Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
28. máj 2009

no abetka tak budeme na ňu myslieť a držať palce nech všetko dobre dopadne a mamka si eštedlho bude užívať vnúčatká
no teda vy ste aké šikovnice s tým odplienkovaním no vážne budem musieť pouvažovať ako na to

abetka
28. máj 2009

jani, on ma obdobie, ze mi na nocnik nechce ist, ale vzdy mu pustim nejaku rozpravku a kuka 😀
a dakujem jani za povzbudenie 🙂
inak boze , ved ty mas uz dost vysoke cislo v pase. Straaaasne to uteka. To za chvilu budete vediet co to bude. NO to som zvedava co bude mat Sendy za surodenca 😵

ivana26
28. máj 2009

ahojte,
tak dlho som sa tu neukazala,
akosi nestiham 😅 , ked nie sme vonku, tak upratujem, alebo sa ucim
vcera sme mali uprsane pocasie, dnes je to uz dobre 😎
musim si vas precitat, co ste popisali
adam uz je zdravy, len sa mi zda, ze mu pojdu dalsie zubky, lebo je urevany a hrozne slinta.
no na nocnik nehrozi, ale objednala som redukciu na WC so schodikmi, tak uvidime, ci bude mat vacsi uspech 😉

aadula
28. máj 2009

abetka ,mamine posielame veľa pozitívnej energie, nech to všetko dobre dopadne 🙂

a ako tak čítam, tak TOMIKOVIA sú nam tu najšikovnejší v odplienkovaní ... všetci traja 🙂

ivka, a ako ti ide maďarčina?

aadula
28. máj 2009

a kde je dnes csiky? 😕

bzuco
28. máj 2009

babulky...nemáte náhodou niektorá známeho právnika? potrebujem súrne radu - myslím, že ide o obchodné právo (zamestanec-zamestnávateľ)

lucia79
28. máj 2009

myslím, že pár právnikov je aj medzi babami... a to bude pracovné právo 🙂

bzuco
28. máj 2009

luci dík...ja sa v tom veľmi nevyznám 😅

csikike
28. máj 2009

ahojte kocky, som tu, zijeme, len som musela tomika preniest do spalne lebo akonahle zaspal, tak zacali teplosi vrtat rovno pri jeho okne...
a potom sme boli vonku a u nasich
a dnesnu noc uz nemal suchu plienku... takze to odplienkovanie este pri nasom tomikovi nehrozi... aj ked viem kedy asi nacikal, vcera sa brutalne jasil, az tak, ze mal zachvaty smiechu a zaspal az o 22tej, a ked zaspi hned ako dopije mliecko tak necika... to som nato prisla tak, ze rano spustil do serblika taku davku ako ked ma suchu plienocku

janka1874
autor
28. máj 2009

Ahojte
tak sme boli poobede trošku vonku v obchode no moje nervy Sendy je tiež značne urevaná asi tie očné zúbky ju trápia lebo je desne náladováááá

abetka ver tomu že aj my sme brutal zvedaví že čo to bude či dievčatko alebo chlapček

csikike
28. máj 2009

jani tak to ti verim, ale uvidis, ze ak to aj nebude chlapcek, tak budes rovnako rada 😵

janka1874
autor
28. máj 2009

no ja by som síce chcela viac chlapčeka aby sme mali dvojicu, ale ak by to malo byť dievča tak tiež dobre aspoň budú kamošky 😀 😀 😀 😀 😀

csikike
28. máj 2009

ved, to, aj tak bude dobre, ja som tiez chcela chlapceka a akonahle som sa dozvedela, ze to bude baba, tak si neviem predstavit mat chlapca a neskutocne sa tesime na kocicu, aj ked svagrina mala pripomienky, ze ci som to sklamanie ze to bude baba rozdychala 😕 (neviem ale podla mna ziadna matka nie je sklamana ked sa dozvie pohlavie babatka ani ked to nie je to co tipovala)

ajula25
28. máj 2009

ahojte.
abetka mamine držím prsty. Nech je všetko ako má, čiže ok 😉
csiki mne keď povedali pri druhom, že chalan, tak trošku som predýchavala, sa musím priznať. Ale fakt len chvíľu. Veľmi som sa na neho tešila a aj manžel. TAkže ak aj nie je dvojica, ale predsa sú to tvoje deťúrence. Či už chalani, či baby, ľúbime ich neskutočne.

No a keď sa rozpráva o láske k deťom....som myslela dnes, že Masreka roznesiem v zuboch. Jáj tak ma naštval, že som vrieskala u našich na celý byt a určite ma bolo až na prízemie počuť. Nechcel ísť peši domov a dovtedy reval, kým sa dedo nezobral a neodviezol nás. Keby že sme doma aj by asi schytal. Ale dedo že nebi ho....ty kokso. ešte teraz mám nerv. TAk som sa urazila teraz. Nech sa chlapec naučí, že keď sa niečo povie tak sa to robí....

A MM ešte nie je doma. Išiel kdesi do Moldavy známemu počítač robiť. Som zvedavá kedy sa dotasí.

telinka
28. máj 2009

helou 🙂
ja som vam taka super kucharka...som si postavila na kapustnicu a po polhodke idem kuk ci mi to zovrelo a ja nezapla sporak 😀 😀 😀

ajula25
28. máj 2009

teli to s tým, či si dobrá kuchárka alebo nie nemá nič spoločné 😉 😝
ja som minule prala bez prášku 😀

csikike
28. máj 2009

😀 teli, parada, apson ti neprihorelo 😀
a ajulk, to poznam, mna tiez dokaze ten moj maly skrecok vytocit, ze by som ho do prievanu zavesila... ale som bez neho 10 min. a uz mi taaaaaaaaaaaaak chyba 😅 😀

zucha
28. máj 2009

teli, ja som podobne piekla cez vikend kolac 😀 😀 😀 Namiesto pecenia zhora aj zdola som len v rure zapla svetlo a to bolo vsetko. Po 20 minutach sa idem pozriet, ci kolac netreba otocit a ono tam nebolo ziadne teplo 😒 😎

telinka
28. máj 2009

dakujem dievcata ....to potesi ze v tom niesom sama 😀

ajula25
28. máj 2009

teli nie si....moja mamka raz piekla kysnutý koláč bez droždia 😀 ale zjedol sa. sa tvárila, že netuší, prečo je taký tvrdý a tenký 😀

telinka
28. máj 2009

inak sa nam dnes vynimocne 1x zadarilo ze peta za cely den minula len 3plienky , pocas spanku sa nepocikala a to vypila pred tym plnu flasu mlieka , mala dnes serblovu naladu , ale zbytocne sa netesim lebo zajtra to zase moze byt uplne naopak 😅

aadula
28. máj 2009

csiki...mi chýbal tvoj humor dnes...pozdravujem teplošov 😀

telinka...tomu sa hovorí skleróza...aj ja ju mám.... som minule mala dva hrnce na šporáku ..podpálila som ten v ktorom nič nebolo..tam som sa len chystala robiť niečo.... a čuchám, že čo smrdí..stále mi nezaplo.... až keď som sa išla pozrieť či to vrie...tak som zistila..že mi tlie hrniec 😅

csikike
28. máj 2009

baby, pomozte mi, maly doteraz v pohode vypil nutrilon ale dnes dostal nutrilon HA a odmieta ho, vobec ho nechce, co mu mam dat? 😲

luculka
28. máj 2009

baby zajtra na mna myslite,,idem ráno tej koznej,,,bojim,,bojim,,,, ☹ ☹

idem kuk panelák,,,bruuu 🙂

telinka
28. máj 2009

csiki..to si zmenila kvoli tomu vracaniu???
asi mu daj ten obycajny ked HA nechce.....lepsi ten ako nic

aadula
28. máj 2009

csiki, to je nejaký špeciálny? joj to sa ťažko radí...ja dávam malému plnotučné..ale to asi by si pri jeho problémikoch nemohla dávať ☹

csikike
28. máj 2009

teli, ten uz nemame, skusala som aj plnotucne ale uz nechce flasu ani vidiet 😔 a cka este k tomu

csikike
28. máj 2009

teli, nie kvoli vracaniu, to sme dostali na predpis kvoli AE

aadula
28. máj 2009

skús mu so slamkou dať..možno sa mu to bude páčiť viac ako fľaška

ajula25
28. máj 2009

csiki skús mu dať trocha čajíku a potom mu ponúkni mliečko