Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
2. jún 2009

jaaaj boc už som aj zabudla si to už písala že čo dostalnú 😀

janka1874
autor
2. jún 2009

nám zas vrtajnú nad hlavami ma urve neviem ako mi Sendy pri tom zaspí ale asi nijako no skúsime

centik
2. jún 2009

dobre rano, ze telerano? 😀 tak to ja nestiham pozerat 😀 😀

janka1874
autor
2. jún 2009

no centik to je nám úplne jasné 😀 😀 😀 😀

telinka
2. jún 2009

helou 🙂

my sme mali po dlhsom case noc o nicom , ale 3zuby naraz peti lezu uz vyse tyzdna , tak si hovorim ze aj tak to celkom dobre znasa 😅

janka1874
autor
2. jún 2009

no teli tak tie noci o ničom máme teraz tiež

alinka76
2. jún 2009

no môj už spí,taký je nervný, stále prsty alebo cumeľ v puse, to bude tými zubmi ☹ ráno sa tak dokandil, že iba do vane som ho umývala, aj v pyžamke mal kukuricu, čo včera dusil 😀

telinka
2. jún 2009

jaaaj som sa vam zabudla pochvalit , peta asi konci s vegetarianstvom.....vcera miske zobrala rezen z taniera a jedla ho aj bez natlaku...neskor hodim foto...tak ma potesila , dufam ze jej uz masko zacne chutit 🙂

dnes rano som si prispala , petu ju samozrejme nedal na serbel a tak sa jej pytam : si posrana?? a ona bez mihnutia oka odpovedala ze "sem" 😀

janka1874
autor
2. jún 2009

no vidíš aké zlaté telinka
tak u nás sa tak nedebatuje
v podlesnej dobe sa vrieska a reva za všetko už som niekedy total na nervy z toho len dúfam, že sú to zúbky a potom sa mi naspäť vráti moje zlaté dievčatko lebo ak nie tak ma urvez toho urevanca a uvrieskanca a hádže sa o zem ako šibnutá a to trieskanie rukamy do hlavy tak to už ani nebudem komentovať
pomoooooc

aadula
2. jún 2009

ahojte

telinka, no je to šikulka 😀 to moje nepovie ani tak ani tak...začne tlačiť a pozerá na mňa 😝 a včera mi celý večer rozprával niečo, že bha...ale čo to je neviem..ukazoval prštekom na stenu a v kuse mi to rozprával.. 😀

bzuco
2. jún 2009

čaute...no sme si s malým pospali doobedu 3 hodiny 😵 😅 😅 ...ešte že je navarené od včera 😀

glorita
2. jún 2009

tak my ideme spat teraz 😀 😀 😀
inak nam sa este nedari kakt do nocnika...ked sme boli cez vikend s mojou mamou,ta bola s leom sama a hovorila ze jej leo chodil zvestovat a hlasit ze kakal....no mne sa to nedari a to mu zakazdym ked sa pokaka do plienky hovorim,ze si kakl fuj do plienky ,treba povedat maminke ze aaaa a dame ta do nocnika,a on sa chuda citi previnilo ked kaka do plienky,ale ani za svet mi nic nepride vopred povedat...musim najst inu taktiku,lebo este bude mat mindraky z kakania....

silvika
2. jún 2009

ahojte tak nas to este aj kamufluje vykrikuje gestikuluje ako ze je straaasne zaujaty nejakym clankom, jemu sa normalka paci pisany text a pocas toho smrad, ked bol mensi tak kakal pekne niekde schovany teraz takto a na serbel si chodi oddychnut ked si chce sadnut ale castejsie sedava na schodiku

janka1874
autor
2. jún 2009

no u nás to nikdy nestíhame lebo Sendy síce ukazuje na plienku ale už je neskoro ju dávať na nočník lebo všetko už je v plienke ☹ ☹ 😕 😕

ajula25
2. jún 2009

čaute
ale maminečky, nestresujte sa plienkami....múdri lekári tvrdia, že dieťa je psychycky pripravené na šerbel až v dvoch rokoch...tak čo sa budeme ondieť? 😀 😀 😀
Luky ešte v noci teplotoval. Jáj to tak plače potom , že hrúza. Ale stiahol si 160ml čaju a zaspal. No teda po panadole. Ale samoška, že pri mne spal. A ja už druhú noc sa ráno budím, že má m jednu stranu akoby stŕpnutú. No čudujem sa?
No a asi mu aj očáky hore idú. Má to napuchnuté a hnačkuje mi....

silvika
2. jún 2009

ajul a dali vam atb priamo na toho bacila co mate ci len nieco sirokospektralne? zvlast ked sa mu vracia, chuda, mozno uz je ta potvora co mu kdesi sedi aj rezistentna

alinka76
2. jún 2009

teli zlaté 😵 naša Lenka sa už na Mišku teší, hádam sa skamošia, zatiaľ po sebe len kukali na stretkách 😵

glor z toho si nič nerob, ja totálne neviem kedy kandí a teraz aj 3x denne kvôli zubom. a keď ho posadím aj cikať, tak ziape ako tur. no čo už, nemôžeme to vedieť medzi prvými 😉 môj vie veľmi dobre, čo má v plienke, lebo príde a ťahá sa na ruky a do spálne chce ísť na pult sa prebaliť, opica malá 😎

ajula25
2. jún 2009

silvi myslím že to nie je na konkrétny bacil. ale brala stery z hrdla aj nosa, tak ak by nejaký potovorák tam bol, tak sa asi ukáže, nie? Ale výsledky budú až v stredu alebo štvrtok. Zatial nám dala sumamed....

ajula25
2. jún 2009

ali aj náš vie, že čo robí, lebo keď už vidím, že stojí jeho postojom, tak sa k nemu nakloním a on pohotovo hovorí ee a ukazuje na plienku. Akože neide na nočník, urobí si to tam....potvora malá 😅

ajula25
2. jún 2009

a k teleránu....som nemohla pozerať, bo Luky stál pred telkou a buchal si na hruď, čo značí že on chce pozerať 😀

abetka
2. jún 2009

Ahojte. Deti mi spia, ja som prave pozehlila a idem sa najest.
Inak zacina ma stvat to, ze nas maly skoro nic nerozprava. Uz som zufala. Absolutne nic a to som si myslela, aky je sikovny. On sice rozumie, ale povedat nic. OPakujem slova niekolko krat a on sa mi rehoce. 😠
Ani zvieratka vsetky ako robia nevie. Na vsetky muci, havka a mnauka ☹

telinka
2. jún 2009

abet....zufalstvo si nechaj az tak o rok , ked ani potom nebude rozpravat 😉

alinka76
2. jún 2009

Abetka, to príde samo, keď bude mať. Zatiaľ len nasáva informácie a raz ich začne dávať von zo seba.
Náš si mrmle popod nos a dačo aj povie, ale napr. mama mi vôbec nepovie, vykrikuje po mne "dada", keď je za dverami a chce sa dostať dnu ku mne na záchod. 😀

janka1874
autor
2. jún 2009

no abetka nebuď smutná sme na tom podobne Sendy povie len mama, tata, deda, občas daj a baba a všetko ostatné je aaaaa ani zvieratka nevie no proste nič ale chápem ťa aj mňa to už desne štve

abbi
2. jún 2009

ahojte zeny... kuknite ak ste na facebooku http://www.facebook.com/video/video.php?v=10670... neskutocne 😲 😲 😲 a to su tusim surodenci 😉 😉

ajula25
2. jún 2009

abetka ani Lukáš nerozpráva. najnovšie len hmmm hmmmm a potom si hovorí že pta pta pta, mňa mňa mňa, dada, baba, tata, teta no a tak. Zvieratká? No havo a opica znejú rovnako, potom vie tigra, hada, sovu a kravu. Ostatok len ukáže a ja mám povedať čo t je a ako to robí 😅 No a ma ma znamená u nás mňam mňam.... 😀

telinka
2. jún 2009

najhorsie je ked prve dieta bolo sikovnejsie a mame tendencie ich porovnat 😒

abetka
2. jún 2009

teli/ presne, mas pravdu. Mala pekne rozpravala a ked mala 20 mesiacov , vedela ako sa vola aj meno a prizvisko, kde robim , kde byva a pod. Vsetko. Ako 2 rocna poznala pismena a ako 14 mesacna cez den vobec nemala plienky.
A tento nas clen to ma vsetko na salame.

ajula25
2. jún 2009

abbi dobré....to aj rodičia sú z gumy 😀 zdá sa mi, že majú iné priezviská, Rudnická a Kuznecki...či nie?

ajula25
2. jún 2009

abtka netráp sa. Aj u nás to tak bolo. Marek si kreslil už takýto čas. Sadol si do stoličky a dokázal aj pol hodky v kuse kresliť. Len papiere som zo zeme zberala. Rozprával síce skomolene ešte, lae povedal čo chce a tak. Volal sa Mako Cačinko.....som sa smiala. Aj priezvisko si zdrobnil.... 😀