Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
21. okt 2009

ajul, klidek, aspon bude mat TM namet na darcek pre tebana vianoce 😅

martinaj
21. okt 2009

ahojte 🙂

silvika
21. okt 2009

hallo dneska sa stretavate bratislavcanky?

martinaj
21. okt 2009

no ja by som sa stretla ale vobec neviem kde kedy a ako 😀

silvika
21. okt 2009

aôebo u koho 😕 😝

martinaj
21. okt 2009

😀

martinaj
21. okt 2009

silvi ty ides? alebo mas nejake blizsie info? 😉

anina1
21. okt 2009

zdravím vospolok 😉

silvika
21. okt 2009

nemam, nejdem, nemame povoznika, vsetci su v praci a zajtra a v piatok to bude dooost krute v ba, kvoli tomu nato stretnutiu uz muz duma kde asi tak zaparkuje, ze asi nejalpesie uz niekde v raci 😝 jaa len som vcera bola "mimo" siet,k havo nam rozkusal kabel, tak neviem ci ste si nedohadovali stretnutie, boc tusim by mala, ci az buduci tyzden? sak mne sa dni pletu ale mozno uz aj tyzdne.... 😝

martinaj
21. okt 2009

ahoj ani 😀
no ja teda neviem kedy, tak budeme dneska sediet na zadkoch 😀

centik
21. okt 2009

ahojte 🙂

anina1
21. okt 2009

ako je bibi?

silvika
21. okt 2009

co je s bibi?

centik
21. okt 2009

lepsie 🙂
silivi mala horucku a vracala

silvika
21. okt 2009

NEMALA NIECO PODOBNE nedavno?

martinaj
21. okt 2009

juj tak sa rychlo uplne vyliecte 🙂

abetka
21. okt 2009

😀 ahojte
JA som prave prisla s malym zo sanatoria , ale strasne place pri cviceni. To bolo strasne to pocuvat. Ale dufam, ze mu to pomoze.
My ideme 21.11 na svadbu a to tak vsetko na rychlo, tak ani neviem v com pojdem. Mam jedny saty v skrini, tak ak sa do nich dostanem a neprasknu, tak asi v tych, lebo ani neviem kolko stoja v pozicovni a nove co sa mi pacia tak pod 100 eciek som nevidela 😝
Bibke skore uzdravenie. Nas trochu rano pokasliaval, ale v sanatoriu vraj vobec, tak asi si chce rano ocistit dychacie cesty 😀

centik
21. okt 2009

silvi hej mala to aj mesiac aj cosi dozadu..

martinaj
21. okt 2009

a nejdu jej zubky? nasej malej som objavila prvu 5ku 🙂

zucha
21. okt 2009

my uz pekne davno mame obe dolne 5 a cakam na horne
A ake stretko?

martinaj
21. okt 2009

no to nikto nevie 😀

abbi
21. okt 2009

ziadne stretko.. BOC pride do BA az buduci tyzden. vsetko zrusene 😉 😉

bocmanka
21. okt 2009

😵 ja sa hlásim z martina..
a hlásim prvýkrát
😵 😵 😵 prespatú celú noc bez zobudenia 😵 😵 😵
jednoducho sme s manželíkom zaspali na matraci v obyvke, rominu sme v spálni zbytočne neotravovali, nevŕzgali, nesmrdeli jej 😀 a div divúci vstala akoby sa ráno necumelilo o siedmej s úsmevom..
uau uau sa z toho neviem spamatat...
s matejom som bola na kontrole, kľúčnu kosť má zrastenú, ešte to pomaličky začať rehabilitovať...tak sa vytešujeeeeeeeeeeeeem
v ba nie som, mala som byť dnes-zajtra, ale manžel meetinguje, nemal by na mňa čas a chceli sme aj pochodiť nábytky a tak, takže až budúci utorok a streda sme tam ako na koni,
zucha zacni piecť... 😀

csikike
21. okt 2009

caute, tak ja zacinam prichadzat o nervy, maly nechce spat cez den, uz 3den zo 4 nespi, boji sa kakat a potom ho zapeka 😝 , mala furt len na rukach lebo inac reve... po nociach mala len reve, nastastie maly ako-tak spi, len sa budi, ze cikat-cikat, namaha sa, vidim, ze mu treba kakat ale to ani za svet
lejeme do neho slivkove stavy, , aktiviu papa, actimel pije, proste uz neviem co s nim 😕
ked jedno stichne, druhe zacne... asi nie som ta prava co mala mat deti 😢

ajula25
21. okt 2009

csiki takto nehovor. ja si tiež niekedy pripadám ako zlá matka, ale ono to je iba vec pohľadu. Náš Marek mal tiež takéto problémy s kakaním. Časom sa to poriešilo, no myslím, že u neho to bolo spôsobené sunarom. Ten ho asi zapekal. Tak možno mliečko čo pije mu nerobí dobre. Ale ten strach je zlý. Poznám to a verím, že je ti ho ľúto.

Boc tak to je supeeeeeeeeer. U nás keď spí Luky celú noc, tak Marek príde ku mne do postele. Takže aj tak sa zobudím a noc je rozkúskovaná. Čo už. Vyrastú z toho.

csikike
21. okt 2009

ajul, tomi pije kravske

simka9122008
21. okt 2009

no našťastie mi so spánkom problém nemáme, obidvaja mi prespia v pohode celú noc

anina1
21. okt 2009

csiki držím palce nech sa to upraví, si po pôrode nie dlho, nevyspatá, unavená tak sa neni čo diviť 😉

csikike
21. okt 2009

anina, diky, aj ja dufam, ze to prejde, lebo si vazne pojdem hladat strom...dobre pevny 😀

anina1
21. okt 2009

mne dne tiež nespí, málokedy spí už cez deň 😝 , nech aspoň malá ti lepšie spáva 🙂