Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
20. jún 2009

teli niečo podobné ako vo vankúši na kojenie?

telinka
20. jún 2009

ja som nemala vankus na kojenie , tak neviem posudit 😅

simka9122008
20. jún 2009

Jani ako je malej, ešte má zvýšenú teplotu?

ajula25
20. jún 2009

jani fakt? ako Sendy?

a Boc ako sa majú? Už je im dúfam lepšie 😉

telinka
20. jún 2009

baby ja mam divne dieta 😕 dnes som jej obula gumaky , ze nech si pochodi po vode a ona do nej ani za svet nechcela vkrocit ☹

janka1874
autor
20. jún 2009

no neviem spinká a nezdá sa byť horúca tak uvidíme aká bude noc a čo zajtra

janka1874
autor
20. jún 2009

telinka nie je divná aj Sendy najprv gumáky ani obuť nechcela a terz by len v nich po byte chodila no do mláky nevkročí

bože žienky ja som taká ťapa že som zrušila ten blog ma ide poraziť koľko fotiek máme a teraz nejaké zas vybrať

telinka
20. jún 2009

no tak to ma tesi ze neni sama, ale asi budu divne obidve 😅

simka9122008
20. jún 2009

Jani a to si niečo zle klikla že sa ti to vymazalo?

alinka76
20. jún 2009

ahojte. no môj malý dnes či som chcela alebo nie, musel ísť von, takže obuté gumáky, na sebe pršiplášť a chodil po dvore a ja s ním a dáždnikom 😀

janka, ten vak nie je drahý, ja som si ho chcela ušiť, ale keď som si zrátala aj kvalitný poťah, vnútorná náplň, pod 1000 Sk by som sa nezmestila.

aadula
20. jún 2009

ďakujem za reakcie...teraz to chcem ešte viac...a pod Samkom by sa to asi až tak neuležalo...to skôr podomnou 😀

my keby sme išli von..tak ešte aj rukami by mláky boli otestované...Samino má mláčky mooc rád...stačí aby jedna bola na okolí určite do nej vode..nohami aj rukami 😝

telinka
20. jún 2009

no aadul a ty si myslis ze ked to budete mat doma , ze sa na tom bude len samko povalovat???? 😕 😅 😅

aadula
20. jún 2009

teli..tak rátam, že naša hviezda sa iste vyvalí na to...ale ja radšej nie... už mi to aj mm schválil..v podstate on je taký..že povie..však keď sa ti to páči..tak to kúp 😝

janka1874
autor
20. jún 2009

simi to som totiž taká šikovnica že som pridávala fotky na picasweb a ukázalo mi tieto fotky ako nezverejnené a ja múdra som si povedala že načo tak sú a šikovná som ich vymazala a hopla blog je prázdny mňa trúbu nenapadlo že ten blog je tiež pod googlom ako picasweb no radosť

janka1874
autor
20. jún 2009

ženy ale je to super nápad ako darček na vianoce práve som to zhodnotila že to kúpime Sendy 😀 😀 😀

aadula
20. jún 2009

jani že je to pekné ...a že v obchodoch je to o dosť drahšie..na zašpinenie od chrumiek a čokoládky atd. stačí aj toto 😀

janka1874
autor
20. jún 2009

no presne to ma aj napadlo a možno do vianoc aj Sendy zistí na čo je telka a možno bude aj pozerať nejakú tú rozprávku 😀 😀 😀

ajula25
20. jún 2009

jani buď rada, že Sendy nekuká. To potom z nej bude taký maniak ako marek. On ráno vstáva a telku zapína. A pritom do škôlky ide...ale to je moja vina. Vkuse aj ja mám zapnutú. A Lukáš len sa búcha akože on chce pozerať svoje....tak aj on maniači. 😅

ajula25
20. jún 2009

jani možno len zo zúbkov sa jej teplotka zvýšila...

aadula
20. jún 2009

tak u nás telka fičí...a dnes tu pozeral zas cez net rozprávky..a niečo aj komentoval..ale nik mu nerozumie...taký ja zlatý..našpúli tie malé pery a niečo ševelí

dnes ho prišla mama ostrihať..to je stále horšie a horšie so strihaním...chytá si vlásky ...a krúti hlavou

ajula25
20. jún 2009

aadul beriete mu čo je jeho....myslím vlásky. Niet divu, no nie?

Ja som Lukyho strihala vo štvrtok a ten bol tíško....sme robili brrrm so strojčekom a hladkali sme vlásky....asi sa mu to aj trocha páčilo 😅

centik
20. jún 2009

caute,
aj bibi ma 37,7 a nechce spat, tak dufam ze na deti nelezie nejaky oravsko lesny virus 😅 😅

ajula25
20. jún 2009

centi čau
ale snáď nie. Snáď to rýchlo prejde....
Jak bolo v robote? 😉

aadula
20. jún 2009

ajulka keby mu tak rýchlo nerástli.... a tie vrchné mu potom stoja tak divne dohora...my sme len nožničkami ...aj som chcela strojčekom...len mamina zabudla...má už dosť husté vlásky...tak by to mal aspoň na dva mesiace zostrihnuté

centik
20. jún 2009

dobre bolo 🙂
len doma ma cakal atomovy vybuch ☹

luculka
20. jún 2009

cafte ja len na skok,,,,,dufam ze Sendy bude uz lepsie 😉

Teli tak aj Nati bola dnes v gumákoch,,a ja som ju sledovala z okna,,,hladala bariny,,,a stastná do nej utekala,,,no kopec srandy,,, 😀 😀

janka1874
autor
20. jún 2009

no oravsko lesný vírus to určite nebude to by sa už prejavilo dávno

no ja dúfam, že len zúbky ešte sa musí predrať posledný očný a snáď bude veget konečne
no nič hrám sa síce z tým blogom ale nejako sa mi to nedarí tak idem radšej spať

ajula25
20. jún 2009

idem aj ja do hajan...papa brúúúúú 😉

zrzulka
20. jún 2009

Centi ty uz pracujes???

my sme konecne bez soplov tak sa tesime. Aj zuby su zda sa byt vonku. No tesim s ana ocne co to bude ked tu o tom tak pisete

ali fotky na FB su perfis. v akom programe upravujes? ja mam pozicanu knihu Photoshop uz rok od kamosa ale neviem sa nakopnut. na to potrebujem klud sa sustredit a tak. Ale uz sa k tomu musit dokopat. Aj rozmyslam nad nejakym kurzom fotenia ze by som sa prihlasila. len ked teraz by sme chceli zacat konecne chodit aj na posunky. no nejako poriesime.A potom vraj zeny na materskej maju cas na vsetko. Figu borovu🙂)))

zrzulka
20. jún 2009

natus musela byt zlatucka. joj ja sa neviem toho dockat ked aj nas chrust bude behat. Musi to byt parada