Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ivana26
20. aug 2009

tiny, Sofinka je naaadherna 🙂

glor, ten pribeh je strasny, az mi zle prislo ☹ ☹ ☹

luculka
20. aug 2009

tak na malej vooobec neni poznat ze nespala,,ideme sa kupkat,,,tak som zvedava kedy ju zlomim 😅

simka9122008
20. aug 2009

Ahojte kočky, tak sme konečne doma, bolo perfektne, aj som konečne opálená aj malá, lebo malý už vyzerá skoro ako cigán, taký je opálený, deti sa vyšantili, malý sa v kuse šmýkal na veľkom topogáne a šalil sa vo vode aj potápal, no a malá všetko opakovala po ňom, vôbec nechcela koleso, chcela byť tak ako malý bez všetkého a toľko sa aj ona ponárala, že v autobuse ihneď odkvecla
Mám plno fotiek no pridám ich až zajtra, na dnes mám už fakt dosť, idem si ľahnúť, pa zajtra

janka1874
autor
20. aug 2009

Ahojte
prišla som na chvíľu kuk lebo ideme skôr spať ráno o 5.00 odchádzame do Poľska tak nám držte palce nech máme v pohode cestu a nekúpime čo chceme
Sendy spí u babky a deda tak to zatiaľ zvládla vraj v pohode
na kupku bolo tiež super sa vyšantila tak bola dosť unavená a hneď u nich zaspala

no glor desné ani neviem čo by som robila v jej prípade asi by ma porazilo a jednoznačne by som neprestala kým by za to nieko neniesol zodpovednosť veď to nie je normálne čo sa niekde deje

luculka
20. aug 2009

tak nasa hviezda jasná zaspala o pol deviatej,,,v klude a rýchlo 😀 ,,ani sa jej necudujem,,,,
tak som hned rýchlo porobila co som mala v pláne ked mala spinkať 😝 😝 ,,,konecne mám freeeeeeee 🙄 🙄 😵

idem postahovat foto na CD,,,na vyvolanie,,som bola na tom ze akcia vo fotolabe je o konca mesiaca,,,a dnes som tam náhodou bola,,a teta uz na mna hned kricala,,,,som tam stará známa 😀 😀,,,ze ci viem o akcii,,,,ze v sobotu konci,,,,,
no idem z toho miliona fotiek nejake vybrat 😅 😅

inak myslite ze to nespanie moze byt aj z toho tepla,,or zubkov,,,,??? alebo ze by ho zacala uplne ignorovat??? 🙄 😅 🙄

luculka
20. aug 2009

jani co idete nakupovat?

anina1
20. aug 2009

lucul jedno, druhé aj tretie môže byť 😀 , tak si vyber teraz 😀 😀

janka1874
autor
20. aug 2009

luculka ideme kúpiť postieľku + lehárko a hlavne autosedačku no a už asi nič neviem uvidíme

luculka
20. aug 2009

jani tak štastný lov,,,, 😀 😀
anina no dik,,, 😀

abbi
21. aug 2009

ahojte zienky. ja som uz par dni v bernolakove u mamy 😉
prazdninujeme tu spolu so svagrinkou a jej 2 rocnou dcerkou. je nam super. vcera tu bola s nami aj Zucha s Anou a Katou.. bolo super, pokupkali sme sa, deti sa zahrali... bolo super 😉 😉
dnes poobede ideme domov.. uz sa tesim 😵 😵

abbi
21. aug 2009

baby ohladom toho stretka, ja buduci tyzden nemozem ☹ robim veducu na detskom tabore od pondelka do piatka a potom robime program pre deti na Klokocinskom jarmoku ☹ az ten dalsi pondelok by som mohla 😉 😉 nechcete to nechat na vtedy?

martinaj
21. aug 2009

Janky vsetko najlepsie k meninam 😀

aadula
21. aug 2009

ahojte

abbi, škoda, že nemôžeš ☹, ja ten budúci týždeň zas už nemôžem, ale ak to babám viac vyhovuje, kľudne sa môžete tak dohodnúť... 😉 Tak ideš vedúcu robiť? to bude veselé 🙂

ajulka, centík, janka všetko najlepšie vám prajem 🙂

ajula25
21. aug 2009

ahojte
dík za gratulácie 😉
a somozrejme centik, janka všetko naj naj najlepšie. 😉 🙂

centik
21. aug 2009

ahojte,
vsetkym Jankam vsetko naj 🙂

csikike
21. aug 2009

kocky, jani, dnes to pekne oslavte 😉

simka9122008
21. aug 2009

Ahojte baby, prišla som vás pozdraviť, no idem si trochu ľahnúť, kým malá spí, pridala som fotky zo včera tak ak chcete môžte kuk
A všetko naj všetkám dnešným Jankám: Ajule, Janke a Centik

ajula25
21. aug 2009

jáj simi ale vám bolo super.....a to ste boli autobusom?

simka9122008
21. aug 2009

hej, ako zájazd

simka9122008
21. aug 2009

Mňa už z malej asi porazí, už je 13.30 a ona ešte stále nespí 😠

csikike
21. aug 2009

simi, mne zaspal o 13,50 a uz je 20 min. hore a to som ho dala do postielky o 12,35 😕

silvika
21. aug 2009

babinky pekne jankovinky zelam

simka9122008
21. aug 2009

No mne dnes výnimočne malá vôbec nespala a to som ju dala spať pred 12.00, to sa ešte ani raz nestalo 😲 😲 😲

silvika
21. aug 2009

asi bude nieco teray s nimi take co sa spanku tyka aj nas uz to urobil dnes spal len asi 15 minut v aute a to sme isli z kupaliska

centik
21. aug 2009

mne vcera tiez mala nespala, teda ano ale asi tak 15 minut 😅

silvika
21. aug 2009

taaak mame asi dalsi stupienok vo vyvoji zvany nespavy

simka9122008
21. aug 2009

Tak mi sme sa boli trochu vonku vybehať, nech slečna večer rýchlo zaspí, dnes ráno vstala po pol 8 a odvtedy nespala ani sekundu, tak som zvedavá kedy odpadne a už má 16 zubov

luculka
21. aug 2009

cafte,,,tak my mame doma bráchu s frajerkou,,,,konecne,,,jupííí,,,už som im aj malu nabalila,,,isli svagrinej mamine,,,, 😵 😵

mala dnes spala,,ale som ju trištvrte hodky hladkala po hlave,,,co uz vyzerala ze zase nic z toho nebude,,,a celu dobu opakovala,,,ne ee,,,ne ee,,,ne ee,,,, 😀 😀 😀 ,,,no nakoniec zalomila 😝 😝

Jankám všetko naaaaaaaaaaaaaaj 🙂 🙂

simka9122008
21. aug 2009

Tak malú som dala spať, no poviem vám že bola plná energie 😲