Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
21. nov 2009

anina, my sme boli Samkovi zas zimné topánky kúpiť...aj tepláčiky sme kúpili a ocinovi spodky 😀 my baby sme obišli na prázdno....klasika

simka9122008
21. nov 2009

Mne mladšie dieťa spinká, tak sa idem asi pridať k nej, nejako ma ťahá k spánku to počasie 😔

janka1874
autor
21. nov 2009

simi mňa začína ťahať na spanie teraz keď už bude o chvíľu Sendy vstávať no klasika vždy naopak vtedy keď by som mohla sať tak ani za svet neviem ale teraz mi klipkajú oči

bocmanka
21. nov 2009

🙂 tak ja som si pospala s malou, sa po polhodine zobudila, tak som si k nej ľahla a pospali sme su trochu..
🙂 ocko si šiel vybehnúť na martinky, lebo upratoval celé doobedie, ja sa pri ňom nechytám s upratovaním, šak telinka vie ako tu bolo keď u nás boli cez leto.. 😀 😀
😀 mohli by aj častejšie, aby sme mali tak vygruntované...hehehe
u nás hmla furt nevystúpila, otrasný deň..

som sa u kaderníčky dozvedela, že nejaký mladý 20r hokejbalista minulý týždeň odpadol pri tréningu rovno do kómy a dnes zomrel...absolútne zdravý chalan, no chápete???? ☹ ☹

a predtým týždeň nejaká 22r dcéra jej kamarátky, bolel ju zub a do 3 dní zomrela na akútnu leukémiu, tak to som ešte nepočula......

hroznéééé osudy...

takže mne je dnes všetko, božeeeeeeee ja chcem slnkoooo 😎

simka9122008
21. nov 2009

Strašné osudy Boc ☹ 😢
Ja som si tiež trochu schrupla a potom som sa rozhodla ísť hľadať môj rodný list, lebo som ho nevedela nájsť, no konečne ho mám a strihala som tu malému nejaké rozprávkové postavičky, no idem si zaliať kávu, lebo som jak mechom udretá 😀 😝

bocmanka
21. nov 2009

😀 tak simka zalievam aj ja..

janka1874
autor
21. nov 2009

juj žienky nerobte chute na kávu mne soplia obe deti a neviem z čoho a ešte k tomu Sendy niekde zapotrošila jednu koncovku na vysávanie nošteka ma ide z nej poraziť a stihla sa už aj pocikať no na nervy poobede a malá len plačeeee a ja som na ne sama a to nehovorím že už ani neviem ktorý deň ma bolí hlava
nemôže sa ten hore zľutovať a nech nám konečne pár dní svieti slnko a dobijem batérky lebo ma porazí

huleni
21. nov 2009

ahojte, asi tu som sama, vzdy nakuknem precitam a letim:o)))sme boli na pohotovosti som niki nejak blbo potiahla za ruku ked som ju dvihala a jej tam nieco puklo,..na pohotovosti nas poslala rovno do nemocnice na chirurgiu to uz som sa opustala ako som jej ublizila a uz som si poplakala a celu cestu ten hrozny plac apred nemocnicou prestala zacala hzbat rukou a kym sme prisli na rad sa smiala a doktroka mi ovedala ze sa jej to napravilo same ze to sa stava ze preskoci tam taky sval a niekedy to treba napravit ale ze jej sa to zjavne samej napravilo..inak neodpustim si zafrflat, lebo akoze vysetrenia typu "rozhovo"...ma ubijaju..nikto sa jej ani nedotkol ale je ok...no ale hlavne ze ju nc nebolim, len nechapem ako to posudia ked sa nicoho ani nedotknu:o/

simka9122008
21. nov 2009

huleni, nevyčítaj si to, hlavne že je Niki vporiadku, mi sme začali pozerať na markíze rozprávku

aadula
21. nov 2009

boc, škaredý svet je teraz ☹ , ale kedysi bola cholera, mor a pod....teraz sú iné zákerné choroby..viem..nedá sa to porovnať..ale asi každá doba má nejaké tie choroby bohužiaľ ..ktoré nevieme odhaliť...vyliečiť 😢 😢

huleni, to sa stane raz dva...drobčence naše sú ešte ohybné... našťastie to všetko dobre skončilo 😵

aadula
21. nov 2009

som malému dala knižku po Paťke, takú čo sú pazzle obrázkové v nej..len to rozhádzal..vôbec to nechce skladať...už neviem čo mu vymyslieť na hranie.., on si radšej bude knižku pozerať dookola ..donemoty...sem tam pokreslíme..a ostatné všetko len rozhadzuje...ešte tak s autíčkom pobehá po stene 😀

simka9122008
21. nov 2009

Adi aj moju zaujímajú samé blbosti, len skákať, behať po gauči, už neviem ako ju zaujať, s ničím sa nevie zahrať dlhšie ako 5 minút
Ináč presne o mesiac nám konečne príde domov tatík

centik
21. nov 2009

ja som bola vcera tiez no pohotovosti, ale so sebou, ma seklo v krku 😅

simka9122008
21. nov 2009

V krku 😲 a čo si robila?

aadula
21. nov 2009

simi, tak sa už iste tešíš...a na koľko príde?

centik, za kým si sa obzerala? 😉 ...a aspoň ti pomohli?

simka9122008
21. nov 2009

No jasné že sa už tešíme, príde na 2 týždne

centik
21. nov 2009

aadulka co ja viem cosi mi pichli ale stale ma to boli takze nejak zeby mi to zabralo sa neda povedat 😅
simka sprchovala som sa 😅 😅 a ked som zaklonila hlavu ma zrazu seklo

simka9122008
21. nov 2009

Fúha Centi, to je nepríjemné, ja som mala tiež problémy s krčnou chrbticou, no poviem ti že som z toho mala desné bolesti hlavy a chodila som s tým na rehabko

aadula
21. nov 2009

centik, poznám tie stavy...nič prijemného ..., mne väčšinou až niekoľko injekcií zvykne zabrať, tak sa len kuríruj 🙂

anina1
21. nov 2009

centi, to bude asi vekom...už si neni najmladšia 😀 😀

telinka
21. nov 2009

nooooooo anina vie povzbudit 😀 😀 😀

anina1
21. nov 2009

šak teli, ja už viem ako to chodí 😀 😀

centik
21. nov 2009

Teli ja si z nej nic nerobim, Anina mi len zavidi ze uz davno neni taka krasna a vitalna ako ja 😀

telinka
21. nov 2009

tak krasna a vitalna 😕 co sa ja dnes secko nedozviem 😀

centik
21. nov 2009

ja neviem pises to akokeby si otom pochybovala... 😅 😀

telinka
21. nov 2009

tak zrovna dnes ked nevies otocit hlavou som veru na vazkach ci si taka vitalna 😅 😅 😅 ale krasna si o tom niet pochyb 😉

simka9122008
21. nov 2009

O čom tu točíte? 😲

anina1
21. nov 2009

vitálna 😀 😀 , kuká po volákych chlapoch a potom jej seká v krku, v tvojich rokoch je lepšie keď sa otočíš celá a nie len hlavu.. 😀

telinka
21. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
21. nov 2009

Malá zase začína somnou cvičiť 😠 😠 😠