Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
11. sep 2009

csiki ja neviem, ale to by teda bolo cudne keby som vedela ze 😝 😀

aadula
11. sep 2009

centik, skús tantum verde..my máme aj také pagavitové tyčinky na to...ale používa to Paťka, ona máva tie afty..a nie je tam napísané od koľko r. sa to môže používať..skús sa v lekárni opýtať ak tam pôjdeš 😉

csikike
11. sep 2009

mne sa neche trcat doma poobede a zatial nemam ziadny plan

janka1874
autor
11. sep 2009

no my s tým máme tiež problém dať ju spať síce frajerujeme s drahým že ide preč ale potom keď už jej balím veci tak nám 3 krát jedno nie je ako keby išla na koniec sveta a pritom je len na inom sídlisku 😀 😀 😀 no musíme ju trénovať keď pôjdem do nemocky aby to potom nebol šok pre ňu

csikike
11. sep 2009

ja si teiz neviem predstavit dat maleho spat mimo domu, ale hlavne preto, ze on potrebuje mat mreze...tak neviem ako by spal inde

silvika
11. sep 2009

csiki sak mreza sa da preniest nie?

janka1874
autor
11. sep 2009

no Sendy má postieľku aj u našich tak v tom problém nie je 🙂

abbi
11. sep 2009

Csiki bola som a je tam natresk ☹ po hodine som odisla, lebo s kocikom sa nedalo pohnut 😝 😝

csikike
11. sep 2009

hm, takze este aj dnes bude vela ludi, co? skoda, chcela som tam zbehnut 😢

abetka
11. sep 2009

to vas taham z druhej strany. Piste. Ja idem s kockami z MT na pivko, tak som ulozila deti a idem sa upravit. Tak krasny vecer 😉

simka9122008
11. sep 2009

abet zober aj mňa aj keď ja som už dnes jedno pivko malé už mala, boli sme s kamoškou a deťmi na Anči, chceli sme sa tam aj najesť, no Ryba je zatvorená 😠 , tak sme jedli doma

bzuco
11. sep 2009

ahojte
ja vás nestíham....celé dni sme von a ked malý spí bud píšem s B. úlohy alebo niečo doma robím

nechodí sa niekomu?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6624837

telinka
11. sep 2009

ahojte 🙂

zdravime zdravych aj marodov 🙂

moje baby mali dnes nakupovaciu naladu , tak,sme podvecer este vybrali do skalickeho maxu....jaaaaj veru nic pre mna tie nakupne centra 😅 😅 😅 aaale ony boli spokojne s babskou jazdou , tak je to ok 😉

zajtra mame klaska pracovnu sobotu , este budem mat aj brigadnika 😝 dufam ze si MM najde cas a pozrie mi tu boschku, dufam ze to pojde a nebudem musiet mesiac cakat na nejakeho opravara 😒

tak ma stve suseda,....stale jej zdrhaju sliepky a ja nic ine nerobim len odstranujem kurince z nasich chodnikov 🙄 🙄 🙄 asi si budem musiet obstarat vzduchovku a bude pokoj 😉

tak si pekne uzite vikendik 🙂

janka1874
autor
11. sep 2009

simi na rybe sa už viac ako rok nedá najesť len dole pivko ale už aj to je zavreté ale reštika je už cca 2 roky len ak je nejaká akcia tak uzavretá spoločnosť ináč zavreté

abbi
11. sep 2009

NO TELI

abbi
11. sep 2009

teda, omylom mi pridalo co som zacala pisat 🙄 🙄 takze este raz 😉
No teli, tak to veru nepotesi mat take prekvapka na chodniku 😝 😝
Csiki bola som teraz v Mlynoch, zobral ma tam moj drahy a bolo uz OK... uplne sa da. takze este nabehni ak mozes. v nedelu poobede tam bude specialny program pre deti. No mne sa Mlyny pacia a hlavne ten super obchod s knihami...

janka1874
autor
11. sep 2009

telinka rozbehneš biznis budeš strieľať sliepky a môžeš predávať a máš zarobené popri rodičáku 😀 😀 😀 😀

ajula25
11. sep 2009

ahojte
teli sliepky ti zušľachťujú chodník? 🙂 Poteší... a čo suseda má deravá plot? Alebo nebodaj žiadny? 😨

Jani oddychuj. Malá je určite ok a je o ňu dobre postarané. 😉

janka1874
autor
11. sep 2009

no snažím sa oddychovať ale keď to je zrazu tak ticho doma ale nebojím sa je o ňu dobre postarané vyšantila sa a odpadla večer na spanie ako vrecko zemiakov 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
12. sep 2009

Ahojte
to tu ešte nitko nebol? fu ha
tak ja som až teraz vstala no nemám doma automatický budíček menom Snedy 😀 😀 😀 a hor sa do upratovania 🙂

tinyleaf
12. sep 2009

ahojte, aj ja som tu na chvilu 🙂 Tuto noc som bola len 3krat hore, tak zeby svitalo na lepsie casy?

csikike
12. sep 2009

tiiny, super, to ja som bola viackrat.... uz sa tesim na Hanku, aspon nebudem tak casto vstavat ako teraz, teraz mi uz vsetko vadi
dnes bude zase super den, ide mi roztrhnut gebulu aaaaaaaaaaaaaa

janka1874
autor
12. sep 2009

csikike ja normálne žasnem ako potom vieš ešte fungovať cez deň keď celé noci nespíš

tiny to je super že svitá na lepšie časy držíme palce

simka9122008
12. sep 2009

Ahojte baby no mne je dnes totálne na h...., bolí ma hlava, mám krámy no čo si ešte môžem priať, zmohla som sa iba na varenie 😝 , pôjdem si potom s malou ľahnúť nech ďalej fungujem ako človek 😀

janka1874
autor
12. sep 2009

simi nič moc taký stav
ja si práve idem vypiť kafčo a idem sa pustiť do pratania 🙂

abbi
12. sep 2009

my sa ideme s muzom sami na svadbu. sa tesim. pride mama a konecne sami dvaja. tiez sa mi podarilo konecne vcera dostat ku kadernicke ...super to padlo 🙂

abbi
12. sep 2009

baby ja som zistila, ze to moje dieta chce zaspavat samo 😲 😲 normalne ked som pri nom tak reve, ze nechce spinkat. ked som odisla tak sa ukludnil, lahol si a hovoril, nebudem pinkat, necem pinkat a uz spinka 🙂 😎 🙂
to iste bolo aj vcera na obed aj vecer... no asi sa budem musiet zriect uspavania mojho synceka 😎 😎 ale urobim to velmi rada 😀 😀

csikike
12. sep 2009

abbi, posli tu infekciu aj k nam 😀 prosim 😵

aadula
12. sep 2009

ahojte 🙂

abbi užite si to na svadbe 😵

mne Samino cez obed zaspáva sám, ale večer ani za svet..to musíme byť s ním 😝