Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
29. aug 2009

ja sa tesim s vami 😵 😵 😵

simka9122008
29. aug 2009

No je to makačka okolo toho, mi sme to zmákli toto leto, tak som spokojná a na ďalšie leto budeme prázdninovať ako sa patrí nie pracovne v byte ako toho roku

anina1
29. aug 2009

aadul, tak super, že to stihli 😉
aj vaše deti hocičo jedia alebo to len moja?
neni dosť, že jedáva psovi granule, ale minule si odkusla z kriedy a jedla, dnes z mydla, pije mi vodu z vane mydlovú aj z Váhu, stále musím pozerať čo žuje, už mi priniesla v puse aj špendlík 😝

simka9122008
29. aug 2009

Anina moja minule prežúvala omietku, no čo dodať

simka9122008
29. aug 2009

Ale špendlík no to je iné kafe 😲

abetka
29. aug 2009

nas tiez obzuva kriedy 😝 a vsetko co mu padne na zem zasadne dviha a papa 😅

csikike
29. aug 2009

ahojte, tak mi uz sme vyse hodinu doma, a mozem konstatovat, ze nic horsie som nezazila 😝

csikike
29. aug 2009

no, prave cakam pizzu, lebo ani vecerat sme nevecerali... 😀

abetka
29. aug 2009

a preco??

anina1
29. aug 2009

tak som rada že aj iné deti sú také 😀
csiki a čo sa stalo? 😕

simka9122008
29. aug 2009

Čo sa stalo csikike?

abetka
29. aug 2009

preco bolo take zleeeeeeeee??????????

csikike
29. aug 2009

no viete si predstavit byt na svadbe so svokrou a svagrinou? 😝
tomi chcel byt stale vonku, samozrejme sa nedalo lebo vsetko bolo mokre, on sa chcel hojdat, svokra ho furt na rukach nosila a potom sa stazovala aky je tazky a ze ju seklo v krizoch a ze sa ledva vecer obliect...
potom svagrina zobrala maleho tancovat, samozrejme nasilu, tak len raval ako pavian, ale drzala ho... asi si vynahradzala, ze ona tam deti nemala
no proste nervy, ja som vacsinu casu sedela radsej v aute, lebo ma len vytacali

csikike
29. aug 2009

tada, chcela som napisat, ze na horsej svadbe som nebola...
samozrejme mame s drahym tichu domacnost

simka9122008
29. aug 2009

No zbohom, tak si si užila 😝

abetka
29. aug 2009

no tak to mi je luto ☹
ale nevesta bola pekna???

anina1
29. aug 2009

csiki a komu ste to boli na svadbe?

abetka
29. aug 2009

zeny , kukam smotanku a zurim tu nad tymi darmozracmi

csikike
29. aug 2009

abet, ano, bola krasna aj vyzdoba bola super, jedlo moc neviem, lebo sme jedli iba sunku s chlebo a asi 3 lyzice polievky...
inac som vonku hojdala tomika na hodjackach asi 2 hodiny, ale uz mal take studene ruky...ze som ho zobrala donutra a potom prislo na rad to nasilne tancovanie... tak sme to vzdali a zase sli von na hojdacky
inac foto opat nebude, teraz sme zabudli fotak

csikike
29. aug 2009

ani, draheho bratrancovi, ony i su strasne zlati, aj som na par sekund rozmyslala, ze zavolam nasim nech pridu skor z oslavy a nech postrazia maleho ale ja mam asi alergiu na svagrinu 😝

csikike
29. aug 2009

baby, MM ma asi zabije ked to nahodou precita 😝 , to bude asi este tichsia domacnost ako doteraz 😅

anina1
29. aug 2009

csiki, no škoda, že to tak dopadlo 😒
a k nám sa ohlásila svokra zajtra na návštevu po asi 6 mesiacoch 🙂

abetka
29. aug 2009

neboj, neprecita, ved by skusil. A co , ved za alergiu ty nemozes, nech je nacokolvek 😝

anina1
29. aug 2009

csiki veď si nenapísala nič hrozné, nie s každým si musíme vychádzať 😉

csikike
29. aug 2009

ani, taku frekvenciu navstev by som prijala 😀
aj ked svokra nie je v podstate zla, len nesuhlasim s par jej nazormi a vyjdreniami, ale to je aj vekovym rozdielom...
ale svagrinu moc nemusim

aadula
29. aug 2009

csiki, ja si tiež neviem predstaviť byť s malým na svadbe... nemôže byť na teba naštvaný..to robia už aj hormony a počasie...a veď si vo vysokom štádiu tehu .. a nemusíš si predsa rozumieť s každým 😉 tak prajem kľudnú noc, aby sa Tomik dobre vyspinkal

anina 😀 fuha si spomenula?

aadula
29. aug 2009

my ideme svokre zajtra gratulovať... moja svokra tiež v podstate nie je zlá...ale nemusíme sa 😀 teda ja ju určite nie... kúpila som jej tuškové baterky chcela do tlakomeru..myslíte, že by to stačilo ako darček 😀 😀 😀 😀 😀 ? asi by sa mm na mňa tiež nahneval keby si to prečítal 😀 😀

abetka
29. aug 2009

ja sice nemam svagrinu, ale zo svokry som total chora 😉

janka1874
autor
29. aug 2009

no csikike plne chápem škoda že sa nemôžem vyjadrovať ja už som si za vyjadrenia na nete vypočula svoje od drahého no to radšej nebudem rozvádzať keby náhodou tu zas niekto bol tajne špehovať a potom ma bonzovať (všaaaak?)

anina ale tá frekvencia návštev je dobrá fakt... 😀 😀 😀 u nás to asi tiež tak dopadne 😀 😀 😀

abetka tak táto veta sa mi nekutočne páči citujem "A co , ved za alergiu ty nemozes, nech je nacokolvek" supeeeeeeeeer výstižné 😀 😀 😀 😀

abetka
29. aug 2009

to vazne , tu takto niekto spehli a bonzuje???? No aky to uboziak 😠 😠