Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
21. máj 2009

Táto je trochu rozmazaná, lebo to fotil malý
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janka1874
autor
21. máj 2009

simi šikovný to chlapec 😀 😀 😀

aadula veď to je práve to čo netuším či si to aspoň trošku uvedomuje lebo stále by po mne chcela loziť a keď jej nedovolím tak máme plačúúúú

náhodou pekné foto aj sa tam podobám na človeka 😀 😀 😀 😀

aadula
21. máj 2009

jani, švagriná o chvíľku bude už rodiť a synovec má dva a pol roka...keď doniesli domov kočík, tak sa pýtal kde je bábo ... ako vie že je v brušku, ale podľa mňa to ešte nechápe, že bábo bude o chvíľku vonku

janka1874
autor
21. máj 2009

no uvidíme ako to bude brať

alinka76
21. máj 2009

čaute, pozerali ste ordináciu tiež?

baby čo máte dievčatá, kuknite: http://www.mimiaukcie.sk/seznam_aukci.php?user=... krásne, pre toto by som brala ešte dcéru 😵 😵 😵

huleni
21. máj 2009

ahojte:o) my sme dnes boli so spoluziackou co zije v taliansku tak som na facebook nahadzala foto ako sa s niki bozkavali:o) takze zenicha uz mame:o)))

abbi
21. máj 2009

ali tebe som zabudla odpovedat na otazku.. ja mam 8 MG kartu a je skvela. uz nieje velky rozdiel medzi 2 a 8 cenovo ale oplati sa 8.. tam mozem vela natacat video 😉 😉 ale aj 2 je super zmesti sa dost

huleni
21. máj 2009

je simka kukla som foto super ze sa takto stretavate:o)) a ako dobre vyzerate..no a deti su krasne na to nie je co ine dodat:o)

alinka76
21. máj 2009

abbi, keď tú čo potrebujú, majú len 2GB maxi, ale oproti 16MB čo mám doma je to pokrok 😀 😀

abbi
21. máj 2009

ja som napisala 8 MG.... ale myslela som 8 GB... http://www.pixmania.sk/sk/sk/1026644/art/pixman...

alinka76
21. máj 2009

vidíš, to som si ani nevšimla 🙂 brala som to ako GB 🙂

bocmanka
22. máj 2009

😵dobré ránko dievčatá..zmena plánov,sme v aute,na ceste do bojníc,až do nedele /kto chce,tak vás tam čakáám..budeme tam v penzióne/,chalani tam majú lyžiarske sústredenie,takže ideme ako vždy family flinston,box na streche,3bicykle,4korčulí,chrániče,prilby,takže tá moja včerajšia depka nemá šancu sa rozvinúť..tak kto príde???

aadula
22. máj 2009

boc, si to tam užite a oddýchni si od domácnosti 😉

u nás je dnes a zajtra jarmok taký netradičný pivný 😀 , tak uvidíme čo povie počasie... ja by som šla aj doobeda pozrieť nebude toľko ľudí, ale musím obed variť 🙂

csikike
22. máj 2009

ahojte, tak dnes musim pochvalit tomik pred vsetkymi 😵 , rano sa zobudil a mal suchu plienocku, dala som ho na serblik a taku davku spustil, ze ho skoro vytopilo 😀 , tak sme ho vychvalili ale nic si z toho nerobil 😕 , dufam, ze to bude castejsie... asi by bolo divne keby sa skor naucil od plienok v noci ako cez den 😅
ale prave ma svoju prvu latkovku na zadocku, tak sa na nom smejeme, ze vyzera ako mravcek 😀 😀 😀
aadul, aj ja chcem ist niekde, a je mi jedno kde... len proste vypadnut niekam

aadula
22. máj 2009

jej inak ahojte 🙂

csiki vidíš..tak smer Levice 😉 sú tu aj rôzne kolotoče a iste kopec stánkov ..tak sme sa nakoniec rozhodli tak, že uvarím zemiakovú polievočku kyslú a pôjdeme pozrieť von a prípadne po ceste niečo kúpime pod zub..pôvodne som chcela skladané zemiaky...však budú zajtra 😅

simka9122008
22. máj 2009

Dobré ránko
Boc tak si to užite, rodinka spolu
Csikike to je super, gratulujem len tak ďalej, aj moja dnes ráno naložila do plienky, no upozornila ma že niečo robí, povedala mama fuj, kaka aspoň to, no na nočník nehrozí 😒
Ja idem zapnúť práčku a ešte uvariť polievku

janka1874
autor
22. máj 2009

čaute žienky
tak prvú noc po novom máme za sebou aj keď neviem kto z nás to niesol horšie Sendy sa totiž celú noc prehaczovala a ja som kôli tomu nemohla vôbec spať stále som sa bála že ju zaľahnem obdivujem ľudí čo spia s deťmi ja by som bola asi permanentne nevyspatá
a dnes nás čaká ďalšia zmena Sendy si postupne žiada zmenu spánku už len na raz denne tak nám asi ostane už len romy čo spí 2 krát 😀

janka1874
autor
22. máj 2009

bože čo dnes varíte ja už fakt nemám fantáziu

simka9122008
22. máj 2009

Jani a čo spala medzi vami, prečo?

janka1874
autor
22. máj 2009

simi nie medzi nami
len sme dali jednu bočnp stranu postieľky dole a pritlačili sme ju k nám aby nespadla nejako ju pomaličky musíme učiť aj tak spať príprava na posteľ len neviem ako to bude ďalej som zvedavá teraz cez deň ako bude spať

simka9122008
22. máj 2009

Ahaaaaaaaaaaaaa, už som pochopila a nevychádzala ti vonku, keď si ju tam večer dala?

bzuco
22. máj 2009

ahojte

no mne malý posedí tak 5 sekúnd na šerbli, aj to oblečený...s holou ritulou si nesadne ani za nič 😝

janka...ja mám od včera paradajkovú - na rozkaz barborky a tarhoňu s kuracími pečienkami
ale svokra ráno volala či nemáme chuť na slivkové knedle, že ide robiť...takže dnes si môžem vybrať 😎

simka9122008
22. máj 2009

Hmmm, Bzuco slivkové knedle, dala by som si, mňaaaaaaaaaaaaaaaam

bzuco
22. máj 2009

a aj my spíme na 2x.....teraz akurát spí - zaľahol pred 8,00 a potom pôjde okolo pol 2 😉

janka1874
autor
22. máj 2009

no knedle to je dobrý nápad mám ešte mrazené jahodové a to ja môžem a celkom aj Sendy

no a polievku mám ešte paradajkovú tiež len sa mi z nej stal nejako prívarok 😀 😀 😀 😀 neviem v poslednej dobe varím nejaké moc husté polievky nechápem 😅 😅 😅
ale asi ju zlikvidujem a urobíl len takp rýchlu zelenionkovú nič iné na nenapadá aj to len Sendy bude papať

bzuco
22. máj 2009

simka, janka..my to tiež máme radi...ale mne sa s tým nechce prplať...toľko roboty 😝 😝 a kopa riadov 🙄
a za chvíľu je to zjedené 😅

simka9122008
22. máj 2009

Jani aj ja robím zeleninkovú a zajtra budú placky

bzuco
22. máj 2009

jani...a do tej zeleninkovej daj krupicu a bude mňam mňam
troška roztop maslo, daj nejaké 2 lyžice krupice, chvíľu miešaj, zalej vodou a daj zeleninu a var normálne dalej

janka1874
autor
22. máj 2009

no už som ju postavila ale nie zlý nápad nabudúce

a ja knedlíčky nerobiavam domáce na to nemám nervy a ani skúsenosti ale kupujeme tie mrazené to už mám odskúšané ktoré su fajn

janka1874
autor
22. máj 2009

no kde ste všetky