Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
7. jan 2010

ahojte, tak čo s načatým dňom 😉

anina1
7. jan 2010

simka a plače alebo čo? nepovie ti či ju niečo bolí?sleduj ju či sa chová tak ako vždy

martinaj
7. jan 2010

simi neboj, snad jej nic nieje, mozno je len vystrasena... nasa Verca uz tolko krat padla a hlavne ked beha po gauci, vzdy to supne na hlavu 😠

simka9122008
7. jan 2010

no dala som ju sadnúť k rozprávkam, zatiaľ sa na nič nesťažuje, tak neviem budem ju sledovať, dúfam že nič nebude, to by som neprežila

martinaj
7. jan 2010

neboj simi 😉 uz je velka 🙂

janka1874
autor
7. jan 2010

už sú to veľké deti tak snáď jej fakt nič nebude a spadla na koberec nie na tvrdé kachličky alebo niečo podbné

lucia79
7. jan 2010

simka, neboj, určite jej nič nebude, určite nepadla na hlavičku 😉

anina, boli sme na Twilight, moja srdcovka 😵
a včera som si doriešila aj lyžiarsku výstroj, tak tento rok už rozhodne začínam lyžovať, na lyžiach som nestála 16 rokov 😅

zrzulka
7. jan 2010

Simi neboj nic... nam tiez mala spadla z postele ked bola mensia a je v pohode a teraz pada tiez ako hnila hruska ako sa uci chodit... aj 2 krat denne
len ju pozoruj ci nie je apaticka, ospala, ci nevracia, nesprava sa nejako nezvycajne. pozoruj zrenicky ci su rovnake....keby sa ti nieco nezdalo tak ju vezmi k lekarovi....

bocmanka
7. jan 2010

😵 simi v pohode, neboj, aj nám romy spadla z postele, dokonca tak, že mala asi 10cm a presne tam prepadla dolu...o stenu sme mali opreté periny z jysku vo veľkom vreci a potom tá medzera a posteľ, a samozrejme sa dáko prekotúľala, aj to preto, že ona nikdy nespáva v našich posteliach s nami, ona miluje svoju postieľku a zrovna raz, keď mala skoro laryngitídu sme si ju vzali k sebe a manžel vstal skôr a ona spadla vlastne na jeho stranu..
ak plakala, keď spadla, malo by to byť ok, hlavne nech teraz aspoň 3h nespí...pozoruj či je všetko ok, ak by sa ti nezdala, bol plačlivá, tak choď k lekárke, ale podľa mojej kamošky rontgen hlavičky je otrasná vec, tak ju zbytočne nestresuj...

u nás sneží, my sme boli ráno ako flinstonovci, mala som ísť s chlapcami na martinky, ale romy sa držala mňa ako kliešť, tak šiel manžel a už sedeli nabalaní v aute a nemohol nájsť kľúče od pivnice, kde mali lyže...
tak sa u nás hľadalo a hľadalo...a hahahaha, našli sa pred chvíľou v lyžiarke 😀 😀

tak máme dnes kľud, po akom som túžila ešte pred vianocami...hahaha

simka9122008
7. jan 2010

tak nedávno sme sa vrátili z vonku, boli sme sa trochu prejsť a zároveň v obchode, nejako sa pomíňali zásoby, tak som už nakúpila aj na víkend, malá je našťastie o.k.

veva1
7. jan 2010

ahojky
luc aj ja by som sla do kina. No kym to bude aktualne tak uz asi nebudem mat s kym ist. 😒

simka9122008
7. jan 2010

Kde ste kto, mne malá nedávno zaspala, popratala som si botník, tak si idem vychutnávať to ticho, kým môžem

martinaj
7. jan 2010

tak dnes je tu extremne ticho ☹

simka9122008
7. jan 2010

veru aj ja sa čudujem 😲 , možno sa to večer rozbehne

martinaj
7. jan 2010

jaj no to uz budem v risi snov 😅

simka9122008
7. jan 2010

tak moje poklady sú okúpané, napapané, tak idem teraz do sprchy ja
Chcem sa vás ešte opýtať takú otázočku, môže malá asi týždeň mať redšiu stolicu zo zubov

martinaj
7. jan 2010

simi podla mna ano, aj Veronika mala vzdy 🙂

simka9122008
7. jan 2010

dík si ma ukľudnila

ajula25
7. jan 2010

ahojte
tak aj my sme dnes poobed eboli vonku. Také mal červené líčka ešte aj 2 hodky potom. A potom sme boli u susedky odniesť knihu, tak tam sa zabavil, tak dne scelkom fajn to bolo.
Marek bol na kontrole a až v utorok má ísť do školy. Tak hlásenie podané.

martinaj
7. jan 2010

vitaj ajula 😀

ajula25
7. jan 2010

čau mati. 😉

telinka
7. jan 2010

aaahojte 🙂

tu dnes tusim skapal pes 😕
ja som sa dnes chystala zrusit stromcek no nejako som sa k tomu nedokopala 😝 hadam zajtra 😅
uz sa tesim na koniec prazdnin ,uz su tie decka nejako dlho doma 😀

aadula
7. jan 2010

ahojte 🙂 Samino bol dnes po dlhom čase v jasličkách, som myslela, že príde vyšťavený ..omyl..on mal ešte viac energie 😀 Malý huncút to je 😅

ajulka, to sú najzlatší keď majú líčka červené 😵

veva1
7. jan 2010

teli mne sa zda ze je uz manzel nejako dlho doma 😀

aadula
7. jan 2010

teli, ani nevrav...naša Paťka dnes spala do pol dvanástej..nemal ju kto zobudiť..keď bol malý doma..tak jej búchal na dvere a kričal Patii, Patiii 😀

telinka
7. jan 2010

no to mi neprekaza tolko kedze malu krmi , uspava, hra sa s nou 😉 len tie pubertacky co cely den snoria kde by co zjedli....a mami toto , mami hento 😅 😅 😅

telinka
7. jan 2010

este aj umyva kazdy den a dnes som zabudla....aj upratal obyvacku...som myslela ze padnem z noh 😀 😀 😀

aadula
7. jan 2010

teli, on sa už musí fakt nudiť doma 😀

telinka
7. jan 2010

aadul , praveze sa vraj este nenudi , lebo stale mi nedorobil kuchynu a jedalen 😠 ale tak ja ho chapem ze si chce od zamestnania oddychnut 😝 lenze ked zacne naplno pracovat zas nebude mat kedy mi to dokoncit... 😖

aadula
7. jan 2010

teli, to tak býva...doma to má čas 🙂 , ale určite ti to spraví