Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
5. okt 2009

abetka tak to sledujem u sendy už dva dni zakopne aj na rovnom a zamotkáva sa ako keby pila niečo 😀 normálne až je to srandovné ako sa niekedy zamotká

luculka
5. okt 2009

cafte no boc,,,,desný zazitok,,,ja by som spanikárila na sto pro,,,, 😖 😖

my mame od vcera sopliky,,,ale nastastie tecu von,,ale poriaaaaadne 😠 😠
hraju sa vasi drobci sami??? Natus sa vobec nevie sama hrat,,,len so mnou 🙄 🙄

zrzulka
5. okt 2009

Aj vy sa pri pade vzdy tak strasne laknete? lebo ja hned volam muzovi jak vadna. on samozrejme ako mi ma pomoct a preco som na nu nedala pozor ale to v tom laku ma prve napadne. ja za to nemozem🙂)))))))))) Potom druha faza: zacnem premyslat: mam ist s nou k lekarovi ci nemam, co robit? No a potom uz len sledujem co sa jej to stalo...ako reaguje Ale ono sa to niekedy ustriehnut neda, niekedy ju stihnem v pohode zachytit a niekedy tam stojime dvaja a aj tak padne 😖 😖 😖
Asi jej kupime helmu lebo ona ma problem s rovnovahou a to bude padat cim dalej tym viac. navyse s tou jej povahou. 😖 😖 😖 ona sa do vsetkeho bezhlavo vrha....

janka1874
autor
5. okt 2009

zrzulka ja sa stále zľaknem ešte niekedy viac ako ona Stano na mňa stále hučí že možno keby som sa ja nezľakla tak ona si ani nič z toho robiť nebude že spadla ale keď vidí ako som sa ja zľakla tak začne plakať a on si z nás robí srandu že raz pri nás dostane infarkt aj on ako sa ľakáme

lusulka u nás sa hrá výlučne sama ja sa môžem len pozerať akonáhle sa chcem zapojiť tak ide robiť niečo iné
maximálne môžem spolupracovať ako dovolí teda ak robí čajík a podobne tak mi nosí šálky a tak a jediné s čím sa môžme s ňou hrať je skladanie lega a takéto skladačky

zrzulka
5. okt 2009

Lucul u nas opak. Michaela je zvyknuta na hry len sama. ja jej len zavadziam. Vacsinou to dopadne tak ze ju zoberiem hrat sa. staviame si dajme tomu domceky z kociek a nakoniec to skonci tak ze ja si staviam a ona si odbehne uplne niekam inam. tak je to so vsetkym s kreslenim, citanim... A tak by som chcela aby sa hrala so mnou🙂 Ona ked je so mnou tak len pozoruje ale nezapaja sa do hry. potom to zopakuje co som robila ale na spolocne hranie sa asi este nedospela.
A ako sa s nou hravas? U nas jedine hry ked tancujeme, spievame, blbneme to dokaze spolupracovat. ma rada ked sa nahaname... na blbosti to je ona odbornik🙂ale ked sa mame ucit tak to zdrha....

zrzulka
5. okt 2009

Ja sa praveze nelakam, ona aj malokedy place. ked place tak viem ze je to vazne. Vtedy sa aj bojim na nu pozriet🙂
Ale zase aj cez slzy sa dokaze zasmiat pritom ju to musi velmi boliet.... v tomto je tak vychovavana ze nejaku tu bolest vydrzat musi. Len mne pri pohlade na to ake to ma je do placu. I ked samozrejme nikdy neplacem len v duchu lutujem....

luculka
5. okt 2009

tak to mate super,,,,nasa len vsetko slahne o zem a to je celá hra,,,a ked si aj nieco zoberie tak ma vola,,,mamiiii,,mamiiiii,,,sama sa nevie hrat 🙄 🙄

abetka
5. okt 2009

nas sa chvilu zahra sam. Ale knizky a pod. si nevie listovat a kukat len tak sam, ale musime mu asisovat a ked nie, tak krici ako Nati.mamaaaaaaaaa

zrzulka
5. okt 2009

Lucul super jak super, ja by som bola rada keby sme sa mohli obcas spolu zahrat. Ale ona je napriklad taka ze v pohode ide s hocikym. Ona nikdy nebola mamickovsky typ. Aj vcera ju muz zobral na cely den prec a ani si nespomenula ze tam nie som🙂)))Az ked sa vracali tak zacala ambamba (to je v jej reci mama 😵 )

zrzulka
5. okt 2009

...abet tak my listovat vieme ale radsej nepisem ako.🙂)) Mala si rada listuje ale to uz potom v tom listovat nikto iny nemoze lebo to vyzera ako salatove vydanie🙂)))))

janka1874
autor
5. okt 2009

ono je to také všelijaké niekedy by človek uvítal že sa chce len spolu hrať ale zas niekedy je super že sa hrá sama aspoň si toho dosť stihnem urobiť

abbi
5. okt 2009

baby s tym lakanim som si dlho myslela, ze je to o praxi... proste naucit sa ovladat.. a mozno aj ano. Som si myslela, ze pri 3 dietati, by som to uz mohla zvladat, ale mylila som sa 🙄 hikam ako kon 😀 😀 moj muz az kukne na mna..
asi som uz stara 😀 😀

luculka
5. okt 2009

v sobotu dostala nati plastelinu tak sme dnes modelovali 😵

ajula25
5. okt 2009

Ahojte
Boc no teda...ale hlavne že je Rominka ok, a že má skvelých rodičov, ktorí vedelei ako reagovať a čo robiť. No ja neviem, či by som vedela reagovať. Asi nie... ☹

Lukáš dnes liezol po posteli u mamy a tak na kraj sa dostal, že len som ho zachytila, aby si hlavu neroztlkol zasa niekde. No strašný kaskadér to je. A tiež sa ľakám, ale tak snažím sa nehíkať....to moja mamina, keď vidí ako padne tak zhíkne že až. A pritom on vstane a beží ďalej.... 😀

A hranie? Ja si niekedy myslím, že Lukáš sa ani nevie hrať. Aj keď idem, že sa s ním zahrám, tak on chvíľu sa pohrá a pottom mi zdrhne do inej izby a už sa štverá kade tade....Tak si pripadám niekde ako policajt 😅

anina1
5. okt 2009

ja sa neľakám a ani ju neľutujem, ona plače len keď sa fakt asi moc buchne, tak až potom sa príde mojkať
a zahrá sa aj sama aj so mnou, včera sa tak pekne hrala s bábikami, cikať ich dávala na nočníka a rozprávala im, sme sa smiali so Sašou 😀

anina1
5. okt 2009

boc tak ako ste spali? 😕

luculka
5. okt 2009

no s babikami sa aj Natuš trocha pohrá,,,tiez dava cikat,,aj vonku stale stojime a babika cika 😀 😀
v sobotu dostala postielku este po mne,,,tak sa hrooozne tesila 😀 😀 a mala robotu na celý den

bocmanka
5. okt 2009

🙂 no dievčatá pekný dníček...
na to, že je pondelok, tak celkom fajn..rozliala som nechtiac skoro celú fľašku octu na zem, do toho vysypala balík soli, tak neviem či nejdem na trh po uhorky a nepozaváram ich rovno na dlážke...
rominkina noc bola kľudnučká, aj teraz spinká..myslím, žeby to malo byť okej a bez následkov..
matejko si pomaly začína zvykať, práve si píše d.ú. sa mu trochu uvoľnila pravá rúčka, v stredu máme ísť na rontgen, a ak bude všetko v poriadku, mali by mu dať ortézu...a tým pádom by moho ísť už do školy s 200 percentnou pozornosťou!!
🙂
🙂 ivka, malý simonko je krásnučký...presne pre tie problémy čo opisuješ som ja nešla do spinálu, ale do celkovej anestézy...ale neboj, všetko prejde a prebolí..

zrzulka
5. okt 2009

Kocky co davate detom pit? co maju rad? mala je v piti taka vyberava ze az. Voda, caj ani omylom. Stale len tie detske napoje jej kupujem.. hruza

luculka
5. okt 2009

zrzul nasa ma najradsej bazový sirup....

luculka
5. okt 2009

boc no super ze je vsetko OK,,,, 😉 🙂

bocmanka
5. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

a takáto dnes bola veselá, kamošku ninu volá iba "ninuška"...

csikike
5. okt 2009

boc, kokso, vazne zacni pisat tu knihu... 😉
riadne soky zazivate
u nas tomi pije vsetko co mu dame, najradsej ma ale lucku- malinu jahodu
pripadne rajec pupava, sipka

csikike
5. okt 2009

aha, no od zajtra som s sama s detmi...
dnes sme boli malej nastrelit nausnicky, tak o 6t jej mozeme dat tie nase 😵

aadula
5. okt 2009

ahojte

boc, myslím, že v jasličkách by mali vedieť reagovať..tu u nás sú zdravotné sestry v podstate ..neviem ako je to inde... a v škôlke..hádam nejaké školenia mávajú 😕 ale je super, že si Rominka na to nepamätá.. a to že ty si sa potom triasla...no ja keď samo padol...to bol štvrtok...tak ja som chytila v podstate krízu až v utorok keď sme už boli doma s nemocnice..a celý deň som bola mimo

ajulka..tak tvoja mama je ako moja..tá híííka, že skôr sa toho zľaknem ako toho čo sa deje 😀

telinka
5. okt 2009

halo halo halo , proc je kocek malo????

zdravim vas dievcata , ale mame kraaasnu jesen tento rok...tak sa vytesujem tymto teplym dnickom 😵 😵 😵 😵
csiki zajtra drzim palce nech to zvladnes lavou zadnou 😉

zrzul nasa star zboznuje granulovane caje , aj ked je to vlastne len ochutena voda , lebo jej ich robim slabulinke 🙂

boc.....sikovnym patri svet 😀

petusa ma zas dnes rano pobavila...tie jej hlasky....anuska sa ponahlala do skoly a pomotali sa jej snurky na teniskach a ona ku nej pride a pyta sa...co ty mas za problem??? 😀 😀 😀a ked som na nu kricala ze pod sem tak ona "momenticek" jaaaj teraz je s nimi zabava /ked pominiem ten fakt ze zacala neposluchat 😅/
som si dnes spomenula na claudiku......ked som isla s nou do skolky pre neterku tak isla 2km tam a 2 km naspat pesi a ja jak debil som tlacila prazdny kocik 😖
teraz su jej najoblubenejsou hrackou samo okrem babik take male plastove noznice , stale chodi ma strihat , potom ja ju striham aj nechtiky.....to bude raz sranda ked sa dostane k naozajstnym noznickam 😀 😀 😀

aadula
5. okt 2009

telinka, tak pri ozajstných budeš ozaj ostrihaná 😀 Ale musí byť zlatá ... náš začína pomaličky opakovať jednoduché slová...ale faaak pomaličky..a vidí sa mi akoby trošku šušlal

janka1874
autor
5. okt 2009

ajula čo robíte zajtra doobedu?

centik
5. okt 2009

Teli Petka sa teda rozrozpravala 😀 biba posledne dni opakuje uz skoro vsetko, dnes som volala s MM a pytam sa ho ze ako je v robote a ked som polozila biba sa namna kuka ze "ako v bobote? " 😀

centik
5. okt 2009

boc co si dala tu fotku, super je tam odraz Ninky na tom muriku 🙂