Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
4. nov 2009

no krasne, aj skrina sa zda ze sa do nej dost zmesti

silvika
4. nov 2009

a co varite davno tu neboli nejaku fajnske tipy. nas najnovsie prosim pekne odbojkotoval spenaaat, jeho pochutka, taky ksicht na neho vystruhal ... 😖 a radsej sa pratal prec zo stolicky keby to nahodou musel dalej jest

aadula
4. nov 2009

ahojte 🙂

glor, tá posteľ čo sa druhá zo spodu vysúva je perfektná, takú by som ja chcela pre moje deti... dve postele sa nám do izby nezmestia...Paťka chce poschodovú..ale ja si myslím, že toto je lepšie riešenie..Pekne sa cez deň zatiahne a je len jedna posteľ v izbe 🙂 a krásny nábytok má Leuško v izbičke

zrzulka
4. nov 2009

Ivka, Glor krasne izbicky maju vase deturence... keby sme my mali izbu navyse tiez sa vyburim ale takto musime improvizovat podla situacie....
Glor ta postel nie je masiv vsak? ja sa bojim ze ked kupime drevotriesku tak dlho nevydrzi...Uvidime mozno nakoniec pozrieme nieco v Ikea... velmi nedoverujem ich nabytku ani neviem preco. ja som si vymyslela ze by som chcela izbu pre malu stihnut do vianoc tak uvidime....

Aduli a myslis ze ta vysuvacia postel je urcena aj na dlhodobejsie vyuzivanie???? ja som to myslela len tak ked niekto pride zeby mal kde spat. ja mam take dilemy ohladom izby pre malu... vobec nemam sajnu akoby to bolo lepsie.... Co s nabytkom co mame v obyvke... Priznam sa ze sa mi do toho vobec nechce...ta jedna izba nam teraz dooooooost chyba.

huleni
4. nov 2009

ahojte, ja by som uz tak chcela riesit detsku ale moj manzel nejak nema na taketo moje napady naladu, jeho nebavi ani nic prerabat a ja uz mam normalne depresiu z toho ze sa tu nic nemeni...nikola ma teraz strasne zle nalady, ani nespava, vonku vymysla v kociari nechce byt, najradsej na rukach no ziadna vyhra...ale tak snad je to len obdoie...dnes sa mi podarilo od kamosky kpit overal taky z HM zatepleny tak som sa vytesovala a vcera svokra kupila malej vetrovku addidas ale taku lososovu no je krasna len jej nejak nemam co k nej obliect tak som zufala lebo gate co mame sa k tej farbe nehodia ziadne a ani ciapka..tak vobec neviem a obliect jej to musim aby sa neurazila ze to nenosi..no proste som zufala..lebo som hovorila ze sice potrebuejeme vetrovku ale myslela som vetrovku k veciam co mame a nie vetrovku ku ktorej musim kupovat veci:O((( ja mam zatial len jednu knizku pre niki no ale jej sa pacia babiky tak jej chcem taku s koliskou nejaku kupit a este uvidim co kupime:o) a s manzelom to my moc neriesime skor nieco co potrebuejem do domacnosti kupime..inak niki vcera obliala ovladac k TV tak proste nejde no ako doba kamenna sa tu prepina.o)

abetka
4. nov 2009

ahojte. TAk ja izbu vobec neriesim , teda zatial. Maly je stale s nami v spalni a mala vo svojej izbe.
V lete ho chcem dat k malej a to postel mame a do domu uz potom kazdemu izbu osobitne, tak tam sme sa dohodli, ze sme im dali urobit velke drevene skrine a k tomu mame doma drevo dame aj postele urobit a doplnkami to zladime na chlapcensku a dievcensku.
Dnes sme boli na neurologii a maleho vychvalili, ze neni tak stuhnuty a aj chodza je lepsia, tak som jak blcha stastna a som rada, ze to ma efekt.
A darceky, zacnem asi koncom mesiaca kupovat, ale tiez take co potrebuju a samozrejme, aby nas ucet moc neutrpel

silvika
4. nov 2009

to je tusim teraz take besne obdobie v rodinach aj tu sa kazdu chvilu nieco rozbije rozleje furt vlaci nieco sklenene, aj v obchode ani neviem kde to vezme a tesi sa co nasiel a samoska ze nieco krehke. tak tam sa pomaly ani dvom neda ist co vsetko musi pochmatat kutre sa vo veciach zatial nastastie zastane ked sa ocitne pri niekom cudzom ale len z dialky poprikuka a uz fici zase tym smerom. bych asi neprezila keby sa mi stratil ....

aadula
4. nov 2009

zrzulka, sa pamätám, že naši susedia čo bývali pod nami ešte keď som bola dieťa, mali tiež takú vysúvaciu a spávali tam denno denne...

tinyleaf
4. nov 2009

glor a ivka, krasne izbicky maju Vasi chlapci 🙂 Nas tam ma zatial len velku postel, komodu, par hraciek a postielku. Izbu ma na poschodi a kedze vacsinu dna sme dole, tak vsetky hracky ma na prizemi. Takze ani nemam nejako odhodlanie mu tam dokupit dalsi nabytok, asi az ked bude starsi, tak kupime nieco take ako z prirodnehpo dreva, nech sa mu to bude hodit aj ked bude uz pubertak. Teraz maju v Kike taky kobercek s tymi cestami za 6,99 eur, tak rozmyslam ze to by som kupila

abetka
4. nov 2009

a janka sa ma ako??
Uz su doma, tak je snad vsetko ok a uz sa tesim , ked nam tu popise 😵

simka9122008
4. nov 2009

Abet, no mali by byť už doma, tiež čakám na nové infošky, nechcem ju otravovať na mobil, dnes majú veľký uvítací deň, tak nech si ho užijú v kruhu rodiny

luculka
4. nov 2009

glor no náááádhera,,,,, 😵 😵 😵 😵
tak ja som poobede konecne s tatinom premiestila skrine,,,,konecne to je ako tak podla mojich predstáv,,,,
aj ked to malovanie ma stve,,,predsa len pekná farba dodá izbe uplne iný štýl,,,,,, 🙄 🙄
no mozno ich este do piatku prehovorim 😀 😀

potom hodim foto ,,ked bude vsetko komplet

bocmanka
4. nov 2009

🙂 🙂

jeeej , vidím, že ste tu dnes riešili izbičky..
nám sa zatiaľ nedarí zohnať 4-izbový byt a pravdupovediac by sa mi z tohto nášho 3-izbového zle odchádzalo, jednak je v centre, všade blízko....a jednak nás čaká zariadiť ten náš domček na dzedzine..
naša izbička pre tri deti bude asi takáto...

http://www.linead.it/prodotti/camerette_mixer_0...

alebo takáto
http://www.linead.it/prodotti/camerette_anima_t...

glorita
4. nov 2009

zrzul,je to melamin,ci ako sa to vola.Normalne som muslea kuky na ich stranku,lebo som pravdupovediac ani nevedela,co to je 😀 😀 😀 😀 a aha kuk,ake mudrosti som sa tam dozvedela:
speciálne navrhnuté anti-karcinogénne, anti-alergické a anti-alergické s melanínom potiahnuté „cilek“ dosky sú špeciálne navrhnuté, aby chránili zdravie a bezpečnosť detí a mládeže. „Cilek“ dosky sú vyrobené z nedoškriabateľných materiálov, ktoré sa ľahko čistia. CILEK používa špeciálne tvrdené sklá. Takto upravené sklenené tabule eliminujú riziko poranenia – v prípade rozbitia sa neroztriešti na drobné kúsky. CILEK používa na výrobu svojich produktov nehorľavé diely.
zatial ale fakt to nie je poskriabame,co sa o nasej podlahe v byte povedat neda,,uvidime dokedy 😝
kuk z ich stranky. http://www.truva.sk/garancie/

boc,pekne,ciste linie 😵 😵
inak je tu nejaka tema na MK ze nabytok z mebliku a tiez je to peknucke,tak skuste kuk tam...

bocmanka
4. nov 2009

😵 meblik poznám..poľský, že,
peknééé

bocmanka
4. nov 2009

http://domceky-pre-babiky.heureka.sk/eichhorn-d...

lucul ty si odborníčka...ja som dala tento link mojej švagrinke, len neviem či sa s tým už romina zahrá..

glorita
4. nov 2009

boc teraz v draciku je ten domcek za 49 eur 😵

janka1874
autor
4. nov 2009

ahojte žienky tak sme doma síce som len 5 deň po sekcii ale mali sme sa dobre tak načo otrevovať v nemocnici doma je nám lepšie zatiaľ to zvádame v rámci možností no uvidíme aká bude noc mám totiž dosť málo mliečka pre takú veľkú buchtičku tak trošku bojujeme a hlavne s tým že si z prsníka slečna robí dudu no uvidíme ako nám to pôjde ďalej

Snedy neskutočne zmúdrela a narásla a hlavne pribrala lebo kedže ich bolo na ňu viac tak samozrejme jedla s každým a uvítanie sestričky zvládla úplne perfektne len ju chodí hladkať bozkať a podobne no super

glorita
4. nov 2009

JANIII tak vitaj doma a nech sa vam dari s buchtickou malou,teda aj starsou uz 😀 😀 😀 nech jej ide len prikladom a nebojkaj,rozkojis sa,ja som to robila pri takommojomhladosovi tak,ze aj ked spinkal,som si davala v noci budik a kazde 2 hodky som odsvala pre vyssou produkciu.Ja viem,zabijak,ale co pre vlastne dietatko clovek neurobi.A to som tak robila skoro pol roka,ze kazde 2 hodky 😀 ale to ta nechchem strasit,to nie.... 😎 to potom po 3.mesiaci cca som uz nemusela moc odsvat,on sa sam pytal n hlad tak casto 😀
drzkajte sa rodinka 😵 😵 😵

bocmanka
4. nov 2009

😵 😵 😵

janiiiiiii, supeeeeeeer 😵

tešíme sa , držkajte sa babuľky, všetky tri,
stanko nech vás na rukách nosí...
až mi slzy vyhŕkli...si pamätám ako som doniesla marka domov z pôrodnici po sekcii, matejko bol ako teraz sendy a neskutočne sa tešil

janka1874
autor
4. nov 2009

ale žienky aspoň viem že aj keď som bola v nemocke skôr ešte dobre že som tam bola lebo by sme stejne utekali v noci totiž 30.10 mi aj tak ráno o 4.30 začala odtekať plodová voda čiže aspoň som si aj ten pocit užila 😀 😀 😀

glor no ďakujem uvidíme ako to bude u nás ona totiž asi 5 min ťahá a potom už len dudlá ako cumel a potom aby bola napojená celý deň tak uvidíme ako nám to pôjde

no musím uznať aj dobrá depka ma lapla taká asi total popôrodá som si už aj viac krát porevala a niekedy vlastne ani sama neviem prečo ale verím že všetko bude dobré len to chce čas

luculka
4. nov 2009

jani no paráda,,,tak Sendy sa teská zo sestričky,,,,super 🙂 🙂 🙂

boc no neviem moja mamina by malej tiez uz taký domcek najradsej kupila ale ona sa nevydrzi zahrat,,,,,ak Romi ano,,,mozno ju to uz zaujme

ja mam vybrate tot,,,,
http://www.toysrus.at/spielwaren/kuechen-kaufla...

http://www.toysrus.at/spielwaren/kuechen-kaufla...

simka9122008
4. nov 2009

Vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaj Jani, tak to je super že ste tak úspešne zvládli prvý deň, tak nech aj tá prvá noc je kľudná a neboj sa postupne to budete zvládať ľavou zadnou, veď máš doma veľkú pomocníčku Sendy
Ja idem zajtra doobedu ku gyndoške po antikoncepciu, pre istotu, keď drahý príde na vianoce po dlhej dobe domov, nech sa pre istotu nestane že nás na druhý rok pribudne o jedného viac, lebo mám už v pláne v septembri nastúpiť do práce
A trochu pochodím aj po obchodoch pokúpiť už nejaké darčeky na vianoce, už by sa patrilo 😀

telinka
4. nov 2009

jani vitaj doma 🙂 neboj nic vsetko sa utrasie aj ked zaciatky budu iste zlozite, treba si povedat ze zajtra to bude o nieco lepsie 🙂

bocmanka
4. nov 2009

🙂 luc a ako ti to pošlú domov???
ked sú to rakúske stránky....

luculka
4. nov 2009

boc ja tam pojdem pred sviatkami,,budu mat este akcie

telinka
4. nov 2009

jeej aj peta dostane ten vysavac , ale o cosi drahsi 😅

bocmanka
4. nov 2009

😵 ale kde pôjdeš luuuuuuuuuc???

luculka
4. nov 2009

teli sesterka tam malemu kupili bicykel,,,2 dni pred Vianocami,,,za 70 eur a teraz ho maju za 130