Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
13. jún 2009

ivka ahoj 🙂 tak budete mať všetko nové...ja milujem vôňu nového nábytku..vždy keď vojdeš do bytu ... to zacítiš 🙂

a tiež verím, že na rok na stretko pôjdeme ...deta dúfam, že bude..keď toto sa vydarí 🙂

aadula
13. jún 2009

že deta 😀 myslela som teda...

aadula
13. jún 2009

toto je inak hroznééé..sem vždy nakuknem..a posledný príspevok že "ja" ☹ už aby ste tu boli 🙂

abbi
14. jún 2009

ahojte DOBREEE ranko nam co sme doma aj zienkam co su v Lesnej 😉 😉 😉 uz sa na vas tesime, hlavne vecer na ten naval 😀 😀 😀

Ivi daj foto nech vidime co ste malovali 😉
aadul specialne dobre ranko pre teba 😉 😉
aida... dnes poobede idem do Dunajskej Luznej, kde mas tu zmrzku, nech si ju pridem ochutnat 😉 😉

aadula
14. jún 2009

abbi ty si poklad..konečne tu nevidím len aadula 😀 😉 pekný deň aj tebe

mne tu malý reve..lebo dookola pozeráme jednu knižku so zvieratkami..už ma to nebavííí a on chce znova a znova..tak musíme ešte raz 😝

glorita
14. jún 2009

Hlasim stastny a najma skory 😀 prichod domov z OL....Ziadna obchadzka tyou Praha a pod nekonala 😀 😀 😀 Este raz baby,bolo supis,dufam,ze coskoro dame nejake to repete 😵 😵 😵 😵 😵 🙂

csikike
14. jún 2009

ahojte, tak aj ja hlasim prichod domov a mozem potvrdit glorine slova, bolo super, aj ked pocko nevyslo 😵

alinka76
14. jún 2009

ahojte, hlásime sa tiež, došli sme dobre, len hladní, lebo deti cestou pospali a nechceli sme ich zbytočne budiť. už ale varím slepačí vývar, však baby vedia prečo 😀 😀 😀
hádžem fotky na picassa web, tak keď budú, ozvem sa s linkom, aby ste popozerali, ako sme sa mali.

aadula
14. jún 2009

ahoooooooooojteee sa teším, že ste už tu 😵 a som rada, že vám bolo super na stretku...a ten vývar...ten bude asi nie pre deti že? 😀 alinka

inak mne nešiel koník...asi teraz niekedy sa musel rozbehnúť...a tešíííím sa na fotkyyy

a dúfam, že to repete čo budete robiť už budeme absolvovať s vami 🙂

alinka76
14. jún 2009

aadula, to si si dobre tipla, že hlavne pre maminku bude vývar. to bude tým, že sme spali asi 5 hodín po oba dni. a bolo fantasticky 😵 😵 😵 😵 😵

csikike
14. jún 2009

no ja som moc nezurovala, ale vyzerala som ovela horise ako alinka a tiez som som nenaspala za cely vikend 5 hodin dokopy 🙄 , ale to je u mna teraz bezne...
kocky, idem, prave doniesli pizzu 😝 😝 😝

alinka76
14. jún 2009

tak som vám dala prvé spoločné fotky do albumu, ostatné nebudem dávať, lebo by som ich musela zmenšovať. a je ich straaaaašne moc 😉

martinaj
14. jún 2009

ahojte, aj my sme uz doma 😉 mala spala iba pol hodku cestou domov, zvysok rev.... 😠 uz sme ju normalne ignorovali.....
baby bolo uplne super, nad moje ocakavania 😵 musime si to zopakovat co najskor a dufam, ze sa zapoja aj ostatne kocky 😎
aj ked neviem, ci nebude stretnutie modrych oslov 😀 splietali, ze potom budeme mat sluzbu s detmi my 😠
ani ja som toho moc nenaspala, neviem spat s malou v jednej izbe.....
a uz mam aj svoj hlas 😀 skoda, ze ste ho nezazili 😀 😀 😀

alinka76
14. jún 2009

no presne maťa, zakladajú web www.modryosol.sk 😀 😀 😀 a vieš čo včera večer rozoberali vonku? naše večné koníkovanie 😀 😀 😀

martinaj
14. jún 2009

ano, muz mi vravel, ze vraj sme maniacky a ze ich zanedbavame 😠

luculka
14. jún 2009

cafte,,,my sme teraz dorazili domov,,,pred pol hodkou,,,boli sme este na návsteve,,,idem vybalovať 😝 😝

jeeeej uz ste dali foto idem kuk,,ja dam na FB,,lebo ich mám veeeeeeeeeeela 😀

luculka
14. jún 2009

aj ja sa pridávam ze bolo super,,, 😉 🙂

ali tak nech pomoze polievocka 😉 😀

a hlásim ze Natus spala 2 hodky,,,nie ako cestu tam,,,ze zaspala pred cedulou Oravská lesná 😝 😝

alinka76
14. jún 2009

Luculka, ja dám na picassa web, tam to bude jednouché aj na prezeranie pre tie, ktoré nie sú na FB 🙂

martinaj
14. jún 2009

no baby na FB niesom ☹ zeby som si koli vam zalozila? 😕

luculka
14. jún 2009

ozaj aj ja dám teda aj na picassa 🙂

alinka76
14. jún 2009
luculka
14. jún 2009

ozaj aj ja dám teda aj na picassa 🙂
mám 3éé fotiek 😕 😀

luculka
14. jún 2009

300 😉

alinka76
14. jún 2009

Luc, ja som narátala nejakých 130 cca, foťák mám pomalý ☹ ale zábery krásne. teším sa, čo si z tvojich povyberám 😵

ináč, už sme dohodli, cez prázdniny ideme do Blavy do Dinoparku, takže sa hádam zase uvidíme. 😅

luculka
14. jún 2009

ali fakt más kráásne fotky uz som kuk,,,krajsie ako ja,,,, 😔 😔 😀

alinka76
14. jún 2009

ale to hádam nie, však ty si bola za profíka, ja som len tak aby sa nepovedalo, že nemíňam baterky 😀 😀 😀 dosť som mala rozmazaných, tie som ani nedávala

luculka
14. jún 2009

no jasne do Blavy by sme nedosli,??? to by bolo smiesne,,, 😀

bzuco
14. jún 2009

ahojte

aj my sme doma..večer tiež nahádžem fotky 😉
práve som dokončila vybaľovanie z tašiek a periem

😅

bzuco
14. jún 2009

ali...super fotky
a na tej spoločnej pri fontáne len my chýbame ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 ...no čo už, ked malý spal 😖

veja79
14. jún 2009

Aj my sa hlásime - dorazili sme v poriadku - Pali už zalomil - nejak ho to zmohlo. Aj mňa musím priznať 😀 nejak ma začína aj bolieť hrdlo - aspoň budem dlhšie spomínať- na čo už.
A cesta ubehla neuveriteľne rýchlo vyrazili sme o 10,30 a pred 13,00 sem už boli doma a to sme mali 3 pauzy- Pali bol neskutočne urevaný 😒
Csiky koľko to teraz trvalo vám?