal s malým na školskom dvore a ona sa hneď na Samka pýtala a utekala za nimi 🙂

luculka
19. jún 2009

baby rado sa stalo,,,,simi malej je riadne velke este 🙂 🙂

aadul aj sa naucila plávať?? ci uz vedela?

alinka76
19. jún 2009

jeeej baby, vy tse pozerali Glor v telke? ja som zabudla ☹ ☹ ☹

luculka
19. jún 2009

ali aj ja som zabudla,,, 😒 ☹,,,sakra nejdu mi stiahnut fotky z fotáku,,,, 😠

silvika
19. jún 2009

to bolo dneska?

aadula
19. jún 2009

lucul..chodila rok a pol na plávanie, tak trošku vedela..ona je taká podvodníčka 😀 , že kraul jej išiel, ale prsia nie..
len sme sa ešte nestihli porozprávať, lebo stále spí 😝

ja som tiež nepozerala..neboli sme v tom čase doma..nemá to stv v archíve?

anina1
19. jún 2009

a ja som našu televíznu hviezdu pozerala, lebo malá vtedy akurát spala 😉
za chvíľu máme prázdniny, jupíí 😀