Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
6. feb 2010

lenka ja som tiež chodila už keď Sendy bola väčšia a bola len jedna teraz neviem kedy sa odvážim zas na niečo také

telinka
6. feb 2010

caute 🙂

zucha uff teda take neprijemnosti sa vam snad uz neprihodia ☹

ajul nezuuufaj , o chvilu sa otepli a bude lepsie 🙂

mna luculka inspirovala na FB mala natalka taku krasnu siltovku , tak som aj ja vcera peti uplietla....no mala ooobrovsky uspech , peta ju ma stale na hlave aj doma , aj teraz v nej kuka telku no to mi je odmena k nezaplaceniii 😀 😀 😀

tak do hodinky by sa nam mala vratit anuska , taak sa na nu tesime , dufam ze dojdu bez kmplikacii 🙂

tak prijemne sobotnovecerne leharo vam zelam , mne dnes bude v hlave hucat z anus zazitkov 😅 😅 😅

simka9122008
6. feb 2010

Jéééééééééj Teli, super že Anuška sa vám vracia, určite bude rozprávať plno zážitkov

bzuco
6. feb 2010

teli - ved daj fotku 😉

ajula25
6. feb 2010

ahojte...
veru. Budem musieť zobrať nohy na plecia a niekam sa vytrepať na kavčo.... 🙂
Teli to chce foto Peťulky ako sa v čiapke díva na telku. Určite je perfektná! 😉

Nakoniec som vybehla s Lukym von, tak trošku som sa odreagovala a pofotila čo to, tak sa budem bavkať aspoň tu pri pc, no nie?

zrzulka
6. feb 2010

Zucha ufff dufam ze je uz lepsie Katuske... Tie uska to musi byt teda riadna bolest... Inak sa mi vratili spomienky ked sme aj my takto behali s malou po lekaroch,uz sme si tiez mysleli ze sme vadni,ze to prehaneme... v podstate sme zazili presne to iste. tiez nam na to nedosla lekarka tu v Pk stanovila uplne inu diagnozu, dala o nicom lieky.... na to ze ma zapal mozgovych blan prisli az na treti den co uz mala obrovske bolesti, to len vkuse plakala. A lekarka z Kramarov nas nechcela ani hosppitalizovat. Ani nechcem mysliet na to ako by to skoncilo keby som si vtedy aj napriek tomu ze nenavidim nemocnice nepresadila svoje...Normalne sa mi vtedy ulavilo ked sme boli na oddelnie prijati.....je to strasne s tymi lekarmi, nakoniec je vsetko aj tak na rodicovi, ten si musi vsetko zistit a bojovat!!!!!!! .... ale tak hlavne ze je to za vami... Prajem aby uz len dobre bolo, vsetko zle vas obchadzalo... Katke skore uzdravenie....

zrzulka
6. feb 2010

Ajuli aj ja som sa snazila dnes fotit ale pri malej sa nedaaaaaaaaaa... ona furt ukazuje ze chce fotak. Ona je maniacka... Co sa tyka techniky tak je tym posadnuta. Ona dokaze ist za niekym ked vidi mobil a vytrhnut mu ho z ruky. neviem co s nou robit.... Ale to uz ma od detstva. No co technicky typ po ockovi 😀 😀 😀
To je fajn ze ty mozes fotit.... vyburim sa na babetku ked sa narodi... aspon do urciteho veku🙂)))Idem kuk fotky na FB.

aadula
6. feb 2010

zucha teraz čítam čo sa vám stalo, chúďatko malé..to ju muselo hrozne bolieť..ale to je pravda..veľmi záleží od lekára...ja som si posledné mesiace odchodila pohotovosti...a zakaždým iná lekárka..teraz naposledy bola úplne perfekná ..všetko povyšetrovala...a veľmi dobre poradila..pred tým tam boli staré dôchodkyne..čím nechcem uraziť dôchodcov....ale bohvie čo to nebolo

teli, anuška je už iste doma a rozpráva zážitky 😵 peťka je iste zlatá a maminka šikulka 😉

ajulka, nie si sama s takými stavmi...ja mojemu v kuse vyčítam, že kvôli nemu som do práce musela ísť... 😅 proste dnešná doba je dviná..náročná z každej strany... už len vydržať nech príde jar..a nová energia pre nás 🙂

ajula25
6. feb 2010

no ešte som nestihla dať na FB fotky, ale určite niečo popridávam. Nie všetky sú pekné, ale tak ani fotograf nemá všetky zábery 100% 😝 no vonku sa dá fotiť, ale doma, tiež mám problém. Teraz už trocha lepšie, ale tiež vytiahnem foťák, všetko hodí na zem a kukuk,,, alebo si ľahne na zem a fotiť 😀

zrzulka
6. feb 2010

Ajuli pozeram ze fotky nikde, inak ten novy FB to co je????????????????? 😲 ja tam vobec ani nevidim fotky ked niekto pridava, nejako si neviem zvyknut....no a ked ma byt od jula spoplatneny tak asi tam hadam ani nikto chodit nebude ....

janka1874
autor
6. feb 2010

fakt zlaté
ajula kľudne povedz kedy a ideme na kafe 🙂

simka9122008
6. feb 2010

Aj ja chcem ísť na kafe, berte ma zo sebou

janka1874
autor
6. feb 2010

jasné zabezpeč si niekoho k deťom a poďme na dámsku jazdu len neviem kedy a kam 😀 😀 😀

simka9122008
6. feb 2010

no to sa musíme dohodnúť kedy, aby som niekoho vedela zabezpečiť

luculka
6. feb 2010

cauteeeee 🙂
som vas ako tak zbezne prestudovala 😉

baby urcite spolu niekam vyrazte,,,na kafe,,,,nákup...proste voooon 🙂 🙂

teli no ty si iná šikovnica,,,,,a hod foto 😵

zucha ☹ ...chuda malá,,,,,nech ste skoro fit

a ajul tesim sa na fotečky

simka9122008
7. feb 2010

Dobré ránko všetkým, u nás trochu sneží a ja popíjam svoju rannú kávu, prišla som vám zapriať peknú nedeľu, ukážem sa až večer, lebo teraz doobedu okolo 9 prídu naši, dedko bude strážiť deti a my s maminou ideme na tú svadobnú výstavu a potom u mňa ostávajú aj na obed, čiže prepodladám že si sadnem za pc až večer

janka1874
autor
7. feb 2010

ahojte
simka potom niekedy musíme pokecať čo tam bolo také zaujímavé a fakt odkiaľ budete mať obrúčky?

mne sa už varí nedeľná polievka Sendy išla s tatom na nákup Viky ležká v postieľke o chvíľku už dúfam bude aj spinkať takže nedeľná pohodička 🙂 poobede sa chystáme trošku na sánkovačku nech si užijeme tú kopu snehu 🙂

telinka
7. feb 2010

http://www.facebook.com/album.php?aid=38947&id=...

tak toto je ta super siltovka co v nej peta chodi cely den , aj zuby si v nej vcera cistila 😀 😀 😀

my ideme po obede gratulovat svokre tak mame o program postarane 😅

telinka
7. feb 2010

no mna ten FB vobec neposlucha 😠 je az na druhej strane tohto albumu 😖

simka9122008
7. feb 2010

Ahojte, tak už som tu, konečne trochu kľud, malá pije večerné mliečko, o chvíľu ich dám do pyžama a šup spať
Na výstave bolo supeeeeeeeeeeer, veľa som pofotila, stretla som tam aj fotografku a kameramana a videla som aj svadobnú módnu prehliadku a objednala som tam už svadobné oznámenia z 50 % zľavou, no dlhšie som neostala, musela som ísť na obed domov, dať deťom jesť aj návšteve, aj tak bolo fajn sa tak odreagovať a vidieť niečo nové, zaujímavé, ako sa inšpirovať

ajula25
7. feb 2010

čafte.
Tak ste sa nepretrhli v písaní.
Teli Peťka je úžasná s tou šiltkou. A šiltka tiež. Šikula si!
simi tak to je super, že si takto vybehla a že sa ti to páčilo. Tak hoď foto potom...
My sme boli u mamy na obed a poobede u svokra na kávu. Lukáš revaaaaaal lebo positaka (počítač). Tak sme so strašným revom odchádzali. Potom sa mi šmaril vo výťahu o zem a ležal na dlážke, kým sa mu uráčilo konečne vstať.
Jáj mám toho dosť. S marekom som sa 2 hodky naťahovala ohľadom učenia. Nakoniec ho zobrala babka do parády a bez problému sa naučil. Ja som asi fakt nanič!

janka1874
autor
7. feb 2010

ajula o Sendynom dnešnom záchvate ani písať radšej nebudem to je už nenormálne čo dokáže niekedy robiť a ten bezdôvodný rev ma fakt vytáča

simi hoď fotky a tie oznamká ti kde budú robiť a to len na výstave bola akcia že 50% zľava
ja sa nejako už moc vypytujem však? no zatiaľ nebudem nič prezrádzať lebo stále nie je rozhodnuté všetko u nás záleží od peniažkov

simka9122008
7. feb 2010

Jani tam bola jedna nemenovaná firmy, nechcem ju tu menovať, lebo mi ju adminky zmažú a oni ponúkali na akciové oznámenia 50% výstavnú zľavu, spísala som tam objednávku a tak za 2-3 týždne ich mám domov dobierkou

simka9122008
7. feb 2010

pridávam fotky na FB

ajula25
7. feb 2010

simi pozerala som fotky. krásne veci, fakt. Keď ja som sa vydávala, bola to ešte vic - menej klasika. A samozrejme vec peňazí 😒

janka1874
autor
7. feb 2010

ajula dnes to už je len o peniazoch

ajula25
7. feb 2010

to hej. v podstate všetko je len a len o peniazoch,

abbi
8. feb 2010

Teli uzasna ciapocka
Zucha mne to nejde otvorit ☹ neviem preco, ale dufam, ze ste OK. Usi su hrozne, moj prvy mal silne a caste bolesti usi. Ja ako dieta tiez, este stale si pamatam tie bolesti ☹
ja som tiez totalne chora. Nemam hlas, tak deti sa tesia 😉 hrozne kaslem a tiez ma pobolievaju usi ☹ tak utekam k DR.

abetka
8. feb 2010

Ahojte
My mame dnes vyrocie svadby 😵 7 rokov.
Tomas je dnes s MM a ja yajtra sluzobne idem do KOsic, tak som zvedava. Vcera mi zvracal , ale asi to bolo z ATB 😝
Pekny den