Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
31. aug 2009

caute,
ako sa mate? 🙂 ja som cely vikend nemala cas, tak ani neviem co mate noveho 😅

simka9122008
31. aug 2009

Centi super fotky na FB

aadula
31. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=IG9eUank7R4


tak ešte jedna kto by si chcel vypočuť 😉 ja zbožňujem hlas Marcela Palondera, Kulyho a Roba Opatovského 😵
a 16.teho má byť u nás koncer Riša Mulera a neviem či ísť...že vie veľmi dobrú atmošku na koncerte urobiť... brat ked bol v anglicku bol na jeho koncerte a že bol vynikajúci 🙂

aadula
31. aug 2009

simi..nehrozí 😀 žiadne zamilovanie... 😉 ja som už mysľou v jasličkách a v práci 😝

janka1874
autor
31. aug 2009

silvika mne pri Sendy bolo o niečo lepšie ale teraz mám veľmi veľké bruško vtedy bolo podstatne menšie a samozrejme ´dalších 10kg navrch čiže tá pohyblivosť mi značne vadí si pripadám ako chodiaci balvan a to som pri Sendy nemala jej bolo dobre v brušku a mne tiež s ňou v brušku aj teraz mi je celkom dobre len keby bolo o niečo menšie a váha o niečo nižšia hneď by mi bolo ľahšie

silvika
31. aug 2009

ja som tiez mala male brusko s malym, ale starosti dost aj s takym malym hlavne ze maly nechcel von dokial ho nevyzdurali

janka1874
autor
31. aug 2009

juj tak to ja som pri Sendy mala total pohodičku aj teraz by to tak bolo len to bruško a váha ma obmedzujú

tinyleaf
31. aug 2009

ahojte 🙂 No veru s tou zamilovanostou mate pravdu...casom tie krasne pocity zo zaciatku prejdu do takeho stereotypu...ja mam niekedy pocit, ze sme len manzelia a rodicia a nemame cas byt navzajom partnermi. S prichodom deti do rodiny sa fakt vela zmeni, ale aj tieto casy maju na druhej strane svoje caro.
No a predstavte si co ten moj dnes spravil...poslala som ho na postu vyzdvihnut nejake listy, co mi prisli este na staru adresu, medzi nimi aj sek na SIPO plus upomienka. Ja som zo SIPA uz par mesiacov odhlasena, len oni v tom maju bordel a stale mi posielaju sek...a ten moj muzicek oba seky zaplatil. Akoby nevedel, ze ja to uz nemam co platit. Som zvedava, ci mi tie peniaze vratia, ked to budem reklamovat. Potom som mu este kazala kupit mi v obchode Club keksy a on mi kupil Albert keksy. 4 balenia. Tak ma to rozladilo, ze mi to uplne pokazilo naladu. Ja viem ze je to blbost, ale to su asi tie hormony 🙄
Aspon teraz sa mi trochu ulavilo 😎

tinyleaf
31. aug 2009

janka neboj, tych par tyzdnov ubehne rychlo a potom Ti bude za bruskom aj luto. Kilami sa netrap, mne tiez este ostali 4kg navyse. A skusala som si nohavice co som nosila este pred prvym tehu a ja ich vobec neprevleciem cez boky. To sa fakt tie panvove kosti mozu tak roztiahnut a uz tak ostanu? To aby som teraz vyskusala cely satnik, ze do coho sa uz nezmestim 😵

abetka
31. aug 2009

tiny- ja zboznujem club keksy 😀
Ja o postave ani nehovorim. Mam taky zadok a siroke kosti, ze som si musela kupit nove nohavice do satnika.Cez boky to nenatiahnem a aj brusko mi ostalo a co zabijem sa.???
Snad , ked pojdem do prace, tak nieco zhodim 😝

aadula
31. aug 2009

mám takú radosť dnes, malý pomaličky začína opakovať nejaké tie slovíčka...taký bol zlatý som ho musela vybozkávať 😵 mi začal skúmať hodinky, že kde by ich otvoril a hovorím mu, že to nesmie, že to sú hodinky tik tak..a pekne zopakoval ti-ta...potom na auto ..auu povedal a ale ale zopakoval 😀 no to je radosti 😀 , ale keď on málinko rozpráva, tak aj toto ma poteší

abetka
31. aug 2009

aadul- supeeer.
Nas stale nic -moc nerozprava. Tik- tak este hej, ale inak je to nic moc 😒

aadula
31. aug 2009

abet, to bude asi ako náš...ale ja sa teším aj z takýchto malých pokrokov...najviac sa mi ráta ked niektoho stretneme a pozdraví sa nám a malý, že aho... 😀 ale ked mu poviem nech sa pozdraví..tak nehrozí ..alebo opakuje také, že ked sa buchnem a poviem au... , tak konečne sa mu asi jazýček rozväzuje 😵

abetka
31. aug 2009

nas kazdemu kto ide naokolo a ja sa pozdravim, tak on len kyva, ale ide mu z toho ruka odletiet. Ale povedat ahooo, tak to mozem len snivat 😀

bocmanka
31. aug 2009

😖 😖 😖
juuuj babuľky , zdravím vás, len na skok
😖

ja som mala dnes hrozný zážitok!!!!!!!!!!!!
ja som mala minulý tt tie teploty, ale našťastie len mierne, okolo 37, marka to chytilo v piatok a v nedeľu už bol okej a dnes rominku...
už mala podvečer takú vysokú teplotu, že som ju dala trošku do vane, nech sa ovlaží, ale žiadne studené sprachy...no úžasná bola, si tam plávala na brušku, tešila sa a keď som ju vyberala, tak dostala takú strašnú zimnicu, že jej začali až modrieť pery, mala som čo robiť aby som sa nezrútila, ju taak triaslo chúďatko, rýchlo som ju obliekla, zabalila a dala jej papať prsník a pomohlo, ale okrem ibalginového sirupu som jej musela dať aj štvrťku diazepamu..
uf, teraz spinká, tak hádam je už lepšie, začína sa potiť..

janka1874
autor
31. aug 2009

boc no u Vás je to fakt o nervy s tými chorobami

žienky k tomu rozprávaniu ani nebudem nič moc písať Sendy ani za svet nebude rozpdávať už z toho začínam byť aj trošku nervózna nechápem to

tiny a mať navrch 4kg tak sa vytešujem ako malé decko ale mne ostalo po Sendy 10kg a teraz som pribrala ďalších 10kg a to ešte nie je koniec ☹

zucha
31. aug 2009

pre vsetky Zuzky, co su tu.

https://www.youtube.com/watch?v=mAqraiQfnzU

na tomto koncerte som bola naposledy

aadula
31. aug 2009

abetka, musí byť zlatý 😵

boc, ach drobinka to chytila tiež? ☹ bojím sa aj ja týchto situácií..mne malý nebol ešte vážne chorý klop klop..., nečudujem sa ti, že to zvládaš ťažko, ale držím palčeky nech to rýchlo prehrmí 🙂

telinka
31. aug 2009

ahojte mamuše 🙂

ja som dnes hotova jak lokša 😝 😝 😝 secky okna som umyla , dom vypucovala , ledva nohami prepletam 😅 😅 :

boc snad bude romy rano ok , ved ked sa poti to je dobre znamenie 😉

tak sa majte zamilovane aj odmilovane 😉 ja idem regenerovat do hajan 😵

csikike
31. aug 2009

teli, tak ked uz si v svungu, tak pridi aj mne poriadit 😀

abetka
31. aug 2009

no mne tiez treba oriadit. 😝
Boc- moja, skore uzdravenie a posielam energy 😵
Janka netrap sa nad kilami, ale este k tomu rozpravaniu, ked som bola v piatok u neurologicky, tak konkretne na roapzravanie som sa jej pytala a ona, ze co by som este od neho nechcela. Xe nema 3 roky a mam byt trpezliva, ze je dolezite, aby dieta rozumelo mne a samozrejme aj ja jeho pazvukom 😀 . Sice sa ho snazim par slov neustalym opakovanim naucit, ale ine nam neostava ako cakat, kedy sa im jazycek rozviaze a potom nas bude z nich hlava boliet a nepomozu nam ani studene obklady 😝

abetka
31. aug 2009

prave prisiel MM zo ZA a vracal jak bacove stena 😕 . No som zvedava, co zase pojedol a ako mu bude v noci 🙄

abetka
31. aug 2009

zucha- nadherna pesnicka, az mi slaza vyhrkla

abbi
31. aug 2009

baby no ja som dostala jednu radu, ked som sa vydavala 😉 vraj deti pridu aj odidu, ale manzel ostane a preto je dolezite urobit si z neho najlepsieho priatela...myslim, ze tak casto zeny robia chybu ked sa totalne upnu na dieta, manzela poslu do druhej izby a manzelsku postel urobia destkou ☹
som vdacna za tuto radu co som dostala a snazim sa nou riadit 😉

centik
31. aug 2009

abbi 🙂

abbi
31. aug 2009

ahoj centi moja 🙂 ako sa mas ???
zucha krasna pesnicka, ako sa ti pacil koncert?

simka9122008
1. sep 2009

Abbi máš svätú pravdu
Ja som sa tu už včera nedostala, nejako my bolo blbo, takú šabľu som hodila že až, normálne nechápem a potom som ležala na posteli ako kopa nešťastia, ešte aj teraz mám divný žalúdok 😝 , no a žehlenie som musela odložiť 😒

simka9122008
1. sep 2009

Jani že 31 tt, ty sa kam ponáhľaš 😲 😲 😲

janka1874
autor
1. sep 2009

ahojte
simi ja sa nikam neponáhľam to čas tak letí mne by vyhovovalo ešte chvíľu počkať nech je Sendy zas o niečo väčšia 🙂

abbi dobrá rada tiež sa o niečo také snažím len nie vždy sa mi to darí 😀

simka9122008
1. sep 2009

No neskutočne to letí, všetkým tehuľkám 😲