Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
30. sep 2009

a kedy asi, lebo okolo 14.00 nám prídu meniť vodomery, tak tu bude bordel

ajula25
30. sep 2009

ahojte.
JAni tak odklad. Počasie s nami vybabralo. Nevadí. Snáď sa ešte nejaké tie pekné dníky objavia 🙂

Abbi super, že ste zasa rodinka spolu. Musí to byť super pocit, nie? Ja si to ani predstaviť neviem. Ešte tak dlho od nás nebol....

janka1874
autor
30. sep 2009

no simi neviem ale o 14-tej to určite nebude ale neskôr možno okolo 16-tej alebo tak nejako

ajula tak dnes ujo iľko v teleráne hovoril že od piatku by zas malo byť pekné babie leto až do polovice ďalšieho týždňa tak snáď sa nám to podarí zorganizovať 😀

ajula25
30. sep 2009

No uvidíme. Ujo Iľko niekedy predpokladá nesprávne 😀

janka1874
autor
30. sep 2009

no veď to ale ja dúfam, že sa nám to podarí 🙂 😉

simka9122008
30. sep 2009

Kočky ja už môžem aj na druhý týždeň, ak chcete

abbi
30. sep 2009

to co tu.. iba kosicanky si pisu ???? 😀 😀
AJ u vas prsi ? joj mne sa nechce nic robit ☹

simka9122008
30. sep 2009

Dnes som ostala úplne v šoku, čo som videla, stála som na zastávke a zrazu sa rútil autobus okolo nás, z neho veľký krik pubertiakov, pozerám vycapený všetci z okna a jeden dilino, mal nacapenú holú riť za sklom na okne, no chápete, to čo je za morálka 😲

bocmanka
30. sep 2009

😝 zlatá mládež

simka9122008
30. sep 2009

Abbi u nás zatiaľ neprší a super že ste už komplet rodinka, ja sa už tiež teším na vianoce na drahého

bocmanka
30. sep 2009

http://www.cestovanie.sk/aktuality/cestovanie/p...

hrôza...preto ja hovorím zlaté chorvátsko..

ajula25
30. sep 2009

Simi no jasné, že chceme...!
Simka no hold, puberťáci nevedia čo so sebou. Vidia film a myslia si, že ak to urobia budú "cool". Ale furt je to IBA holá riť!

boc strašné...tu vlna, tam nehody, tu potopa....katastrofy sa na nás valia. ☹

janka1874
autor
30. sep 2009

ja sa len čudujem že nikto im nič nepovie alebo šofér že ich rovno nevypoklonkuje z autobusu a hotovo

tu zatiaľ neprší

abbi ale veď sa pridaj ku nám košičankám keď tu nikto nie je 🙂 nám to vadiť nebude 😀 😀 😀

boc v tomto depkovom počasí by bodla aj nejaká lepšia práva

napr. odsúhlasili zvýšenie rodičáku len škoda že Vás to minie a ja len dúfam, že budem mať na to nárok pri druhom drobčekovi

tinyleaf
30. sep 2009

janka a uz je to iste? Ja som tu citala, ze este to musi schvalit parlament. Ale dufam ze schvali, ja akurat koncom januara prechadzam na rodicovsku, tak to by bolo super, keby to preslo.

http://www.topky.sk/cl/7/572827/Rodicovsky-pris...

janka1874
autor
30. sep 2009

no pred chvíľou mi mama volala že vraj v rádiu hovorili že to dnes schválili tak neviem možno to bude večer v správach

aadula
30. sep 2009

ahojte

u nás je tiež chladnejšie, aj keď poobede sem tam slniečko vykukne..ja ho vidím len keď idem na obed..a potom až keď idem domov...my máme nejakú tmu v kancli 😝 normálne mi chýbajú prechádzky z malým...a to som už mala toho dosť..sa mi s ním von nechcelo ani chodiť a veru teraz by som sa poprechádzala 😅

by ma ohľadne toho príspevku zaujímalo, či napr. taký prípad ako ja...čo som braná ešte podľa starého zákona...a ostal mi rodičovský...či to bude od nového raka tiež tak vyčlenené...to by ma fakt zaujímalo...lebo keď mi vezmú rodičák...tak to nebude bohvie čo...preto že z toho platím jasličky ...ale ja vždy vravím...čo sa týka výhod..mňa vždy obídu 😒

boc ako je Maťkovi? asi ešte pár dní potrvá kým sa mu to trošku ukľudní

tiny a Sofinka ...ako spinká? je to lepšie?

abbi
30. sep 2009

aadul hovor mi nieco o tych vyhodach.. ja som nikdy nic nedostala. ani pri jedno dietati.. ani tu tych 17 tisic.. nic. a teraz tiez nic nedostaneme, pre zopar dovodov, len do 2 rokov a len do 2 deti ak sa nemylim 😖

tinyleaf
30. sep 2009

aadula, to uz tak byva, ze napriek tomu, ze nam niektore veci obcas uz lezu na nervy, ked sa ich musime vzdat, zacnu nam aj chybat 😉 Aspon mas teraz zivot taky vyrovnany, venujes sa aj praci aj rodine, aj ked uplne chapem, ze maly ti chyba.
Sofiin spanok sa nezlepsuje, tak musim poctivo v noci aj nadalej vstavat ☹

abetka
30. sep 2009

aadula - ja mam stale pocit, ze som v tomto state diskriminovana 😠 A co sa nestarama o deti a co viac ako dvojrocne nepotrebuju topanockya a lieky a papat a pod?Tento stat je od vlady jedneho pana cely na hlavu ako on 😠

abetka
30. sep 2009

a kde ste ???
ja sterilizujem cviklu v rure a som zvedava ako to dopadne, lebo to robim 1x a nemam z toho dobry pocit 😝

aadula
30. sep 2009

ja zvyknem v hrnci sterilizovať..., ale moja mama tiež v rúre zvykla...neboj iste to bude dobrééé 😉

janka1874
autor
30. sep 2009

práve teraz mi niečo mama referovala o tom rodičáku no neviem musím pohľadať ale tiež mi to príde ako divné celé no ja tomu ešte stále neverím že to prejde
ja som totiž len teraz prišla domov mali sme poradu v bloku

telinka
30. sep 2009

čágo belo 🙂

ja som dnes pre zmenu absolvovala rodicko na gympli a predstavte si ze, peta bola zrejme sokovana ze tatino je za svetla doma , odmietla ist von a zrejme si ho chcela uzit doma , lebo zahlasila "doma som " a nikam sa neslo 😀 😀 😀

simka9122008
30. sep 2009

No ja mám na dnes, už fakt dosť, tý robotníci, tu menili vodomer od 15.00 do 19.30 😠 😠 😠 😠 , už som zúrila jak divá šelma

telinka
30. sep 2009

teeeeda simka to museli byt majstri typu "pat a mat" 😅 😅 😅

simka9122008
30. sep 2009

No nejak tak, už mi fakt išli na nervy, ja som už deti prezliekala do pyžamy a oni ešte furt tu otravovali, no a ten brajgel čo tu nechali, sa ani nevyjadrujem 😝

janka1874
autor
30. sep 2009

simi to čo Vám menily komplet rúry alebo čo

simka9122008
30. sep 2009

Ale nie, len sa tu džupkali z rúrami, lebo nešla voda, tak ich museli prebiť či čo, bo sú poupchávané rúry, no čistý chaos 😀

abetka
30. sep 2009

simka, ale to by som im uz nieco aj povedala na tu ich pracu.
Nam tu menili vodomery a hovorili ako strasne to ru mame porobene, ale manil najdlhsie v nasom byte a trvalo to 30.min 😝
Inak Tomasa som mala pocit akoby naduvalo. Prdkal strasne a aj sa vykakal , tak som zistila, ze mali sosovicu v sanatoriu, tak moje dieta je senzitivne na stravu od narodenia 😅
Mne sa ani spat este nechce.
Ste pozerali Modre z neba?

janka1874
autor
30. sep 2009

abetka ja už to nepozerám