Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
26. máj 2009

ahojte
my sa plienok asi nezbavíme. JA neviem, podľa mňa vedia že to čo robia do plienky je to čo sa robí do nočníka. Teda keď sa Lukáša opýtam kde bude pišať tak vehemntne sa začne dlaňou udierať po bruchu, akože do plienky. Potvorka malá. Na nočníku si posedí ako v kresle pred telkou a keď už má dosť postaví sa a odkráča. Ale nočník prázdny....Jáj bude to náročné. 😅

aadula
26. máj 2009

ajulka toto robí aj Samino...že kreslo pred telkou 😀 😀 😀

csikike
26. máj 2009

no, mne tomi pisa do nocnika, ked ho dam, ale niekedy na nom nechce sediet... ale zase nemoze byt cely den na nocniku,
prave zaspal a teplosi zacali buchat, mna porazi
a jahody ani nespominajte, u babky ich je hrozne vela, nema ich kto oberat, tomik ich papat nemoze 😔

alinka76
26. máj 2009

ajula, chlapci sú lenivší od prirodzenia 😀 ani ja tomu nedávam nádej zatiaľ. uvidíme, keď b ude s tou riťou holou chodiť. a kedy kaká to neviem vôbec, lebo má redšie kaki, to spraví raz-dva 😀

ajula25
26. máj 2009

Jáj dobrí sú tí malí čertíci naši.
Inak čo v nedeľu si rozťal pri očku, tak začína mať pekný monokel ... 😲

ajula25
26. máj 2009

ali nepamätám sa presne ale Mareka som od roka pravidelne dávala a naučil sa. Do dvoch rokov plienky nenosil. Dokonca ani na spanie. Tak asi to aj od temperamentu a povahy závisí....alebo ja neviem. Lukáš mi krásne nočníkoval od 6. mesiacov, lenže potom ochorel a nechcela som aby viac nachladol. Bolo obdobie že už bolo chladno ale ešte sa nekúrilo. Takže som ho nedávala a odvykol si....moja chyba.

simka9122008
26. máj 2009

Boc supiš fotky, tá prvá je bombová 😀 😀 😀

alinka76
26. máj 2009

ajula, ja som ho na dvore včera prebaľovala z plienky a kým som došla po novú, tak na betone sadol na riťku a má normálne bodky od skaliek zodrané 😀

csiki, prečo nemôžete jahody? alergia? 😢

janka1874
autor
26. máj 2009

aadula ďakujem za odpoveď dám jej prad spaním lebo potom ide ku babke a ja salsovať tak nech sa oni nestresujú a aáno boli sme včera na očkovaní

mne síce Sendy posedí na nočníku aj 20min. niekedy sa jej ani vstať nechce, ale žeby tam niečo urobila maximálne ciká a to je všetko

csikike
26. máj 2009

ali, hej, ale uz ich par zjedol kym sme si ho vsimli 😅

alinka76
26. máj 2009

ajula, aj mne pekne kakal do nočníka, keď to bolo tvrdé, potom mal mierne hnačky a kakal aj 3x denne a nevystihli sme. odvtedy aj keď potlačí a vidím to, je už neskoro a už ho sekne a nič na nočníku nespraví. a zúri na ňom, nechce tam sedieť 😢

csikike
26. máj 2009

boc, ta prva foto je perfektna... to musel byt super pocit, ticho 😵

bocmanka
26. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
presne tak baby, ste to odhadli...
takto boli ukoňovaní na ceste zo sústredenia po troch dňoch...a to bola len nedela 11hodín... 😵

ajula25
26. máj 2009

no však to ali. keď aj vidím že kaká, rýchlo ho šupnem na nočníka a potom akoby utlo NIČ. no urvať ma ide. Tak ho potom nechám nech si to tam urobí a nech je mu ľahko. 😉

janka1874
autor
26. máj 2009

boc ešte aj Sendy si pozrela vaše fotky a to už je čo povedať lebo ju pc nejako nezaujíma 😀 😀 😀

janka1874
autor
26. máj 2009

alinka ty si si zablokovala blog stránku som chcela kuk fotky

alinka76
26. máj 2009

janka, IP 😉

bocmanka
26. máj 2009

🙂 kuknite fotky, zachvíľu zmažem...

ajula25
26. máj 2009

boc superné fotky. 😉

huleni
26. máj 2009

ahojte, no niki dnes buvala do 11.23 kraaasa, to uz asi dnes poobode spat nebude 😀 no pisete o odnaucani to ja mozem len snivat, ked jej dam dolu plienku tak beha po byte 3krat si sadne na serbel este urobi tak ze ššššššt akoze cika ap ostavi sa pa pocika sa vedla..spytam sa niki kde sa cika?? a ona ukaze serblik:O(ale minule som skoro umrela ked sa pokakala na koberec, som mala o zabavu postarane..a neviem co to s nou je ale je straaasne nervak z nej...na vsetko nervaci...ja niekedy fakt neviem co spravit, ved nemoze byt len po nej...ale to ona nechape..a to nehovorim o jedle..jej akoze vobec netreba jst to musim do nej tlacita to radsej nerobim aby som jej to este viac nesprotivila..no a musim si vas ist docitat co mate nove lewbo som tu zas dlho nebola...chcem ist okolo 2hej von ale ked si predstavim ze sa bude zas o zem hadzat tak sa mi ani neste...: 😒

aadula
26. máj 2009

boc tá prvá fotečka je fakt super 🙂 a na tých posledných majú chalani perfektné kraťasky 🙂

ajula25
26. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak takýto je Lukyno fešák po tom páde.... 🙄

alinka76
26. máj 2009

huleni, nenúť ju do jedla, však ona bude hladná. ja to už nebudem robiť, iba sa budeš nervačiť zbytočne. malý takto štrajkoval pár dní a už druhý deň pekne papá .... klop klop

simka9122008
26. máj 2009

Bože Ajul to čo robil?

bocmanka
26. máj 2009

🙂 to sa zahojí, romy mala total odretý nos a už je okej... 😵

luculka
26. máj 2009

boc supiš fotky,,,a tá prvá naj,,,, 🙂 😎

ajul,,, 😅 🙄

janka1874
autor
26. máj 2009

no ajula dobrý je
bože mňa normálne motá no neviem koľko mi vycucala krv ráno čo si mám dať víno nemôžem tak čo

luculka
26. máj 2009

už som donatierala,,,, 🙂 tak už nič nerobím,,,, 😎

huleni
26. máj 2009

ali sak ju ani nenutim...ved ked je hladna tak pride, ale sttrasne malo papa:O(keby tak mnen echutilo ako jej bolo by to lepsie...ale tak kazdy sa naucil papat si stale hovorim:O)

ajula25
26. máj 2009

simi v nedeľu spadol z postele rovno na hranu skrine. Jáj kriku bolo.....ale už sa urobila chrastička.

luci šikovná. Inak už mi potvrdili vašu rezervačku, takže spať máte na orave kde 😝