Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
2. nov 2009

😀 😀 😀 😀 glor

luculka
2. nov 2009

macko pu,,,je podhradska,,,, 😕

glorita
2. nov 2009

ne luc 😀 macik pu a este dvd od Pod....on to dvd zamerne vola kamarati,lebo oni zacinaju s oslovenim,ze ahojte mys me kamarati 😀

ajula25
2. nov 2009

glor 😀

simi hej v šaci som rodila Lukyho. Mareka v novej, ale to som povedala, že sa tam už nevrátim. Takže ja som do šace chodila od 3.12. na kontroly. Posledné dva týždne skoro každý druhy deň... 😠

ajula25
2. nov 2009

no aj ja sa lúčim. dobrú noc 😉

glorita
2. nov 2009

ajulka dobruu noc,idem aj ja pomalicky,lebo dnes som spala kritickych necelych 5 hodin a uz som ztrpnuta jak pnikkkk 😀 😎 vsetkym sladke sny, 😵

martinaj
3. nov 2009

dobre ranko 🙂 tak my sme boli na poradni a je to na 99% chlapec 🙂 uz sa na neho zacinam celkom tesit 🙂 😵

simka9122008
3. nov 2009

Dobré ránko
Martinaj tak supeeeeeeeeeer, gratulujem 😵 😵 😵
Ajula a ja som bola v tom že Lukyho si rodila v novej a ktorá nemocka sa ti vidí lepšia keď si porovnáš?

csikike
3. nov 2009

martina, ja som tio vravela, ze budes rada, ze to bude chalan 😉

lenka85
3. nov 2009

mne sa zda,ze chlapci su kludnejsi... uvidis, ze ho nedas ani za nic... Inak baby, co robite s detmi ked je vonku takto "pekne"? My uz mame ponorku, asi ma tu porazi... uz fakt neviem, co jej mam vymysliet...

silvika
3. nov 2009

no uz tu boli tipy lenka ze detske centra a kutiky a tak ... my chodime ako na kolotoci chvilu von chvilu vnutri, pretekame sa s autickami samoska na 4 ... a pomaha upratovat varenie ho moc nezobralo to ma po chvilke taha prec z kuchyne tak s nim neni moc vhodna zabavka chvilkami pozera nejake pesnicky

bocmanka
3. nov 2009

😒 a čo mám ja robiť doma s tromi??????????????
ja sama som ešte slabá, nič nevládzem, ale prekonávam sa.... 😀
manžel už musel dnes do práce...
zajtra doberú všetci traja antibiotiká, pôjdu na kontrolu...a dúfajme, že už budú môcť do školy a do škôlky...aj ke´d chrípka v regióne stále neprestáva, matej v škole chýbajú 11 z 22

silvika
3. nov 2009

boc teda ze vy si vsetko vychytate prvi ! hold mas sikovne sikovne deticky 😉 dopraju aj maminke.

luculka
3. nov 2009

cafte,,,,boc liecte sa,,,,mala zatial len sopliku,,,trosicka sem tam zakasle,,nic hrozne zatial

dnes spinkala ukázkovo celucku noc 🙂 🙂 do siestej,,,dala som jej mliecko a potiahli sme do pol desiatej 🤐 😵 😵

telinka
3. nov 2009

no lucul to je pjekneeeeeee do pol desiatej 🙂

boc tak to mas dnes perneeee ked si sama 😝

baby u nas od rana sneziiiiiiiiiiii 😝 sice sa vobec sneh nedrzi na zemi vyzera ze prsi , ale fakticky snezi 😀 😀 😀

peta sa dnes hrala s babikami ze ide do skoly , cele doobedie nosila ruksacik na chrbte a chodila s kocikom sem a tam 😵 😀

lenka85
3. nov 2009

no ja mam pocit, ze vsetky hry hrama dookola a nie len ja mam ten pocit... Mala sa uz nudi a potom je zla, no co vam poviem, som z toho na nervy a to pocasie neprispieva na dobrej nalade... Katastrofa, uz nech je letooooooooooooooooo...

simka9122008
3. nov 2009

Ja mám zase dilemu čo kúpiť malému na vianoce, on sa už veľmi s hračkami nehrá, dajte nejaké typy, prosííííííííííííím

abetka
3. nov 2009

ahojte.
Snimka- ja mam tiez dilemu, ale aj pri Alzbete a aj pri Tomasovi. Tomu urcite nejake auto a skladacky. Ten sa s autami /y [nake i/y?]. Ale Alzbete netusim. Teda hlavne nejaka hracka mi robi problem , ale pisala uz Jeziskovi, ze chce CD prehravac, tak sa skusim dohodnut s MM

lenka85
3. nov 2009

no ja chcem Hanke kupit take tie plastelinove hry od Hasbra http://www.hasbrohracky.cz/index2.php?page=103&...
dufam, ze zase nenatiahnem stranu 😀 a nejake knizky a rozmyslam nad nejakymi detskymi "sminkami", bo mi chodi kradnut moje a na to ma myslim este cas paradnica🙂)

abetka
3. nov 2009

co to. Na druhej strane som vas nasla.
zajtra mame neurologiu, tak som zvedava, co nam povedia

bocmanka
3. nov 2009

😵 manžel práve odviezol celú posádku k mojej mamine,
chalanov musel prísť zobrať osobne môj ocino, lebo majú nový "citrón", teda naši si kúpili c3 k vianociam...
konečne!!!!!!!!!!! po x - rokoch makania nové auto, prajem im to
my sme im odpustili zvyšok dlhu, čo sme mamine požičali ked jej ukradli kreditku, tak majú darček aj od nás 😵 😵
a ja idem kukať darčeky pre romy hlavne, chalani si už popísali ježiškovi..
len neviem, ja by som si želala aspon 5 izbový byt, lebo romy nemá kútik iba pre seba..
samé autíčka, vláčiky, stavebnice...uf!
a ja chcem bábiky, kolísku, kočiariky....hahahahah

abetka
3. nov 2009

no vidis boc- ako fajn si poriesila vianoce. My s MM si nejdeme njic kupovat a detom urcite hracky, nejake oblecko, knizky a malej nejake vonave vody. Nasim ideme prispiet na TV , kedze sa im pokazila a sestrinym detom neviem. Ale Miskovi ma 7 rokov nejaky batoh na vylety a Matuskovi, nejaku skladacku a nieco na oblecenie

telinka
3. nov 2009

tak boc ja uz mam kocik a vysavac pre petu objednany , dnes peto kupil babiku v draciku teraz neviem presne ktora znacka lebo je este v dodavke, ale mali ju v" zlave" za 30€ ma tusim 9 nejakych funkcii , serbel flasu 2x dudlik...tak si myslim ze to nebudu vyhodene peniaze lebo ona sa fakt stale s babikami hra a ta chou chou co ma po miske je strasne tazka...taku realisticku vahu ma , tak tu este odlozime 😅

si predstavte ze ona sa hra sama , podchvilou pride ku mne spyta sa ma "mami pochovas ma?"...teda ci ju popestujem , tak sa tulime asi 10 minut a potom sa zase hra....dnes tak 2x zamnou prisla ...take zlate to je 😵 😵 😵 😵 😵

simka9122008
3. nov 2009

Ja som malej musela teraz večer púšťať na youtube dagueho z Jim Jam, normálne spieva tú úvodnú pesničku a potom hovorí poď dague a krásne vie nakresliť tvár ako kruh+oči a vlasy, nič iné nekreslí dookola iba toto

simka9122008
3. nov 2009

Dnes jej mama kúpila na vianoce alebo narodky z dráčiku psíka na baterky, to bude radostiiiiiiiiiiiiii 😀

simka9122008
3. nov 2009

No nič idem kúpať deťúrence a večer ma čaká žehlenie 😝

abetka
3. nov 2009

toho psika mame na baterky a vari aj steka a chodi a vrti chvostom. Zlate to je
Teli-ta vas Petka je teda zlate dievcatko

abetka
3. nov 2009

aeste jedna otazka.
Baby co mate chlapcov, tak ide vam stiahnut uz uplne predkozka.???? Moja dokina to zatial neriesi, ja mu to stahujem, ale este nejde upln

lenka85
3. nov 2009

moja Hanka sa s babikami nehra absolutne...

aadula
3. nov 2009

ahojte, už riešite darčeky? Ono sa to tak rýchlo približuje...a potom Vianoce..Silvester a ani sa nenazdáme a zas tu je Veľká noc 😅

abetka, Samkovi ešte neide úplne, ale tiež mu sťahujem postupne 😉

boc, som rada, že je Vám už všetkým doma lepšie 🙂

náš drobec sa rád hrá s autíčkami, jazdí s nimi po nábytku, po stenách 😀 no radosť..ešte, že máme starý nábytok a treba nám čo chvíľa maľovať