Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
14. jún 2009

baby ze aj stihate tie fotky pridavat ...

alinka76
14. jún 2009

luculka, neviem, skontrolujem. ale kľudne mi to aj takto verejne povedzte, ja sa hanbím sama za určité momenty, ale ja som už taká, som vás varovala 😎 😔 😔 😔 😔

alinka76
15. jún 2009

dobré ránko.

fíííha, včera nás všetky asi koník poslal spať, asi ani vám nešlo už pripojiť, že? môjmu krpcovi bolo jedno, že je z výletu a je unavený, zase vstal o 6-tej ☹ a začínam upratovať.

bzuco
15. jún 2009

ali ahoj...mne tiež už večer nešiel kôň 😠

a mne treba tiež riadiť, lebo je tu ako po výbuchu 🙄 ...ale malý spí, takže vysávať nemôžem
no a variť mi treba...nemám šajnu, že čo tak 😝 🙄 🙄

alinka76
15. jún 2009

ahoj bzučo, vy už zase spíte? alebo ešte spíte? 😀

ja som si v piatok umyla zem a nevidieť, že by tu bol bordel, ale v spálni postele spratať, kúpelňu umyť, tam je to horšie a tiež žehliť - to bude moja smrť 😖 musím malému DVD pustiť, nech za mnou do kúpelne nelezie, lebo stále ho na zem šlahne, keď stúpi na mokré.

ja som si včera varila, polievočku a kuracie mäsko s tarhoňou, som to raz-dva rozmrazila.

bzuco
15. jún 2009

už zasa 😀 😀 😀

tak ked mladý pán bol už o 5,15 naspatý....
aj mne treba kúpeľňu...asi idem na to

luculka
15. jún 2009

dobre ranko,,,,,tak my sme spinkali super,,,konecne ako doma,,, 😉 🙂 ,,predchvílou sme sa zobudili,,,,

mali ste vcera absták???? 😀
a co hovoríte na noveho krála parketu?

silvika
15. jún 2009

ahojte, mne sa kral parketu paci. maly spal zasa od pol druhej u nas pocikany bol aj tak som ho aj prezliekat v noci musela, ale spal asi ako aj tam. ali ja nerobim nic ked jemaly hore, ked sa umyva tak sa hadze o zem po tej mokrej zemi ako keby plaval, strka ruky do vedra, a nemohla by som ho ani nechat pri umyvani horne dolne poschodie, ked yvsavam detto s tym poshcodim, plus, ze mi bezne stahuje tah na vysavaci pripadne mi ho vypina zapina.

alinka76
15. jún 2009

kráľ parketu? dačo mi ušlo?

silvika, tak to môj je popri tvojom anjelik 😵 až na to vedro, umývam zem len keď spí, lebo v momente sa baví v bublinkách. ale na neho DVD zaberá, kúpelňa umytá 😉

bocmanka
15. jún 2009

😵 😵 aj ja vás všetky pozdravujem..

telinka, dík za tú pioniersku vedúcu roka 😀 😀 😀

ja len, že my sme mali cestu domov ako zo zlého filmu 😖 zastavili sme sa na oravskom hrade, romy zaspala v kočíku, tak s ňou ostala mamina v podhradí a asi o hodinu mi volala, že strašne plačeeeeeee...tak som poprosila sprievodkyňu nech mi vysvetlí cestu späť...!!!, tak som blúdila hradnými katakombami, že som skoro umrela strachom...uffffff!
a našla som moje plačúce dieťa s plačúcou maminou v náručí, no poviem vám ešte dnes to rozdýchavam...mala hádam 40 teplotu...
a nie a nie utíšiť plač, keď nepomáhal ani prsník, tak si to viete predstaviť.. 😖
tak som ešte počkala na zvyšok posádky, našim dala kľúče od auta a my sme to riskli s manželom a chlapcami tak, že som držala romy vzadu v aute v náručí, a chalani v sedačkách...a šli sme rýchlosťou blesku...
🙂 a doma čuduj sa svete, prešli sme prah bytu a romy na všeetko zabudla...
a večer sa to spustilo 1,5 hodiny odznova, zase teplota a k tomu aj marko plakal v detskej, že sa bojí....no radosť!

aadula
15. jún 2009

ahojte 🙂 vidím, že ste sa fajn vyspali po výlete 🙂

ja som bola Paťku zobrať k autobusu, tak už odišli na plavecký..do Štúrova... len u nás prší..tak určite aj tam...dúfam, že sa im vyčasí a budú mať pekné počasie cez týždeň

alinka76
15. jún 2009

Boc, preboha, a to čo tak? či z celej cesty ju to tak chytilo? už ste ok?

abbi
15. jún 2009

jeej dievcence ... uzasne. vyzera ze ste sa ozaj mali skvele 😉 😉 😉
Boc mala by si napisat take zhrnuti ,.,.kazdy den opisat co ste urobili 😎 😎
kraaasne fotky zienky. my co sme neboli sme neskutocne ochudobnene 😢 😢 😢

alinka76
15. jún 2009

abbi, fakt bolo skvele. aj ubytovanie bolo fajn, len každá druhá sme sa sťažovali na polámané postele a nie našou vinou 😀 😀 😀 môj malý sa druhú noc preboril a stále ho dole šmýkalo. keď sme postel skladali, tak bola zlomená a podložená drevom a to drevo sa odsunulo. no horor! ja som mala teda celkovo problém spať, tvrdá posteľ a malý vankúš, no čo už. ale bolo to pekné. čo nám chýbalo bola spoločenská miestnosť, skade by nás nevyhodili o polnoci. museli sme potom sedieť na schodoch ako bezdomovci, keď sme chceli dlhšie kecať. 😀 😀 😀 a tiež ten detský kútik bol o dosť malý ako na fotke, 16 detí ani náhodou sa tam nemalo šancu zmestiť. ale pri škole bolo detské ihrisko a to nám rozmermi vyhovovalo, však stade sú aj fotky.

silvika
15. jún 2009

a ved si ali videla, nedorpaje nam nic. ale pomaha pri vareni vybera mi veci z chaldnicky rsp, mraznicky a obcas mi ich aj poda, teraz beha s porom a cosi okolo neho vysvetluje.

silvika
15. jún 2009

no a moj muz sa uz v sobotu pytal , kedy bude dalsie

silvika
15. jún 2009

teli lepsie ? ci este krajsia som? 😉 😀

alinka76
15. jún 2009

Silvika, krásna fotka. Ja som už v nedeľu dohadoavala ´dalšie stretko v Blave a muž gúľal očami, ale určite keď vás už pozná, nepovie nie 😵

silvika
15. jún 2009

aaa propos janka bola vo stvrtok na sono nie? aj videli pohlavie babetka? ja som tu v tom case akosi nestihla byt

silvika
15. jún 2009

aa zvedavost moi nedala, takze parik budu mat, gratulujem.

aadula
15. jún 2009

alinka a kedy plánujete v BA to stretko...? tam by sme sa možno dostavili aj my 🙂

silvika..moc pekná fotka 😉

my ideme na burzu ..MC robí, tak idem malému niečo pokukať

alinka76
15. jún 2009

aadul, to sme sa s Glor bavili, že chceme ísť cez prázdniny do ZOO a ona že v Rakúsku je krajšia, tak že by sme mohli ísť tam. ale neviem kde to je. To by sme ale museli ísť na noc, lebo za 1 deň by sme si neužili nič. Presný termín si určite povieme.

bzuco
15. jún 2009

zasa MK štrajkuje?? 😠

martinaj
15. jún 2009

ahojte, mne tiez vcera kon nesiel 😠
silvi, pekna fotka 😉 a janka caka chlapca 😉 ma to aj v pase
no vo viedni je ovela krajsia ZOO ako tu v BA.... len teda je to dalej a je drahsia 😉 , nam je to ale jedno, my sa stretka urcite zucastnime 😀 len musime nieco vymysliet, lebo jeden den je malo 😕

silvika
15. jún 2009

inac supeeer, to do AU by sa aj muz tesil, my aj ked by sme mali blizko by sme asi najradsej isli tiez aj zalahnut na noc 😉 konik asi skusa nejake nove kreacie a nema este dostatocny trening, alebo ho z nas uz boli hlava, si odvykol za vikend

martinaj
15. jún 2009

pred chvilou ma vyhodil kon a ze uzivatel neexistuje 😠 😠 😠
normalne som sa zlakla 😕

silvika
15. jún 2009

ze ta uz vyhadzuju 😀

silvika
15. jún 2009

aaaj ked teraz rozmyslam, ze nemame furt pas vybaveny .... tak by sme asi mali aj gtrichu problem .....

aadula
15. jún 2009

už ide hurá 😀

huleni
15. jún 2009

tak sa presuvame.o) z fb sem:o)