Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
29. jún 2009

no pekne 😀 no my sme pri Verco ani netusili co to bude...... furt bola chrbtom otocena 😅 tak som mala prekvapko na porodnej sale 😀

janka1874
autor
29. jún 2009

no možno to tak bude aj u nás martinaj

huleni mne dnes Sendy už 2 krát okakala kuchyňu do nočníka ani náhodou a to pritom včera krásne doobedu aj tam kakala aj cikala no čo už narobím

simka9122008
29. jún 2009

Ahojte baby, tak všetúčko naj všetkým dnešným meninovým oslávencom aj narodeninovej Lucke, dnes sa dozvedám super správy už od rána, kamoške sa včera večer narodila dcérka a ďalšia zistila že je tehotná 🙂

janka1874
autor
29. jún 2009

no vidíš simi pekný deň pred tebou
aj ta máš doma oslávenca takže všetky priania patria aj vám 🙂

simka9122008
29. jún 2009

Ďakujeme

bocmanka
29. jún 2009

😵 luculke krááááásne narodeninky...
mne včera romy kakala do pyžama...som ju nechala bez plienky, že pýtaj sa...
tak sa nepýtala..
ale som ju vyhanbila....uvidíme, cikanie ako tak, ale kakanie zatiaľ bezúpešne..

janka1874
autor
29. jún 2009

boc u nás vyhanbenie nepomáha ☹

luculka
29. jún 2009

cafte,,,boc dakujeeem,,

tak ponco aj gatuse nam dosli,,kráááásne,,uz sme aj mali dnes v meste na sebe,,a gate stihla malá aj cervenou fixou popísať 😠 😠

luculka
29. jún 2009

baby aj ostatným dakujeeeeeeeeeem,,,,
Vsetkím,,Palom,,Petom,,Petkám,,,vsetko naj,,,
a Peťke Natuška posiela Cmuk,,, 😵

telinka
29. jún 2009

ahojte.....aj my sa pipajame k zastupu gratulantov vsetkym oslavencom....lucul , tak nech to druhe bejby vyjde podla planu a domcek narastie ako z vody 🙂
petka dakujeeeeeee...dnes som jej musela asi zo 10x gratulovat...rano som jej potriasla rukou a ze vsetko najlepsie a posluchaj , posluchaj , posluchaj...no sa jej to zjavne paci lebo len chodi , natrca ruku a ze este 😀 😀 😀

luculka
29. jún 2009

teli 😀 😀 zlatááá

luculka
29. jún 2009

myslite ze tu cervenu fixku odstránim ?

janka1874
autor
29. jún 2009

telinka to musí byť zlaté

luculka skús wanish mne zatiaľ vaic menej na všetko zabral aj keď fixku nemám odskúšanú

luculka
29. jún 2009

baby si predstavte ze nam sa niekto vy....l,,,rovno pred bránu,,,sme isli s Nati do mesta a ked so otvorila bránu skoro ma šlahlo,,malá len ukazovala oooo,,,oooo 😠 😠 😠 no otras,,, 😠

silvika
29. jún 2009

lucul a nebol to pes?

luculka
29. jún 2009

silvi,,urcite eee,,, 😒 😠

silvika
29. jún 2009

co tam bol aj toaletak? leeebo teda take tie vacsie kusy psa sa dost v tomto podobaju na ludi 😝 aj ked ak to bol fakt clovek tak by som nechcela urazit psa prirovnavanim toho blbca k tomuto druhu zivocisnej rise,

luculka
29. jún 2009

boli tam noviny.... 😅 😅 nechutne,,,aste mi je blbo 🙄 🙄 🙄 otrasný su niektorý ludia 🙄 🙄

silvika
29. jún 2009

fuuuha tak to fakt

telinka
29. jún 2009

lucul , lanza mydlo , dobre mamylit a nechat vo vode odmocit , ja som uz mala tu cest odstranovat fixu 😅

a to pred tou branou...no otras coho su dnes ludia scchopnííííí 😝 🙄

aadula
29. jún 2009

ahojte

Peťke, Petrom a Paľkom a luculke všetko najlepšie prajeme a želáme veľa veľa zdravia a nech ich všetci ľúbia 😵

my sme zbehli so Samkom k doktorke, včera vrackal síce len raz, ale bol taký umrnčaný a večer mu zas dvíhalo žalúdok..., tak má len dietu a tú mal aj včera..a trošku má hlieniky tak to mohlo aj z toho byť... hodinu sme tam čakali...behal tam ako divý a to doma bol od rána umrnčaný 😅

glorita
29. jún 2009

cauteeeee 😵
posielam krasny co najslnecnejsiiiiiii pozdrav zoslnkom rozpaleneho Rhodosu...nestiham Vas citat,ale vsetkym akovidim oslavencom Vsetucko najslepsie..
My sa mame najsamsuper,prebrazdili sme uz cely ostrov,nakupali sa az az........dufam,ze sa mate ok a pocko sa umudrilo.....paaaaa 😉 🙂

bocmanka
29. jún 2009

😵 glor, tak pošlite to slniečko aj nám sem..
známi sa vrátili v noci z italy, no otras počko mali, ešte aj v stane, tak gŕŕŕŕc...
glorita užívaj si hadov, veľhadov, pytónov a iných práčok...potom nás oboznámiš s termínom...xixixix
nech má martinaj sparing-partnerku.... 😵
😵
ešte sa lucia neozvala, kto vie, kde dovolenkuje a s koľkými kuframi...????
😀
abbi a ty čo?........kašleš na nás?
😀 chata v martine je voľná, svokor na sardínii, tak kde trčíte????????,

silvika
29. jún 2009

boc este ze si tu za vedmu inac by som bola nacisto stratena v tych tvojich predpovediach a inych oboznameniach. takto to chapem ako ze hold nieco vies vtedy ked my si mozme len zacat namyslat alebo mas ozaj informasie z tej pravejsej ruky ako je ta prava 😉

luculka
29. jún 2009

glor,,tak krááásnu dovolenku,,a Leovi sa páci,,,, 🙂

boc dik za gratulaciu k 15tim,,,, 😀 😀 😀

dala som tie gate prat s vanisom,,tak som zvedava,,,a varia sa mi zemiaky,,na šúlance 😉

telinka
29. jún 2009

dneska posielam petu k luculkovcom na obed....sulance je jedno z mala jej oblubenych jedal 🙂

glor...super ze sa mate krasne , ked my tu furt len mokneme 😀

luculka
29. jún 2009

🙂 🙂 teli ok....cakáme ju,,, 😎

alinka76
29. jún 2009

čaute, čaute, tak baby, ktoré máte chuť si buď spraviť alebo kúpiť vak, mám super cenu na tie guličky, priamo od výrobcu. vyjde to o moc lepšie ako mňa ☹ a to vám hovorím po známosti 😀 😀 😀
náš vak je už hotový, už sa len váľať v ňom.

silvika
29. jún 2009

ali tak ja by som brala objednavku od teba ked tak na hotovy vak.... 😝

janka1874
autor
29. jún 2009

alinka tk ako sa dohodneme kedy mi taký urobíš? a za koľko?