Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
9. sep 2009

ajul, hej asi,
proste sa musim zmierit s tym, ze mam doma grcajucu barbie
ale on to berie v pohode, proste to da zo seba a hned sa rehoce, nic mu nie je...
a darmo ja rozmyslam aku to moze mat pricinu, proste z nicoho nic.
a tie druziny, ani nevravte
ja idem zajtra zase na kontrolu, samozrejme, ze drahy ide na fusku, takze maleho si berie mamca do roboty, ale zajtra je tam v dedine pohreb, takze bude mat vela ludi... len sa bojim aby jej tomi nevybehol na cestu 😔

huleni
9. sep 2009

ajulka to je jasne, ale na to nemusi byt ani v druzine..ale sa mi paci ako sa tu snazim vsetkych ukludnit a ja mamvam take desive scenare ze az ...no proste ja si viem napredstavovat a trapit sa ....
csiki tiez prajem pevne nervy...nikola ked bola mala po kazdom jednom kojeni grckala..a sem tam aj teraz kedze poriadne neje a vecer sa dotlaci sunarom tak to potom tiez je krasna grcka:o(( ale oni z toho vyrastu...

csikike
9. sep 2009

huleni, ani nevrav, tomi tiez nie je velky jedak... (na stretku v NR aj vyzeral ako keby sme mu ani nedavali jest...vsak silvi 😝 )
a ani nejedol tak vela, mal jogurt, este to zajedol asi 5ks tycinkami a potom mliecko 😅

huleni
9. sep 2009

csikike tak to by si tie nase deti rozumeli ja mam casto pocit ze zije zo vzduchu a este aj ten vie vygrckat.o(

csikike
9. sep 2009

baby, ja sa s vami lucim, idem sa da do vodorovnej polohy, zajtra bude opat tazky den...
a ani neviem co navarit

huleni
9. sep 2009

ja som vytiahla morcacie prsia ale neviem co s nimi budem robit snad do rana nieco vymyslim:o) bru noc

csikike
10. sep 2009

ahojte, tak ja som mala asi tu najotrasnejsiu noc za cele tehu, este o 4tej som nespala, tomi bol 2x hore, sice ho stacilo pohladkat a spal dalej ale to vzdy v takom case, co som skoro zaspala
prisli mi vysledky z krvi a budem musiet brat zelezo... skusim sa este dohodnut ci to treba, lebo mi to nerobi moc dobre, tak drzte mi palce aby sme sa dohodli na dakom rozumnom termine na porod a nech tam nemusim dlho cakat

csikike
10. sep 2009

silvi, ako je alexikovi? aku ste mali noc?

aadula
10. sep 2009

ahojte, vidím, že nielen ja som mala včera zlý deň ... už ráno som vstala nejaká podráždená, malý v jasličkách plačkal, ale ako sa zavreli dvere prestal a že bol dobručký, ale to viete...ma to chytilo a celý deň som prerevala...no hrozný deň, oči mám opuchnuté ako také pampúšiky... dnes to bolo to isté..tiež plačkal, ale akonáhle ho vzala do triedy, hneď stíchol ..aspoň to...dnes tam bude 1x spinkať zlatinko moje.

csiki, ja som celé tehu s malým brala železo...nenapadne ma ako sa volali presne tie lieky, ale obsahovali aj kyselinu listovú ..na t. boli, tie boli celkom fajn na žalúdok 🙂

martinaj
10. sep 2009

ahojte 🙂 tak mi nehnackujeme a nevraciame uz, ale od vcera vecera ma mala teplotu cez 39 😖 ja neviem z coho.... tak som jej dala nurofen sirup....

simka9122008
10. sep 2009

No čo sa to tu deje zase sa tu šíria choroby 😲 , všetkým choručkým prajem skoré uzdravenie

abetka
10. sep 2009

aadula- moja ani nevies ako viem ako sa citis. Aj nas este placka, ale nie uz tak strasne, tak je to malinko lepsie, ale tiez tam ide spinkat od 21. septembra, tak to bude rodeo, ale snad to nebude az take zle.
Akj som sa zmierila,ze mu na spanie daju plienku, no nejako to snad zvladneme, ale je to strasne tazke ☹
Choruckym skore uzdravenie 😉

janka1874
autor
10. sep 2009

ahojte
ako vidím včera bol deň depka

a tie choroby to čo to nech idú rýchlo preč

csikike aj Sendy zo spánku plakala a mrnčala a ja som sa na to stále budila lebo som nevedela či je hore a plače alebo čo to je no super noc za nami
a zajtra ide slečna na víkend k našim trénujeme aby vedela ostať bez nás ale teda skôr asi trénujem seba ako Sendy 😀 😀 😀 😀

aadula
10. sep 2009

Alexkovi a Veronike skoré uzdravenie prajeme 🙂

abetka, samino plienky ešte má...ktovie kedy sa začne pýtať...dúfam, že na jar budeme už bez plienočky 🙂 , ale asi to chce čas...proste on je pohodlný, takto mu to vyhovuje

silvika
10. sep 2009

dobre rano no uplne strasnu noc sme mali. o pol jedenastej maly uz hicoval na 39.4 alebo 7 sak uz si ani nespominam nohy ruky studene vtedy neucinkuje ani zabal, tak sme suchali aby sa mi prekrvili a striedavo balili aj kupali no hruuuza. az o hodinu mu zacala klesat. nurofen len sirup mohol dostat a ten trochu neskor nastupil ako cipok....zaspal asi o jednej aj cely dom po nom. ja som ho celu noc merala, o pol piatej zasa zacala stupat teplota o pol siestej uz bola zasa 38.5 pod pazuskou som merala ... tak som uz davala cipok. rano.

silvika
10. sep 2009

marti naaapodobne my tiez taketo teploty co este nemal triaska s horuckou sa mu strieda a ked ma teplotu nizsiu tak lieta jak ojaseny no jasne ze mu to potom zasa stupne. aaach jaj ....

aadula
10. sep 2009

silvika, sa to aj zle číta ☹ , nech mu to len pekne klesá a nestúpa 🙂

janka1874
autor
10. sep 2009

no silvika držte sa musí to byť des ale snáď už to začne prechádzať do 24hod. by už mali lieky zaberať

simka9122008
10. sep 2009

Silvi, ja verím že mu už bude iba lepšie, to najhoršie máte za sebou, skoré uzdravenie

silvika
10. sep 2009

to sestricka od mojej detskej lekarky ma nepotesila, ze vraj antb zaberaju aj az na 3-4 den ... uhm reku diky ☹

janka1874
autor
10. sep 2009

to vážne? mne vždy vraveli že po 24hod. od nasadení atb. sa stav musí zlepšovať tak teraz nechápem ale musíš veriť že to najhoršie je už za vami a bude dobre

abbi
10. sep 2009

jejda Silvi ☹ ☹
no my sme sa tiez zobudili o 3 rano, ze chceme opat kakat.. ale nakoniec o pol hodinu sa totalne povracal ☹
tak potom spal pri nas, ale uz odvtedy vobec, rano mal zvysenu horucku ale zatial je OK.. len nic, vobec nic nechce jest. ani suchy rohlik ☹

telinka
10. sep 2009

babyyyyy co to je zase vo vzduchuuuu??? 😒

ja mam dnes spravu o ktorej som ani nedufala ze pride......peta konecne vo svojich 21mesiacoch spala celucicku noc , ani raz nezamraucala ani raz som nemusela dudel hladat....tak dufam ze sa to stane samozrejmostou a nie ze dalsich 20 msiacov nic 😀 😀 😀

centik
10. sep 2009

ahojte,
fiha ale je akosi vela choruckych,
tak aby nebolo malo tak sa pridavame s Bibi, dva dni horuckujem, soplikujem, je podrazdena, a na mame zavesena len 😅 dnes sa mi zda ze uz nema teplotu, este som nemerala, tak hadam uz bude lepsie

a vsetkym choruckym skore uzdravenie,
Silvi, teda ja by som asi bola uplne hotova z takej teploty, biba mala predvcerom 39,10 po odpocitani a to som uz pomaly chytala paniku 😅

ajula25
10. sep 2009

Ahojte
páni moji čo to tu sú za virózy. Skoré uzdravenie detičkám.

teli paráda. Len tak ďalej 😉

janka1874
autor
10. sep 2009

nejako je to tu fakt nebezpečné s tými chorobami

ajula25
10. sep 2009

to akoby predzvesť zimy. Začal šk. rok a aj choroby sa donášajú....aj keď Alexko a Bibi nemajú od koho taký čas chytiť 😅

bocmanka
10. sep 2009

🙂 no ja do chorobnej témy radšej ani nezapájam, ja aj hepres dostanem na diaľku... 😀
zdravíčko kočky..

csikike
10. sep 2009

inac vysledky z krvi mam priserne
mam aj streptokoka a som chudokrvna, taktiez toxoplazmozu... a vsetky hodnoty mam uplne mimo rozsah 😅

telinka
10. sep 2009

no csiki tebe to tehotenstvo tusim vobec neprospieva 😒 este ze sa blizis do konca 😉