Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zucha
19. aug 2009

baby, tak od dnes ma Kati prvy prerezany zub. Trosku som jej aj nechtiac k nemu dopomohla. Pred kupanim som jej ho trosku bruskom prsta masirovala a on sa uplne prerezal 😅 Uz som na par miestach citila, ze je vonku, ale este nie cely, ale uz je to tam 😀 Takze dnes mame dve nove veci. Tento zub a to, ze si zacala cmulat prsty na nohach. A Ani mi v aute len tak povedala, ze maminka, lubim ta 😵 Uplne tak z nicoho nic a ked som chcela, aby to zopakovala, tak uz nic a vecer pred kupanim zas. No, aky krasny den za nami 🙂

janka1874
autor
19. aug 2009

no zuchá nádherný deň Sendy mi to asi nikdy nepovie ona je iný čert v týchto veciac ona sa ani objeť poriadne nedá pokiaľ to nechce ona sama tak mám smolu

aadula
19. aug 2009

u nás je tiež niečo nové 😀 😀 nechala som ho večer bez plienky..som mu vysvetľovala, že cikať má ísť na nočník... a hovorím mu...kde máš pipika..tak ukáže...tak ho choď dať vycikať... kašlal na mňa...kým som bola v kuchyni, tak sa vykadil na stred obyvačky...ešte že koberce nemáme 😅 a kľudne stále pri telke a pozeral rozprávku

zucha
19. aug 2009

jani, tak to mas to iste, co ja. Cely prvy rok som plakala doma, ze Ana ma nema rada. Ale teraz to beriem tak, ze ona je proste taka a nema rada, ked sa jej niekto dotyka. Ale trosku sa to zmenilo. Mam pocit ze od vtedy, co si zacala uvedomovat, kto jej cudzi a kto rodina. Ale stale to nie je to dietatko, co sa necha objimat.

janka1874
autor
19. aug 2009

no my sme dnes na kupku úplne perfektne cikali do trávy som bola normálne škokovaná kedže nerozprávame tak len ukazuje na pišulu a tým pádom viem že niečo chce buď cikať alebo kakať len nech jej to ostane 🙂

aadula
19. aug 2009

zucha, gratulujeme k prvému zúbku Kati 😵

janka1874
autor
19. aug 2009

no zucha asi tak nejako ale ona sa nedá od nikoho objať tak našťastie to až tak neberiem že ma nemá rada lebo potom nemá rada nikoho z rodiny 🙂
ale musím uznať mala to po kom zdediť (ja som taká hocikto sa ma dotknúť nemôže) a pritom som sa od začiatku snažila aby s tým problém nemala ale aspoň viem že genetiku neoblbnem

zucha
19. aug 2009

jani, tak to je super, ze si Sendy nasla sposob, ako ti oznamit, co chce robit. Sikulka to je 😉

aadula
19. aug 2009

kočky, ani náš Samko sa nechce mojkať...akurát keď je unavený tak sa po nás váľa...ale napr. keď ho naši chcú na ruky a vystískať..nehrozí ... a jani ako píšeš...že po tebe..tak v tomto bude asi Samko tiež po mne... tiež sa nerada muckám 😀

telinka
19. aug 2009

no pani ako sa tie zubky u kati ponahlaju 🙂 nasa peta mala prvy az v 11tom mesiaci 😀 😀 😀

niekedy by som vam pozicala petu na tulenie...jej indianske meno by mohlo byt tulen.....akurat ze ona sa tuli len na mna alebo tatina a este trochu sestricky......inak k nikomu velmi nechce ist a preto ju ani nikto nechce varovat , lebo len co odidem co i len na WC uz chce ist za maminku 😒 dnes isla s dedom von , nadsenie jej vydrzalo len na prve 3 schodiky a potom sa zvrtla za maminkuuu 😖

simka9122008
19. aug 2009

Tak moja babuľa sa bežne ku mne mojká, zavesí sa my do krku ako klieštik a dobre že ma nezadusí
Zucha , gratulujem k prvému zúbku

zucha
19. aug 2009

teli, ze ponahladu 😀 Ana mala v jej veku uz 4 vonku 😅

telinka
19. aug 2009

no z mojho pohladu je aj 5 mesiac priskoro 😅 😅

simka9122008
19. aug 2009

Už ste išli všetky spať? 😲 , ja nejako neviem zaspať, asi mám cestovnú horúčku, hihihi

simka9122008
20. aug 2009

Tak včera som tu končila a dnes tu začínam, ale nie prišla som vás pozdraviť, mi sa idem kúpať, tak sa ukážem až večer, užite si pekný dník

janka1874
autor
20. aug 2009

Ahojte
no simi užite si to v tizse je fakt super boli sme tam už tohto roku a neviem či sa nám ešte podarí tam ísť
tiež ideme dnes na kupko ajula nepridáš sa?
a zajtra ideme do poľska na nákup konečne kúpim tie vecičky babulke čo som chcela jupíííí sa teším

huleni
20. aug 2009

ahojte, tiny mala je prekrasna:o))))) no u nas najnovsie slovo je maminaaaaaaa ale tak to krasne zakrici, ide do izby a zacne po mne kricat akoze do kedy mam na teba cakat 😀

luculka
20. aug 2009

cafte,,,,baby malá mi uz druhy den poobede nespi,,,,, 🙄 🙄 🙄 som total KO,,,,,ide spinkat,,vypije mlieko,,,uz zaspáva,,zrazu vyskoci a je dospane,,,ked chcem aby spala,,,jedy,,,hroznýýý rev,,,nervacenie az je bordová,,,,,,

som na nervy,,,, 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

luculka
20. aug 2009

jeeej tiny Sofinka je kráááásnučka,,,, 🙂 🙂 🙂

silvika
20. aug 2009

ja ak by som mohla do nitry jeeedine do utorka lebo potom muz nema volno cize sa nikam z domu nedostanem, aaa zenyyy to rakusko sa nejde konat? take ze aj s prespanim alebo aj bez neho len sa stretnut ? nieco sa tu chystalo este po orave ze v auguste by sa mohlo a uz je skoro koniec mesiaca

silvika
20. aug 2009

lucul nam vcera tak aj mi spadol dolu hlavou z postele co sa tam jasil ... az som ho o druhej otvorila a vybehol z izby sice bol unavenejsi cez den ale tak co s nim, dneska zaspal sice neskoro ale zaspal

ajula25
20. aug 2009

ahojte
jani ja som lenivec lenivý. sa mi nikam nechce. A som dnes zavárala slivky, takže aj tak by som nešla. No a som aj na obed urobila slivkové gule a zatial úspech nemajú. Sú obalené v orechoch a Marek zjedol až jednu. Ja som síce na diete, no ale musela som ochutnať výtvor. Mne to chutilo. Také kyslasté......

Tiny Sofinka je krááááááásna. 🙂

Luci mne môj Marek takto štrajkoval so spaním. A dlhšie som ho uspávala ako spal. Tak som to nakoniec vzdala a tuším od dvoch rokov nespával poobede vôbec. Pustila som mu rozprávky a on si pozeral a ja robila čo trebalo....čo už s takým dieťaťom 🙄

luculka
20. aug 2009

ajul aj ja to asi vzdám,,,vzdy sa len zbytocne vytocím,,,dnes som jej aj capla na líco,,,, 🙄 😔 😔

glorita
20. aug 2009

ahojte 😵
Tinynia Sofinka je prekrasna...sami zda ze sa s bracekom podobaju 😵

my s uspavanim cez den to tiez nemame ruzove,ale po najviac pol hodinke uspavania zaspinka....no maminky,ktorymdeticky cez obed nespavaju,klobuk dole,musi to byt makackastriehnut na ne cely den 😕

nitra mi buduci tyzden zatial ozaj vyhovuje..musim povedat ze viac poobede ako rano 😵

idem kuchtit,kedze vecer cakame navstevu... 😵

luculka
20. aug 2009

glor boze aj my uz musime dat stretko,,,,musim ti dat tie prasule 😕

glorita
20. aug 2009

luc,,,jake prachule?

luculka
20. aug 2009

za ten stan,,, 😵

glorita
20. aug 2009
anina1
20. aug 2009

tiny malinká je krásna, aj sa mi podobá na Maťka tuším trochu 😉

silvika
20. aug 2009

jeeejda glor kde si nasla tento pribeh? ja sa vzdy bojim aj ked ma porod momentalne necaka ... asi ked som uz raz rodila, tak tie obavy su uz nafurt