Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
24. okt 2009

no žienky mám dosť a ešte mi treba dokončiť obývačku a kuchyňu ale všetko je pekne čistučné, taška pobalená, práčka už 2 krát vyprala teraz perie 3 pranie a na tom ma najviac teší že nič z toho netreba žehliť jupiiiiiiiiii sú tam len tatikove pracovné veci a na doma a uteráky jaaaaj to je radosti polievočka rozvoniava už len konončiť a potom na chvíľu dám oddych lebo už ma poriadne kríže bolia

bocmanka
24. okt 2009

🙂 jani krásne si všetko stihla
aj mne pošli energiu, mne sa nechce teda nič,...
ale jedli sme, navariť som navarila..
a ožehlené teeda, mamina v 38tt má a ja nie?..musím to napraviť.. 😀

abbi
24. okt 2009

Boc Jani ma 38 tt a ty ma 3 deti... to je skoro to iste. No dobre nie je, ale aspon to ospravedlnuje 😀 😀
ani ja nemam. a uz sa dlho chystam zehlit, ale nechce sa mi vobec ☹
joj ja mam navareny super segedinak a chalani mi to nechcu jest. nechce sa mi varit na dva krat. JOJ 😠

janka1874
autor
24. okt 2009

ale boc neber to tak ja mám tiež ešte jednu várku prádla nepožehlenú len som sa vytešovala že to čo som prala teraz netreba žehliť 🙂
a ináč už mám hotovo popratané jupiiii no unavená som statočne idem hodiť sprchu a fičím k našim a k malej 🙂

janka1874
autor
24. okt 2009

a ešte som zabudla ja fakt nemám doma nikoho tak som si to s prestávkami porobila pomaličky za celé doobedu a ešte ku všetkému vykuklo slniečko a to je moja energia 😀

simka9122008
24. okt 2009

Ahojte, tak ja som si až doteraz vylihovala v posteli a deti sa kolo mňa pekne hrali, cítim sa o trochu lepšie, aj som zapla práčku, to je pokrok čooooooooo 😀 😝

aadula
24. okt 2009

ahojte mamuľky 🙂

jani, si užívaj upratovanie osamote...za chvíľku budeš mať dve pomocníčky 😉

ja som doobeda upratovala a varila...teraz sme boli trošku vonku, kúpili sme tortu Paťke, v stredu mala narodky, tak dnes trošku pooslavujeme, mm robí jednohubky..sa ponúkol 😅 , že on to nachystá, že dnes som sa už dosť narobila ...

simi a ty si chorá?

simka9122008
24. okt 2009

Jeeeeeeeeeej Adi, tak Paťke dodatočne všetko naj
No niečo na mňa lezie, ráno ma bolelo hrdlo a celý človek, no už je lepšie, uvidím zajtra 😝 , no doobedu som chodila po byte ako mátoha 😀

aadula
24. okt 2009

Simka ďakujem za Paťku...však naša slečna už vymýšľa, že za ééčka čo dostala si kúpi nový vak nike do školy..., tak som jej musela pekne vysvetliť, že má super tašku a stačí keď novú bude mať v septembri..ach baby .. keď jedna má niečo nové..aj druhá chce...

a tebe teda nech ťa choroba nepoloží prajem 😉

simka9122008
24. okt 2009

Díky Adi, užite si oslavu 😉

abetka
24. okt 2009

jej, Patulke vsetko najlepsie a rodicom pevne nervy

bocmanka
24. okt 2009

😵 príjemnú sobotku všetkým...
chalanov mám s ockom v kine, ja som došla k našim, že tu nechám rominu, ale ona je dnes nalepená na mne..tak pôjdeme o chvíľu spolu domov...

abetka
24. okt 2009

kde ste????Cakammmm 😀

simka9122008
24. okt 2009

Baby, ja neviem ako to v zvládate, no ja som poslednú dobu uťahaná jak kôň, nejako nemám energiu a pripadám si ako robot 😝 , potrebovala by som vypnúť, no nemám kde dať deti, obidve naraz mi nikto nezoberie, aj keď je malý v škole a babka mi stráži malú, ja vypadnem z domu iba z jediného dôvodu že potrebujem niečo vybaviť a potom sa len plaším rýchlo domov, dať malú spať, chrbát, vlastne kríže ma bolia ako 100 ročnú babu, no jednoducho som k.o. 😝 , tak trochu som sa vám tu vyžalovala a ešte k tomu malá visí na mne ako opica,dokonca aj na záchod ma prenasleduje 😀

abbi
24. okt 2009

Simi... to mi je luto ☹ poznam ten pocit. Uz nech pride ten drahy domov 😉 a na vianoce uz pride nastalo?

Mne moj drahy isiel aj s chalanmi ku znamym na stretnutie a vratil sa bez chalanov... vraj tam ostali spat 😲
a ja som rychlo robila palacinky, aby mali co vecerat..a tak teraz tu mam tanier palaciniek a nema ich kto jest..
tak kto pride ku nam a zje nam ich ???? 😀 😀 😀

simka9122008
24. okt 2009

Abbi, drahý príde 19. decembra, no nie na stálo ☹ ☹ ☹

bzuco
24. okt 2009

ahojte

simka...ja som včera dala reset....stretko zo ZŠ po 16 rokoch a domov som prišla o pol 4 😎 😎 😎
najprv posedenie, fajne sme sa napapkali,pokecali, zaspomínali, narehotali sa.... okolo pol 2 sme šli na biliard a od pol 3 do pol 4 sme poslední vytrvalci skončili na disce 😅

telinka
24. okt 2009

caute 🙂

vynimocne nasa peta este nespi , tato rozhodol ze pojde neskor , ked sa cas posuva 😅 som zvedava co povie ked ho rano o piatej zobudi ze chce mliecko 😀 😀 😀
dnes behala s furikom po zahrade , likvidovali sme letnicky tak sa jej to pacilo ze sme ju dnu nemohli dostat 😀

patke gratulujeme oneskorene a jej rodicom pevne nervy pri jej pubertalnych vycinoch 😉

anina1
24. okt 2009

ahojte
tak ja úspešne likvidujem zásobu jabĺk 😀 , dnes som robila tieto rohlíčky a sú výborné
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19168&use...

všetkým chorým skoré uzdravenie prajem 😉

aadula
24. okt 2009

Ďakujem Vám kočky 😉 aj za pevné nervy..tie teraz potrebujem ... aj ja som na tom ako simka..ako chodím do práce, som uťahaná ..a tiež by som potrebovala trošku vypadnúť...si tak hovorím, že aspoň na dva dni...Minulý týždeň sme boli na koncerte Riša Mullera..bolo super, ale ja som pozerala v kuse na hodinky...naši boli pri deťoch a mama mala ísť na druhý deň do práce, tak som sledovala čas, aby sa aj ona trošku vyspala. Asi toto jesenné počasie robí svoje a tie melancholické nálady a depky na nás nejak doliehajú že?

janka1874
autor
24. okt 2009

tak u nás sa spinká a podarilo sa mi presvedčiť Sendy aby vyšlapala polovičku schodov hore tak sa vytešujem že sa mi to aspoň raz podarilo 🙂

abbi jaaaaaaa si prosím palacinky juj tie ja môžem na zajtra mám objednané šišky od mojej starej mamy kým ešte môžem juj sa napraskám do puknutia 😀 😀 😀

aadula tak keď aj druhá babula bude taká pomocníčka ako Sendy tak ja kľudne budem môcť na kávičku skočiť a oni popracú celý byt ja len žasnem aká je v tom šikovná len nech jej to ostane 😀 😀 😀
Paťke dodatočne všetko naj naj naj k narodkám

simi no škoda že sme neresetovali kým sa dalo teraz už asi nebudem môcť dedkovi zveriť dve malé deti on sa pri Sendy začal realizovať až keď mala rok čiže bola ako tak samostatná on má pred drobčekmi veeeeľky rešpekt ale teraz je super opatrovateľ 🙂 🙂 🙂

aadula
24. okt 2009

anina, mooc dobre vyzerajú tie jablkové rožteky..keby mi ich niekto upiekol..hneď by som si dala... 😀

ajula25
24. okt 2009

ahojte babule
no pridávam sa do klubu maminiek čo sa im niiiiiiiič nechce. Ja som neskutočne lenivá. Keby mi ale niekto zobral deti na celé dopoludnie tak určite by som nezaháľala. Ale takto si niečo rozrobím a odbiehavam každú chvílku, lebo tí moji dvaja šarvanci večne vykrikujú mamiiiiiiiiiii alebo niečo vystrájajú. Hlôavne teda Lukáš. Ten dokáže aj nemožné....

simi, abetka skoré uzdravenie. A aj Abbi. 😉

Adi Paťke všetko najlepšie k narodkám 😉 🙂

janka1874
autor
24. okt 2009

ajula nabaľ deti drahému a nech idú niekam vonku

simka9122008
24. okt 2009

No ja mám tiež v pláne malú nechať drahému, alebo podeliť deti, malú s drahým a malého s babkou a ja pôjdem na lógi, no rada by som strávila krásny večer mimo domu s drahým a bez detí, dúfam že nám to víde

simka9122008
24. okt 2009

Kočky, nám by bodlo minimálne 2x do roka aby nám štát prispel, nám matkám na materskej víkendový relax víkend, s masážami, procedúrami, to by bola balada, no môžme iba snívať 😝

simka9122008
24. okt 2009

Neviem možno to iba ja tak vnímam, no niekdy som totálne vyčerpaná 😝 a taký víkendový relax by bodol

ajula25
24. okt 2009

simi všetky sme na tom podobne....ja by som tiež prijala víkendový relax. pobyt. je mi jedno kde. Ale bolo by to supeeeeeeeeeer.

Jani no to by môj najdrahší musel aj byť doma. Dnes bol doma až 3 hodiny. Zasa ho niet. No čo zabijem sa? A ešte varím jak dilo a švagriná donesie kurča grilované...takže v pondelok nevarím 😀

janka1874
autor
24. okt 2009

jaaaj ajula tak to poznám ani môj drahý ešte stále nie je doma teraz pracuje od vidím do nevidím až mi je ho niekedy ľúto taký je unavený a keď príde v normálnom čase ako napr. včera tak sa na neho Sendy zavesí ako prísavka a nemôže sa od nej ani pohnúť som mu včera vravela že nech si skúsi predstaviť že o rok na ňom takto budú vysieť dve 😀 😀 😀

simi tak to je krááááásny sen 😀

aadula
24. okt 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1427385 nechcete sa rýchlo zapojiť? 😉