Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
26. máj 2009

tak mňa to štve... ale hlavne kvôli tomu, že si ťažko na seba viem niečo kúpiť... , ale tak už len v to dúfam, že ked pôjdem do práce, tak budem mať toho dosť a nebudem toľko na koníku sedieť a hádam aj kilečká pôjdu dole...teraz som ani cvičiť nebola keď som s tým chrbtom zo dva týždne mala problémy 😝

aadula
26. máj 2009

csiki aj samino bol taký cez deň ...okrem toho, že divne spal tak poobede hmmm hmmm to sme počúvali až kým teraz spinkať nešiel..., ale myslím, že mu zúbok ide, ale taký je zlatý...otvorí tú malú pusiny s tými perami a pozrie tými modrými okálikmi na mňa joj hneď ho musím bozkávať... 😵

telinka
26. máj 2009

no ja tym tiez niesom nadsena , lebo sa mi nechce kupovat nove veci pretoze sa sebe v nicom nepacim , ale zase to nejako neriesim , su aj horsie veci na svete ako kila navyse 😉

bzuco
26. máj 2009

my sme mali dnes deň a lá farma 😀 - doobeda piknik pri kravičkách a poobede pobyt pri rieke s kačkami a kúpajúcimi sa psami...malý až híkal od nadšenia 😅

aadula
26. máj 2009

bzučko ahoj ...a nezbehol do vodičky za nimi? 🙂

teli no a to mužova teta koláče z prijímania zajtra chce doniesť 😀 😝

veja79
26. máj 2009

Jáááj baby kašlite na tie blbane - i keď to v zlej chvíli asi ťažko prehliadnuť 😉 Také varešky sú všade hlavne že oni bez chyby.
Mne ani nikto hovoriť nemusí ja to vidím aj sama- brucho mi ostalo ako keď som bola v 6 mesiaci- a to nie prirovnanie alei fakt. Rozdiel medzi bokmi a bruchom už ledva 10cm ☹ A nejak sa toho neviem zbaviť - ale musím si priznať že aj málo pre to robím. Nikdy som nebola chudá ale teraz z nervov "žerem" a potom to takto vyzerá. Ale hlavne že sme zdraví... 😉

aadula
26. máj 2009

veja ma napadlo...vy ste boli na Kramároch na detskej chirurgii úrazovej na tej operácii s Palinkom?

veja79
26. máj 2009

A to len pozerám Aadul že Samko v kočíku- my sme kočík teda nepoužili už aspoň 4 mesiace- teda keď nerátam že Pali v ňom vozí svoje hračky po dvore 😀
Nechce tam byť - ale teraz má novú zábavku kúpili sme mu tú sedačku - a odtiaľ ho nemôžeme dostať- som zvedavá do kedy 😉

veja79
26. máj 2009

Nie operovaný bol v NR ale neležali sme na detskom ale vypýtali sme sa normál na krčné oddelenie a bolo super- veľmi sa starali- nemôžem nič zlé povedať

aadula
26. máj 2009

no náš chlapisko malý ked ideme von hneď sa do kočíka pýta..on sa tam rád vozí...a najnovšie sa prehne dopredu a pozerá kolesá ako sa točia ...a prevažuje mi celý kočík 😀

veja79
26. máj 2009

Pali chce len chodiť a tiež je čaptúšik - a to je boj vždy lebo každá mačka a pes čo zbadá je jeho a už uteká za ňou jama nejama, cesta necesta. Potom ešte do každého kočára musí nazreť a samozrejme zabudla som na kľučky na bránach to je najhoršie vysvetliť mu, že nemôže otvoriť.

aadula
26. máj 2009

veja, to náš samo ešte nedočiahne na kľučky...ale keď dorastie..budem musieť doma zamkýnať 😝 my síce máme takú predchodbičku či ako to nazvať pred výťahmi ...tak sme zamknutí...na schody by neušiel..ale máme tam bicykle aj my aj susedia a on by ich určite na seba zvalil pri jeho šťastí

veja79
26. máj 2009

No náš Pali vie otvárať a jednoduchý zámok už aj odomkne. Tiež primykám ale keď sa mu podarí tak už je na dvore. Ešte že máme bránu na diaľkové lebo by bol na ulici.Teraz má zábavku, že mi zdrhne uteče ku bráne a z celého hrdla kričí MAMAÁAA ako keby som ho samého nechala alebo vyleze na plot a tam vykrikuje- potom sa hambím ako pes keď ho zvesujem.On sa z toho teší

aadula
26. máj 2009

vidím, že chlapi sú teda riadni beťári 🙂 len toto moje drobča ešte mama povie len keď má nervičky...vtedy kričí mamama... ale dnes mi chodil do kuchynskej linky a vyberal lyžičky a v kuse mňam ...hovoril..aspoň niečo 😀

ajula25
26. máj 2009

jáj aadul tak to samko je taký kaskadér ako Lukáš. Vybehli sme dnes von a on asi 10x drisol. Tak s ním rachlo, že aj piesok na celej polke tvári mal ale on sa iba dvihol a bežal dalej. On nechodí on uteká. To je hrúza....
A kilá? ja mám tiež ešte na sebe zo 15 naviac....a tiež asi tak pred rokom som stretla kámoškinu mamu a ona že : jáj to ty si? ja som ťa nespoznala. Ty jak si pribrala.....tak som si pripadala ako veleryba. Kašlať na ne. Najlepšie na tom je, že ani ona nie je z tých chudých 😝

ajula25
26. máj 2009

aadul ani Lukáš nehovorí mama. on vravieva ma ma keď papá. A to akože mňam mňam... 😅 No zabijem sa? ale zato na ulici ukazuje na kdejakú ženskú a vraví teta.....potvorák. A vraví aj baba a dedo....no a tata a ukáže na manžela 😀 a on sa zlostí, lebo vraj on je oco 😝

aadula
26. máj 2009

ajul...no experti sú tí naši..sa tu smejem ..že mama nepovie, ale teta hovorí 😀 a som videla ten monoklík čo má..chúďatko malé... pri nich asi fakt všetci svatí stoja keď vystrájajú

ajula25
26. máj 2009

veru aadul. anjeli strážni majú robotu teda dobrúúúúúú. nezávidím 😵 a to jeden čas na mňa z postielky vykrikoval teta.... 😅

martinaj
26. máj 2009

ahojte 🙂 no my sme dnes padli zo schodov ( mramorovych) dole hlavou ☹, mna uz niekedy ide z Verci porazit 😠
v sobotu mi vletela na cestu ale tak rychlo..... neviem ci bola zle zavreta branicka alebo si ju otvorila.... tak som za nou letela, ze som asi aj svoj zivotny rekord utvorila, zastala v strede cesty s takou premavkou ☹ minimalne 3 hodiny potom som sa este triasla .... bolo to zlomok sekundy, keby sa nieco stalo, tak neviem.....

ajula25
26. máj 2009

martinka aj Veronika je také šidielko? Bože stoj pri našich deťoch... Však to je o nervy. Ste ok po tom páde? dúfam, že hej....nám Lukáš tiež raz padol zo schodov, našťastie sa v strede schodiska zastavil...mal trošku obité čelo ale inak pohoda...som sa klepala ešte 15 min. po tom.

martinaj
26. máj 2009

ano sme v pohode..... nebol to prvy pad zo schodov 😠 , len nechapem naco tam lezie, ked vie, ze sa zase zrube 🙄 ..... a ked doplakala, tak isla znovu....

ajula25
26. máj 2009

tak je dobre, že je ok....o toto presne robieva aj náš. Lezie po všetkých stoličkách a kreslách...v nedeľu také salto z kresla urobil, že ja som mala dosť. a keď to doznelo zasa sa tam štveral. Fakt na porážku 🙄

zucha
26. máj 2009

no martinaj, tak to mate tiez veselo.
Ja som vcera spominala, ze Ana mi rano velmi skoro vstava a tak som jej kupila take tienidlo nad postel. A hadajte, co sa stalo dnes...................................mala svoj celkovy rekord. Vstavala uz o tretej rano 😀 😀 😀 Uz mi je to na smiech. Ja vobec nie som unavena z babatka, ako by sa cakalo, ale s Anny 😅

ajula25
26. máj 2009

musíme si to prežiť a počkať kým troška z toho povyrastú....

na odľahčenie. Marek včera pri prechádzke mudroval, že bude mať auto a bude nosiť na ňom frajerku domov a vonku a na rande....a mami? pýtal sa. Nebude ti vadiť keď budem mať 18 že pôjdem na rande? Vravím, nie. A on že ani keď do polnoci? Hovorím, nie. Tak dobre. Lebo vraj to je ideálne, lebo sa budú pozerať na hviezdy.....som myslela že ma rozpučí 😀

martinaj
26. máj 2009

ja neviem ci sme to aj my robili..... u nas je tiez bezne liezt na kresna, stolicky, stoly.... dokonca si ku kuchynskej linke prisuva stolicku, nastastie tam sa este nedostala, vzdy ju stopnem 🙂
idem si lahnut , pekny vecer maminy 🙂

abbi
26. máj 2009

jeejda Zucha ☹ ☹ tak to je dobre na nervy 😖 ako bolo v Bernolakove??? bola si u Tiny?
Ahoj Marti... davno si tu nebola 😉 😉

anina1
26. máj 2009

ahojte 😉
aj moja bola dnes totálne nervózna celý deň a dokonca spala 2x čo sa nestalo ani nepamätám a ruku má stále v puse, neviem kedy jej vylezú posledné štyri zuby
a vymýšľa tiež vkuse

abbi
26. máj 2009

ani ake posledne zuby?? myslis, tie zadne stolicky?

tie idu okolo 2 rokov

anina1
26. máj 2009

tie myslím, jej išli všetky nejak skoro tak možno aj tie polezú 😒

alinka76
26. máj 2009

čaute baby, o čom točíte?