Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

lucia79
22. dec 2009

bože, mne sa malý vypýtal kúpať, teraz 😨 to doteraz ešte nespravil

aadula
22. dec 2009

lucka, držím palce, možno to ani také hrozné nebude...veď predsa u každého je to iné 😉

anina1
22. dec 2009

ahojte dievčatá 😉
všetkým narodeninovým oslávencom dodatočne gratulujem, som tu dávno nebola 😉
choručkým skoré uzdravenie, novonarodeným detičkám veľa zdravia, simke k zásnubám gratulejšn a luci držím zajtra palce, bude to o.k. neboj, dajú injekciu a to zvládneš 😉

luculka
22. dec 2009

cafte,,,no teli sikulku mas doma 😀 😀

lucia fuha,,ale neboj zvladnes to
ja tu s malou pozeram divocinu,,,,konecne nieco ine ako krtko,,,, 😉
ja som dnes este dokupila malej nejake drobnosti,,,a zistila som ze ma toho pod stromcek nejako veeeeela 😅 ,,,a to som stale tvrdila ze jej toho nebudem zbytocne vela kupovat,,,😅 😅

kuk foto na FB,,,nasim havkom prislo oblecko z Irska 😉

abetka
22. dec 2009

kde ste???

ja tu pridem a tu nikoho
to utekate, ked tu ja pridem??? 😕

simka9122008
22. dec 2009

Ahojte, tak mi sme dnes mali návštevný deň, doobedu bola kamoška s malým a poobede boli krstný rodičia malej gratulovať a zároveň už doniesli vianočné darčeky, moji chlapci pečú medovníky a ja oddychujem

telinka
22. dec 2009

fiiiha tu je nejak pusto 😕

ja som akurat dosila fusak do kocika pre babiky, sa mi oci same zatvaraju , mala by som este cokoladovat kolaciky ale asi na to uz kaslem 😅

lucia79
23. dec 2009

čo tu nikoho? čo všetky už vianocujete?? počasie teda na to nevyzerá 😅

no ja už mám potom, vôbec to nebolelo, len to bolo veľmi nepríjemné, ale v pohode, neviem načo som sa tak bála, ale ešte tam mám také neprerezané 2 zuby múdrosti, tak si to určite zopakujem 😒

simka9122008
23. dec 2009

Ahojt, tak drahý piekol medovníky asi do 23.30, ja som už išla spať, bolela ma strašne hlava, aj teraz ju ešte cítim, no ráno bolo strašné, malá vstala o 5.30, trochu šaškovala, nakoniec naspäť zaspala a vstali sme všetci o 9.00
Vonku je otrastne, prší aje džabanica, dnes dokončíme posledné úpravy príprav na vianoce, urobíme stromček, ešte trochu popratáme avon v takom poačsí ani nepôjdeme 😝

martinaj
23. dec 2009

ahojte 🙂 je tu naozaj nejak prazdno 😕

simka9122008
23. dec 2009

Vidím že mi utekali písmenka 😀 😝

silvika
23. dec 2009

luci drzim palce bude to boliet este dlho po zakroku svagrinej to robili, ale ine sa s tym neda .... 😢

aadula
23. dec 2009

ahojte, aj u nás prší, po snehu o chvíľku nebude ani stopy 😝

luci, tak už máš po tom? super 😉

Ja som nejaká na nič dnes, sa premáham, že idem niečo porobiť, malý sa chce len jašiť, taký je zlatý, v kuse rozpráva 😵

janka1874
autor
23. dec 2009

ahojte
tak ja som práve doprezliekala postele a chystám sa baliť darčeky len asi ešte počkám na Sendy a tatika nech dám Sendy spinkať a tak sa do toho pustíme no a poobede v tomto počasí asi tiež nikam nepôjdeme ešte že sa boli včera moju sánkovať

juj a aj som Vás zabudla informovať tak Viky má 5,2kg a Mudr. nás s tým bruškom poslala na gastro pre istotu tak tam práve idem volať že kedy nás vezmú

včera som mala aj firemný večierok škoda že som musela tak skoro domov o 21-vej no čo už s hladoškom ale vraj bola dobrá povedal tatik tak asi ho budem nechávať častejšie s dvomi 😀 😀 😀 😀

aadula
23. dec 2009

jani, tak vidíš..máte šikovného taťula..v pohode to zvládol 😉

kočky poraďte mi...objednala som malému vetrovku cez mmb...tá dotyčná tam mala cenu 12€ ..za poštovné vypýtala 2,20€, teraz mi prišiel balík a poštovné bolo 1,40€ ...napísali by ste jej niečo? ako nie je to koniec sveta, ale pripadá mi to trošku prehnané 0,80 centov navyše...tak mohla dať cenu za bundu 13€ keď už teda chcela viac peňazí za ňu...

janka1874
autor
23. dec 2009

aadula ako sa ja poznám určite by som jej napísala

telinka
23. dec 2009

ahojte 🙂

peta spi , ja pijem kafe a datlujem , baby zdobia medovniky , pohoda klidek 😵 😵

aadul ja by som jej urcite napisala , nic zle ale nemusi si z nas robit ..... 😠

u nas prsi a po snehu neni ani vidu ani slychu ☹

simka9122008
23. dec 2009

Tak mi sme už za obedom, ideme si dať s drahým kávu a robiť stromček, večer už chcem sedieť s vyloženými nohami a venovať sa jeden druhému

centik
23. dec 2009

ahojte,
aadul ja by som jej asi nepisala... vela bab to robi.. 😅

my nemame este ani stromcek, hadam zajtra ho konecne spravime, ale co uz ked mm je v robote a ja som dnes chcela upiect aspon slane peciva ja gazdinka, prihorel mi nastastie iba jeden plech 😀

upratane este nemam a vlastne kaslem asi nato tieto vianoce 😅

silvika
23. dec 2009

centi my aj ked mame upratane tak asi na pol dna ... takze to tvoje neupratovanie je celkom dobre riesenie

zrzulka
23. dec 2009

tak stromcek ani my nemame este vyzdobeny. Muz je v Kosiciach. budeme zdobit az vecer ked mala zaspi....

Kocky mam dilemu.. Date do kapustnice hriby aby mohla aj mala jest alebo nie? Ake menu budete robit drobcom??? ja som citala ze huby by sa mali az od 3 rokov tak teraz neviem....

lucia79
23. dec 2009

možnože to mala ako poštovné a balné, ale balné za 80 centov?

mne sa dostavila po 2 hod. bolesť, musela som si dať ibalgin

a tiež to s tým upratovaním nepreháňam, vôbec mi to nepripadá ako Vianoce, nezvyk keď je také teplo a prší 😕 a stromček robíme až na štedrý deň 🙂

centik
23. dec 2009

ja budem varit kapustnice urcite s hubami, bez nich by to nebolo ono 😝 a malej dam aj salat, kapra asi nie lebo je tam vela kosti

lucia79
23. dec 2009

čo ja viem, tak hríby od 2 rokov sa môžu, ja určite dám 🙂
malému som kúpila filé, tak to mu vypražím a polievku takú ako my, čiže má na výber kapustnicu alebo mužovu vymyslenú geršlovú alebo z dneška bryndzovú

aadula
23. dec 2009

tak mm povedal, nech kašlem na ňu, tak jej to nechám ako vianočné 😅

my tiež hríby dáme 😉 malý v posledenom čase aj tak zle papká, takže ktovie či vôbec z tej kapustnice ochutná, ale spí mi už teraz skoro tri hodiny

zrzulka
23. dec 2009

Vdaka baby... presne tak mne by kapustnica bez hribov ani nechutila. Len som si nebola ista ci sa uz aj detom mozu davat hriby. michaeli som zatial este nedavala, zajtra bude premiera🙂)) Ale majonezovy salat jej nedam len obycajny s jogurtom... To je dost tazke na zaludok tak nech nema tazke sny🙂))
zelam vsetkym stastne a vesele vianoce.... !!! Ani s ami nechce verit ze uz zajtra.... nejako mi to rychlo zbehlo

simka9122008
23. dec 2009

tak a stromček je konečne postavený

centik
23. dec 2009

keby som tu zajtra nebola tak ajulka Lukaskovi vsetko naj naj naj naj naj naj hlaven zdravicko 🙂 🙂 🙂 🙂

simka9122008
23. dec 2009

tak ja dávam malej normálne kapustnicu no hríby jej z toho vyberiem určite a šalát jej tiež dám s filé, no mi celkovo šalát robíme ľahší, čo najmenej majonézy skôr s pochúťkovej

tinyleaf
23. dec 2009

ahojte, aj ja som sem nachvilu nakukla. Dnes som umyla dlazky, ale to je tak vsetko co sa upratovania tyka. Jedlo nechystam, polievku uvari zajtra svokra a salat prinesia moja mama. Budeme tu mat muzovu mamu aj mojich rodicov s dedkom, tak som zvedava ako to dopadne. Predsa len kazdy ma ine zvyky, tak to bude aj o kompromisoch. My napriklda kapustnicu ani tento rok nebudeme mat, lebo MM je zvyknuty z domu na polievku z kapra a ja by som teraz kapustu nejedla, takze bude len rybacia polievka.