Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
14. dec 2009

jani bola 😀 utesovala som sa, ze snad to o tom case nikto nepozera 😅 😀

simka9122008
14. dec 2009

Abet tak ten sused musí byť chorobne pedant 😀 , takého ja nemusím 😝 , nie že by som bola neporiadnik, práve naopak, mám rada poriadok a neznesiem keď muž pohadzuje vecim všade naokolo, čo som môjho naučila, ale ak nie je popratané svet sa nezrúti a nemám to od neho vykričané
Martinaj a kde si to bola?
Ja som vytrela zvnútra vytrinu aj poumývala všetky dvere, no rozmýšľam že sa ešte pustím do kúpelne a WCka

abetka
14. dec 2009

simi- ja tiez sa snazim mojho naucit poriadku , ale nejako mi to nejde. Daj recept 🙂
No ved ja som z toho suseda chora, ked vidim coa a ako to robi. Minule mi zakazal prejst po takom kusku vybetonovanom na aute, lebo mu to uspinim a to ked zaparkujem pri nasich , tak jednoducho tadial musim prejst, tak mi to znova pripomenul 😀

aadula
14. dec 2009

ahojte,

abetka, Tomáškovi prajeme všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka 😵

bzučko jejda aká krásna súprava, ale asi ma abbi predbehla 😀 , ak by si náhodou ešte niečo také pekné našla, tak prosím hoď link...mne by sa zišli aspoň otepľovačky, alebo overal....prípadne aj takáto súpravička ako si hodila včera ďakujeeem 🙂

simka9122008
14. dec 2009

Tak všetko mám na dnešný plán hotové, jupííííííííííííííí a večer môžem oddychovať 😝 , zajtra pokračujem ďalej v prataní

abetka
14. dec 2009

simi- si ty sikovnica 😵

simka9122008
14. dec 2009

Abet, no vieš mňa keď chytí upratovacia mánia, tak to potom fičí 😀 😝

janka1874
autor
14. dec 2009

martinaj a vidíš ja som ťa takto bonzla 😀 😀 😀 😀 😀 sorry no ja to moc nesledujem len predtýmide kaviareň slávia a tú reláciu Sendy úplne žerie tak to pozeráme a občas nemá kto prepunúť 😀 😀 a zrazu kukám a nejaká známa tvár a ešte k tomu tehuľka no to bollo veľa náhod naraz 😀 😀 😀

no mňa by z takého prehnaného poriadnika asi trafilo alebo nech si robí poriadok sám no zas priznám sa že mne keď šibne tak zo zeme môžme aj jesť ale zas keď sa mi nchce tak mám čo robiť aby som aspoň základne poupratovala no zas našťastie nežijeme v neskutočnom bordeli 😀 😀 😀

janka1874
autor
14. dec 2009

ach žienky toto malé dieťa je hore od 16-tej a to som sa tak tešila že jej asi pomáha sab simplex a prd nepomáha ja už nevládzem a to tu dnes boli kamošky s deťmi tak sa aspoň Sendy zahrala a aj malú na striedačku sme povláčili 😢 😢 😢

ajula25
14. dec 2009

ahojte
tak Luky mi teplotuje. Poobede keď sa zobudil sa mi už nezdal, no a večer som merala teplotu a bola tam. Boooože naznášam to. A teraz sa aj bojím. A aj kašlať začína. Zajtra sa prejdeme k lekárke tuším. Len nech to čím skôr prejde. Môj malinký....

Jani teda Viki stále trápi bruško? Moja zlatá. No máte to teda ťažké.

janka1874
autor
14. dec 2009

joj ajula nech Vám to rýchlo prejde

a bruško nás stále trápi už skúšam všetko možné espumisan nezabral teraz skúšame druhé kvapky popri tom nahrievací vankúš a niekedy je cez deň lepšie ale večer je stále veselo

simka9122008
14. dec 2009

Joj ajul nech sa skoro uzdravíte, aby ste boli do vianoc fit

ajula25
14. dec 2009

Ale Jani aj tak máme šťastie. Máme zdravé deti. Stretla som jedného známeho dnes a sme kecali, že má dve deti - chlapcov a mladší sa mu narodil s rázštepom chrbtice. Vôbec si necíti nič od pása dole...jeho tam vôbec nebolí nič. TAkže aj keď je to ťažké, také bruško a plač a neschopnosť pomôcť, ale toto pominie. A on povedal: ja nepotrebujem ľútosť. Veď koľkí by chceli deti a nemajú. Malý je super!
Takže tento jeho optimuzmus a pohľad na vec sa mi veľmi páči, aj keď viem, že to nemajú ľahké.

simka9122008
14. dec 2009

Ajul dole klobúk pred nimi, ako to zvládajú, nie je to ľahké

janka1874
autor
14. dec 2009

ajula ja si to hovorím každý deň že základ je, že sme zdraví a bruško prestane bolieť skoro už rátam dni do 3 mesiacov len sa obávam aby to nepokračovalo ak by bola Sendy už väčšia bolo by to iné, ale aj ona ešte potrebuje aby som sa jej venovala a potom tu depkujem aká som zlá mama a podobné blbiny ma napadajú
niekedy si už sama pripadám ako v takej poriadnej popôrodnej depke

ajula25
14. dec 2009

Jani nie si zlá mama. Top vôbec nie. Sú horšie a alepšie dni. Niekedy sa zdá, že všetko ide v pohodke, bez najmenšieho zádrhela. Inokedy to škrípe jedna radosť. Verím, že je to ťažké. Sendy ťa určite potrebuje min. tak ako Viki. Ale ty to zvládaš. Však ja mám dve deti s vekovým rozdielom 5 rokov a ešte nemám poriadené a napečené a pod. A ty toto už máš. No vydrž. Určite to bude lepšie a potom neskôr budeš mať super parťáčky a budete spolu blázniť.... 😉

janka1874
autor
14. dec 2009

ajula toto si hovorím každý deň 🙂 🙂 🙂 aby som vôbec vládala fungovať a už teraz sa teším na leto to už aj Viky bude väčšia a aj Sendy zaso niečo rozumnejšia a budeme môcť byť vonku aj celý deň )hoci neviem kde ale to je jedno) len musíme prekonať zimu 🙂

tak žienky držte palce že pri prenesení dieťaťa z gauča do postieľky sa nezobudí a môžem aj ja ísť spať

simka9122008
14. dec 2009

Jani, držím palce

simka9122008
14. dec 2009

Každá z nás má dobré a zlé dni, ja som tiež začala peniť, keď mi zase deti ochoreli, no aj tak to nie je až také zlé, ako keď sú iné detičky oveľa viac choré a dlhodobo, to čo naše deti ochorejú, tak ako to prišlo, tak to aj odíde, a dá sa to vyliečiť liečikmi, takže kočky kľud, sme skvelé maminy, tak si užívajme našich drobcov, lebo zanedlho vyrastú a budú mať svoje rodinky, ten čas neskutočne letí, ja by som chcela mať svoje deti celý život pri sebe, pomáhať im, podporovať, neviem aklo to budem zvládať keď raz z domu odídu ☹ , asi si zaobstarám psíka 😀 😝

simka9122008
14. dec 2009

Už tu nikto nie je?

simka9122008
14. dec 2009

tak nič, idem si aj ja ľahnúť

abbi
14. dec 2009

ach baby ja uz nevladzem ☹ chalani su na nervy... zajtra mame pohreb uja, nemam kam dat deti, jednoducho mi ich nema kto strazit ☹
dnes som piekla linecke cesto, tak mi Natanko pomahal. Ale chalani sa v kuse hadali, tak to bolo onicom ☹
ale uz je tu ticho 😵 tak idem rychlo spat, nech zajtra zvladnem cely den

bzuco
14. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7300198

hľadám lacnejšia, ale ak chceš drahšiu, napíš...prípadne aspoň do akej sumy sa zmestiť 😉

abetka
15. dec 2009

ahojte. NO u nas noc v pohode, teda maly pekne spal. Ja som vobec nespala, nemohla som zaspat. Ten vcerajsok , to bol desny den, jedine ma tesilo, ze mam Tomaska a ma svoj den, tak som mu to nechcela kazit.
Prajem vsetkym pekny den, nech deticky pocuvaju a kaslite na to, ze neni upratane, napecene, pozehlene, povysavane, ale uzite si to s detickami. 😵 😔

simka9122008
15. dec 2009

Ahojte, pekný deň všetkým
Veru abetka, včera som si to tak uvedomovala, že keď pratám, tak pri všetkom mi nemôže malá pomáhať, tak sa chudinka musela sama hrať a ja som sa jej nevenovala, no dnes ju zapojím do mojich činností, budeme spolu utierať prach

simka9122008
15. dec 2009

Kočky mne malá vstala o 7.30 a zase naspäť zaspala pred 20 minútami 😀

simka9122008
15. dec 2009

Stiahla mlieko a spí ďalej, aj malý ešte spí, tak mám trochu čas pre seba, stihla som vypiť v kľude kávu a naraňajkovať sa