Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
19. máj 2009

jani ja som tu... 😉

janka1874
autor
19. máj 2009

no tu v ke je naozaj divné počasie dnes 😀 😀 😀 každú chvíľu ináč 😅

no a k tomu nočníku ani ja neviem ako na to pôjdeme lebo Sendy ani nič neukazuje a keď ju tam posadím sem tam ciká ale kakať ani náhodou nebude do nočníka fakt neviem ako na to

ajula25
19. máj 2009

no musíme nejakú fintu vymyslieť alebo jednoducho plienkovať kým to nepochopia 😅

tinyleaf
19. máj 2009

ja som tiez dufala, ze v lete maleho oducim od plienok, ale pochybujem ze to pojde ☹ Takze sa musim pripravit na to, ze budem prebalovat dve deti 😠

aadula
19. máj 2009

mne ešte Samino spinká, už zas skoro 3 hodiny 😝

ajula25
19. máj 2009

aadulka to je fajn, že si tak vie pobúvať. Aj mne Luky spí od 12.00. A sused mi volal, či spí, lebo chcel vrtať, tak čaká kým sa zobudí 😝

aadula
19. máj 2009

luculka, pripájam sa ku gratuláciám, nech vámto vydrží ešte mnoho rôčkov 🙂

ajula25
19. máj 2009

tiny, možno sa to cez leto podaí. veď aj ja sa chystám na leto, že vyskúšame to takto. Akurát, že jemu vôbec nevadí, že má mokre gate....nechápem

aadula
19. máj 2009

ajulik u nás natierajú činžiak ...idú dole kopcom 😀 tak som zvedavá ako bude spinkať keď sa budú okolo okien motkať...my sme na 11tom, ale začali z opačnej strany baraku....a len natierame..nezatepľujeme..naše slááávne predstavenstvo oblblo tetušky vo vchode 😠

aadula
19. máj 2009

jani, ty máš t-mobil, neprišla ti sms na tú ALFU čo sa na markíze losuje? že 5 sms či čo ?

ajula25
19. máj 2009

aadul aj u nás tak bolo. NAtreli a pohoda, no nie? Balkony sú v žalostnom stave, chodby...no a čo? hlavne že už sa to malo riešiť. Akurát čo sa urobilo, že sa dala dlažba do spol. priestorov a okná sa pomenili za plastové....ale aj balkony boli pred dvoma rokmi už avízované a nikde nič. asi sa im čas zastavil, alebo čo....

aadula
19. máj 2009

ajulk, ja sa nemôžem inak sťažovať, my sme spoločenstvo, všetko si sami robíme a predseda sa celkom stará, ale tak vie babky oblbnúť, že na poslednej schôdzi som sa už len usmievala a musela som odísť 😅 , však vieme o čo ide...ehm..provízia...

janka1874
autor
19. máj 2009

aadula neviem myslím že niečo také mi prišlo ale ja tie sms rovno mažem stejne nič nevyhrám a 2 miestny kabriolet mi je stejne na nič 😀 😀 😀 😀 😀

ja sa tiež ináč chystám na leto že budem odplienkovať len ešte neviem ako na to čo pôjdem vonku s nočníkom alebo ako fakt neviem

luculka
19. máj 2009

babule dakujem,,,
prave mi pisala sesterka za tricka,,,tak cena jedneho je 3eur.....super 😵 😵 😵
idem pre ne az piatok,,lebu su tam kazdy den do tretej a to mi casovo nepasuje,,,lebo malá spinká do pol tretej,,,a piatok je MM doma,,tak skocime skorej

ajula25
19. máj 2009

luci super cena. takpotom rozpošli číslo účtu, aby sme ti mohli peniažky poslať 😉

janka1874
autor
19. máj 2009

luculka a ako s peniazmi posielame ti ich alebo na stretku sa to bude vyrovnávať 😅
a mimochodom všetko dobré na už 2 ročnej spoločnej ceste nech je to ešte rianych pár rokov

ajula25
19. máj 2009

jani nie s nočníkom ale stále sa pýtať a každých 15 min ísť niekde pod strom a dať ju cikať....no skrátka....super!

janka1874
autor
19. máj 2009

no ve´d ale ona sa vôbec nepýta tak preto srandujem že budem chodiť s nočníkom 😀 😀 😀 😀

luculka
19. máj 2009

no som rozmýslal ze aj po telinke by ste mi poposielali,,neviem este 😅

aadula
19. máj 2009

jani, však speňažiť ak vyhráš 😀

aadula
19. máj 2009

lucul a my čo neideme na stretko pošleš nám poštou?

bocmanka
19. máj 2009

🙂 lucul, ešte by si si to mala so stretkom premyslieť, že po telinke....??????? 😵 😵
telinka eurá prepije a čo potom?....kto ju bude dávať dolu zo stola?..hááááááááááááááá?
😀
jani ako to že fotka zo 70 rokov?....myslíš oblečko????..xixixi, to je vkus mojej svokry .....

bocmanka
19. máj 2009

🙂 mňa mamina pozvala na obed, tak sme boli dlhoooo v meste aj s romy, nevarila som, modrý pondelok mám ...
😎
chalanom som kúpila cyklistické rukavice, v štvrtok odchádzame na lyžiarske sústredenie do bojníc, takže berieme caky-paky, bicykle, korčule, plavky a to zase bude.....
bráchovi som dala preddavok aj s frajerkou, nabehnú k nám domov na tri dni, kým budeme preč a majú za úlohu ho celý vyriadiť....čo myslíte, nenájdem si kúlničku na dříví???...xixixixixix

janka1874
autor
19. máj 2009

boc presne oblečkom taká dlhá sukňa ale zaňlatá v tom je pristane jej to 😀 😀 😀 😀

no slečna už je hore odchádzame von pa pa

bocmanka
19. máj 2009

😵 si to užiteeee....vonku jani, chutné boli kočky na tom stretku, kukla som fotos na fb...

telinka
19. máj 2009

veru lucul ,este to premysli....ja taky stary notorik 😀 😀 😀

no to sa niekto ma ked si moze dovolit modry pondelok aj v utorok 😕

ja som vyhodila haved von a idem to tu opticky vylepsit 😝

ivana26
19. máj 2009

ahojte,
my sme mali hrozny noc,
adam je prechladnuty, hlieny mu stekali na hrdielko a kaslal az sa z toho povrackal, chudatko male. tak sme mali v noci pohotovost, schytala to postielka, koberec aj podlaha ☹ no a potom sa celu noc prehadzoval.
rano sme boli u dokiny, tak mame sirup a sprej do nosa.
zatial mi spinka od 12:30 a pokasliava v spanku ☹
co mu mam dat jest na noc? mliecko sa bojim, aby mu este viac hlienov nenarobilo.

lucul, vsetko naj k vyrociu a este vela stastnych rockov 🙂

ivana26
19. máj 2009

ze hrozny noc, pisem ako madar 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
19. máj 2009

boc, tú čírovú som pozerala tuším cez víkend niekde..hovorila, že chce mať veľkú rodinu, že má kresťanskú výchovu a bla bla..a hľa už je to tu 😀 ..čiže už asi bola tehu vtedy 😅

ivka adamkovi skoré uzdravenie ... ja som vtedy vajcový chlebík dala malému na večeru, keď mi raz takto bol..., ale či to bude adamkovi dobre neviem 😲