Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
21. jún 2009

luci ja sompozerala tie fotky na FB 😉

ja som raz skúšala s bielou plachtou, no nemala som ju pripevnenú, tak sa mi zošmykovala... 😅

bzuco
21. jún 2009

nemáte niektorá toto?
myslíte, že to využijeme?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5448395

ajula25
21. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak sa mi to podarilo vtedy... 😝

luculka
21. jún 2009

uz to mam poviem MM nech mi to dá normálne na latku po celej dlzke plachty,,,a budem si to dávat na stenu ked pojdem fotit,,,sak izieb máme dost 😀

glorita
21. jún 2009

babule,idem ja balit ,este musim co to do roboty stihnut.JOj a to som chcela byt obalena ze v piatok uz 😀 😝

luculka
21. jún 2009

ajul aj ja som malu fotila na bielej plachte ked bola malá

alinka76
21. jún 2009

Luc, to vškole kedysi mávali také stojany na mapy, pamätáš? asi by patrilo ísť sa popýtať do kabinetov, či nevyradovali.

Bzučo, no veru, neviem ako by som ho do toho navliekala. my máme pršipláštik a čižmičky a je spokojný, keď môže behať von. tieto dni budú horor hlavne pre mňa, nemám rada byť von v daždi, ale tomu krpčekovi to nevysvetlím 😖

alinka76
21. jún 2009

Luc, mne sa páčia aj fotky na povalách, ty máš takú peknú s Natuš v kufri, to keby sa mi zadarilo. ale my už máme pôjd prerobený, už tam nič nenarobím.

luculka
21. jún 2009

ali no ked len sedela sa este dalo fotit,,,teraz mi uz zdrhá ked ju chcem nejako nainstalovať 😀

alinka76
21. jún 2009

krásna, tá s lupienkami nemá chybu. vidíš, tam je ten čierny okraj. ako si to robila? to som chcela vedieť.

luculka
21. jún 2009

v gimpe 😉

luculka
21. jún 2009

joooj idem ja k MM,,,,trosku sa povenovať 🙂 ,,,

bruuuu

bocmanka
21. jún 2009

😵
tak tu sa dovesela šije....kupujú sa buginy..
ja som teraz zapla, celkom normal nedeľa...
a sa tešíííííííím, môj brácho si našiel super prácu, klop klop, po 5 rokoch v londýne si konečne nájde uplatnenie aj tu, takže kto budete prechádzať cez martin, pekne k nemu na ranč papať, tam šéfkucháruje...
tak predsa len to bábätko, čo čakajú s frajerkou nejako uživí..

alinka76
21. jún 2009

no to som si mohla myslieť, ten som mala a vymazala som ho, lebo som ho neovládala 😀 😀 😀

to máš pravdu, mne tiež nechce postáť, furt zdrhá. a kedysi sa tak pekne usmieval a hádzal pózy. teraz ho to akoby otravovalo. iba tyčinky ho zabavia, ale na každej fotke predsa nemôžem tyčinky mať 😀 😀 😢

alinka76
21. jún 2009

Boc, gratulujem. a kde je tam ranč? a kde? pôjdeme kuknúť. ináč tento víkend je ohrozený, ak sa počasie neumúdri. muž bude v sklze a nestíha ísť k našim ☹ a vy už viete, kedy pôjdete do tej Východnej?

bocmanka
21. jún 2009

🙂 ali aj ja som mala gimp, podľa luculkinej rady a nič som s ním nevedela pohnúť, som ho vymazala tiež..
ja potrebujem školenie na taakéto veci...
😀
glor...tak na rodos?....juuuuuuj, aj naši známi sú od piatku na dovolenke v italy, a si zoberte šli na týždeň s tromi deťmi, vekovo plus mínus ako my a do stanu....no nechcela by som tam byť, majú kosu mi písali..no radosť, že vymákli taký otras týždeň... 😲

bocmanka
21. jún 2009

🙂 ali...ranč u bartoša, kúpili ho nejaký blaváci..xixixi, celý prerábajú, aj kuchyňu aj reštiku, tak to tam bude kráásne, aj didžina tam budze....
najbližšie stretko v martine...

bocmanka
21. jún 2009

🙂 ranč v žabokrekoch som zabudla napísať..

alinka76
21. jún 2009

aha, žabie škreky , to viem kde je, dobre, pôjdeme tam na pifčo.

akurát sme kukali, že v nedelu sú vo Východnej Donskí kozáci, zajtra ideme kúpiť lístky. dúfam, že nebude zlé počko.

bocmanka
22. jún 2009

🙂 🙂 🙂
kráááááásne upršanééééééé ráno...
😒 😒
romy sa dnes zobudila jak sa patrí na dážď, s revom...a kričala "jiťku jiťku...", bola pokakaná a zaparil sa jej zadoček, tak sme sa umyli a do polhodiny zase...."jiťku jiťku"..a už mala zase v plienke
no nech sa konečne oteplí a radšej nech tu robí mláčky, ale nech sa už konečne pýta na nočník, lebo ma švacne!!!!!!
telinka...tak my sa na peťku v pýtaní na nočník nechytáme, a pritom povie "típe jiťka..", ale predtým sa nepýta..
tak som sa dnes rozhodla, že ideme vybrať nočník, zrejme jej po chlapcoch nevyhovuje, oni majú taký, kde sa musí nasadnúť ako do autíčka-odrážadla, tak zrejme kúpime taký, kde si rovno sadne..aké máte vy??????

abbi
22. jún 2009

ahojte ... u nas hrozna noc. zaspaval asi hodinu a pol, o 4 rano sa zobudil, reval a krical ADAM ADAM.. neviem co sa mu to sniva, uz 2 noci to robi. pocasie onicom. ja nechapem, ani neviem ci sa toho leta dockame. :(((((

martinaj
22. jún 2009

ahojte 🙂
boc mi mame klasicky a mala do neho robi co ma ale iba rano a vecer, niekedy cez den..... zvysok do plienky.... 😠
vcera som ju doobeda nechala v novavickach a skoncilo to pomerom 2x cikala do nocnika, 3x na zem, 1x kakala do nohaviciek a 1x na koberec 😠 😠 😠 😠 a to bola na nocniku skoro kazdych 5 minut.....

janka1874
autor
22. jún 2009

Ahojte žienky sendy dnes má deň čo mi nosí nočník ale nič do neho nerobí a aj pred chvíľou ho doniesla ale už bolo naložené v plienke ale aspoň tam cikala 😀

martinaj
22. jún 2009

no jani ale aspon ho nosi..... Verca do neho akurat hracky nauklada a tym to hasne..... 😠 😠 😠
clovek aby tipoval kedy potrebuje.....

bocmanka
22. jún 2009

😖
matej s ockom sú na rontgene dutín, stále kašlú obaja a bolia ich hrdlá, som zvedavá s akou novinkou prídu...

aadula
22. jún 2009

ahojte, my sme tiež s Paťkou boli u doktorky v noci mi už začala dosť kašlať, ale že to nie je až také hrozné...tak v podstate čo som jej ja dávala calcium a otrivin do nosa, tak jej k tomu len mukosolvan dala +. Ale hlas má už o hodne lepší ako keď v piatok dorazili domov, ale že má oddychovať...o chvíľku však frčíme na jednu hodinu do školy..musí ísť ešte z matiky odpovedať 😝

a Samino mi konečne po 4 dňoch začal piť znova mliečko 🙂

bocmanka
22. jún 2009

🙂 aadul, tak paťka plavecký zvládla v pohode....super 😎
😝
že musí ísť ešte odpovedať....... 😝

janka1874
autor
22. jún 2009

žienky mne začalo byť nejako divne blbo od žalúdka nechápem čo sa deje a pritom musím variť lebo nemáme čo papať kedže sme neboli doma včera

martinaj to len dnes ho nosila neboj nepretrhne sa od snaže na na nočník 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
22. jún 2009

boc, jasné..na plaveckom bolo super..len naša herečka o hlas prišla...a u doktorky sme kopec detí stretli...a takí spálení prišli až hrôza...niektoré deti na alergológii dnes skončili 😝 Paťka má šťastie, že je snedá..a mala už aký taký podklad, ale aj tak je hrozne čierna teraz 😀

jani, vadia ti vône? alebo aj bez nich ti je na nič? mne sa vidí akoby ma celé telo začalo bolieť..neviem či zas na mňa niečo nelezie 😠